Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Pitanje

Go down 
+5
Rokerka
Kikica
Dita von Teese
Goran
Mixi
9 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Mixi
Zagrijao tipkovnicu



Male
Libra Cat
Broj postova : 310
Godine : 60
Lokacija : Srbija
Datum registracije : 25.04.2010

Pitanje Empty
PostajNaslov: Pitanje   Pitanje I_icon_minitime26.04.10 0:17

Pozdrav svima.Posto vidim da na forumu ima ljudi iz primorskih gradova, da li bi ste u svojim domovima primili goste iz Srbije? Mislite li da je zaista doslo vreme za to? Naravno odgovor mogu dati i ostali npr.,da li bi takvi gosti bili bezbedni?
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje I_icon_minitime26.04.10 0:28

Pozdrav i tebi. Smile Ja osobno bi primio svakog gosta, ne pravim razlike među nacijama, čovjek je čovjek i ljude dijelim samo na dobre i zle, a vjerujem da tako razmišlja i 99,9% ostalih ljudi u Hrvatskoj. :;): Dakle svi turisti su dobro došli u Hrvatsku. dobro došao

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Dita von Teese
Ljubitelj foruma
Dita von Teese


Leo Dog
Broj postova : 3308
Godine : 113
Datum registracije : 12.02.2010

Pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje I_icon_minitime26.04.10 0:38

Ako je tako Gorane,eto mene kod tebe! Pitanje 668150
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje I_icon_minitime26.04.10 8:29

A kod mene su dobro došli svi..Bosanci..Srbi..Slovenci..Mađari...Nijemci..koji imaju kuturne manire ponašanja u gostima..znaći bez provokacija na nacionalnoj osovi i busanja u prsa..

Muž radi sa svim nacionalnostima ovdje ..jer ničiji novac ne smrdi ...samo što zna jako dobro nanjušiti tko su provokatori bili naši njihovi vaši i takve odmah da kažem otepe.
A u kuću su mi zaista dobro došli svi ljudi dobre volje... Pitanje 765814
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje I_icon_minitime26.04.10 8:34

Ako je netko čovjek nije bitna nacionalnost tako da kod mene isto svi su dobro došli.Da li bi bili bezbjedni pa čuj zašto ne bi bili prošlo je vrijeme kad je se gledalo tko je to,naravno da i dalje ima ljudi koji ne vole srbe to je tako primitivno s obzirom da može hrvat do njih biti deset puta gori čovjek al to ide od osobe do osobe,što se tiče mene,mog kraja odakle sam ja mislim da je bezbjedno.
[Vrh] Go down
Mixi
Zagrijao tipkovnicu



Male
Libra Cat
Broj postova : 310
Godine : 60
Lokacija : Srbija
Datum registracije : 25.04.2010

Pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje I_icon_minitime26.04.10 16:01

Moram priznati da su me odgovori iznenadili,jer ljudi u Srbiji jos uvek sa rezervom gledaju na bezbednost, odnosno neprijatnost koju bi mogli doziveti.Uglavnom im se preporucuje letovanje po otocima ili u Istri.Kako se meni ipak najvise svidja Makarska rivijera, vrlo cesto na netu svom sinu pokazujem mesta gde sam letovao.Neka se ostali ne ljute ali sam bio od Kraljevice do Dubrovnika letujuci ili poslom, no ovaj pomenuti deo je extra.Sto se tice ljudi koji mozda sa podozrenjem gledaju na Srbe, moraju shvatiti da je tek mali deo ucestvovao u nemilim dogadjajima devedesetih.A posto zivimo jedni pored drugih, steta je da putujemo u Tursku, Grcku ili Tunis kada je Hrvatsko primorje zaista najlepse!
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje I_icon_minitime26.04.10 16:10

Da slažem se s tobom..velika večina jeste zatucana..Dalmacija..Međimurje..Slavonija..nebitno je koji kraj..neodstatak komunikacije..ispiranje medija..čitanje netočnih tj nečitanje povijesti i tako bliže i tako dalje..djeca odgajana u neznanju sklona su glupim izjavama koje pokupe od nezalica roditelja..ubi ovog ili onog..gluparije teške.. Pitanje 634108

Ali moram priznati i da ima nas hrvata koji su ljudi i negledaju tko je čiji i s koje je strane..koje vjere..boje....jer neki su evoluirali a neki ostali na Karpinskom pračovjeku. Pitanje 765814

Dođite kod mene..bez obzira na vjeru..rasu..sve ću vas pogostiti..nikada nečete shvatiti koje sam vjere..nacionalnosti..a po želji mijenjam naglaske Pitanje 12363
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje I_icon_minitime26.04.10 16:13

Kiki, znači da se smatram pozvanim.. cheers
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje I_icon_minitime26.04.10 16:16

Naravno Tornado.. kakva bi ja bila Slavonka kada se nebi smatrao pozvanim.. Pitanje 684631
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje I_icon_minitime26.04.10 16:18

Kikica je napisao/la:
Da slažem se s tobom..velika večina jeste zatucana..Dalmacija..Međimurje..Slavonija..nebitno je koji kraj..neodstatak komunikacije..ispiranje medija..čitanje netočnih tj nečitanje povijesti i tako bliže i tako dalje..djeca odgajana u neznanju sklona su glupim izjavama koje pokupe od nezalica roditelja..ubi ovog ili onog..gluparije teške.. Pitanje 634108

Joj sto mene to nervira...bas smo se pre neki dan raspravljali na matisu...kaze drugarica kako mrzi Hrvate, ja je pitala koji je razlog, kaze ona "bez razloga, jednostavno imam potrebu da ih mrzim" sto me je iznenadilo...ja ne mrzim nikoga...i ako smo bili 500 godina pod Turcima, iako su Albanci ubili dosta mojih...ne mrzim ih, jer meni licno nista nisu uradili, a i ako se uvek budu ljudi osvtrali na to, nikada nece biti mira u svetu... Pitanje 668150 al opet, sto kaze moja drugarica, takvih kao sto sam ja je 1 u njih 100, i zalosno, ali u pravu je...steta...

A sto se tice ovoga za primanje kuci...igrala sam u folkloru 2 i po godine i dolazili su mi i Bugari i Makedonci...i to je bilo bas lepo iskustvo, koje bi rado ponovila... Pitanje 668150
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje I_icon_minitime26.04.10 16:24

Dođite na smotru folkolra kod nas Mimice..kod mene imaš krevet bezeciran.. Pitanje 457257
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje I_icon_minitime26.04.10 16:27

Vidis, nije to losa ideja Pitanje 12363 Taman cu da imam i sa kim da se igram po ceo dan Pitanje 31382 Dolazim Kikice, cekaj me Pitanje 12363
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje I_icon_minitime26.04.10 16:40

Jasno da očekujem..evo upravo ispraznila čerin kinderbed.. Pitanje 12363
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje I_icon_minitime26.04.10 16:51

Kikica je napisao/la:
Naravno Tornado.. kakva bi ja bila Slavonka kada se nebi smatrao pozvanim.. Pitanje 684631

Onda naseci pršute i spremi crnog vina, evo ja se pakujem već.. chirio
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje I_icon_minitime26.04.10 17:14

hajd rijesismo pitanje Srba ..a mene... prima te li i vi Srbi kao sto su me primili Hrvati .... veseli
jaoo koja glupost ...zar jos neko razmislja ko je koje nacionalnosti ..svi ste dobro dosli i kod mene kao i u Hrvatsku..godinama idem na more nikad nista nisam osjetila ..ma gdje god sam otisla dobro sam prihvacena ..kod nas ovo ne podnosenje mozda se osjeti negdje po nekim selima ..ali ja koliko vidim svi skupa dobro zivimo ...ako ne slusate politiku ..jer 90% onog nije tacno..sto oni kazu da se ljudi ne trpe ...ma ko se ne trpi ...kako se mi volimo ljubav ovaj forum je zivi primjer za to ljubav

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Pitanje Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje I_icon_minitime26.04.10 17:17

znači šta?..rešenje svog tog problema je DEFINITIVNO ne slušati politiku.. ne valja
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje I_icon_minitime26.04.10 17:20

ja gledam ljude po karakteru a ne odakle je, to kao prvo!
No smatram da za sve treba vremena, jer vrijeme lijeci rane, a rana je bilo, to smo mi svi svjesni.
Vazno je sad kako dalje, a dalje bi trebali skupa bez mrznje jer je nas na kraju i dovela do onog sta je bilo. Ljudi smo u prvom redu i ko mene postuje , postujem i ja njega.
Kako kaze Kiki, dobodosli svi ljudi dobre volje Pitanje 873624
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje I_icon_minitime26.04.10 23:12

Dita von Teese je napisao/la:
Ako je tako Gorane,eto mene kod tebe! Pitanje 668150
Dogovoreno, samo javi kad dolaziš cerekalo: :;): veseli

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Dita von Teese
Ljubitelj foruma
Dita von Teese


Leo Dog
Broj postova : 3308
Godine : 113
Datum registracije : 12.02.2010

Pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje I_icon_minitime26.04.10 23:29

Dogovoreno, samo javi kad dolaziš cerekalo: :;): veseli[/quote]
To ce biti faktor iznenadjenja! Pitanje 258384
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje I_icon_minitime26.04.10 23:30

Može i tako :;): bravo ljubi

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje I_icon_minitime26.04.10 23:36

Dita, a odakle si ti ?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje I_icon_minitime26.04.10 23:39

Mogu li i ja doci na odmor Pitanje Lol
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje I_icon_minitime27.04.10 8:21

Bleky je napisao/la:
Mogu li i ja doci na odmor Pitanje Lol

Pa koje je to pitanje.Pitanje 457257.kod mene kažem uvijek otvorena vrata.

Tornado nema pršuta u Slavoniji miša mu...šunke ..kulenovih seka..ljutih kobasa..a ne pršut..i vino ..Iločki traminac valjda..ma kako god..ima meze ime šljive..to je najbitnije..Pitanje 12363
[Vrh] Go down
Dragance
Totalno relaxiran
Dragance


Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 1556
Godine : 38
Datum registracije : 04.06.2010

Pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje I_icon_minitime03.07.10 9:39

A ja sam kriva,mislila sam da ne otvaram novu temu...da se ovdje mogu postaviti pitanja,sorry liz
P.S.i kod mene su svi dobrodosli I love you
[Vrh] Go down
LuckyM5
Ljubitelj foruma
LuckyM5


Female
Capricorn Horse
Broj postova : 3859
Godine : 45
Datum registracije : 25.10.2011

Pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje I_icon_minitime14.12.11 1:08

Mixi je napisao/la:
Pozdrav svima.Posto vidim da na forumu ima ljudi iz primorskih gradova, da li bi ste u svojim domovima primili goste iz Srbije? Mislite li da je zaista doslo vreme za to? Naravno odgovor mogu dati i ostali npr.,da li bi takvi gosti bili bezbedni?

Naravno da jesu. U većini slučajeva. Uvijek se može naći neki nadobudni maloljetni huligan koji svoje nezadovoljstvo može iskaliti na nečijem autu srpskih tablica ali to je rijetko. Koliko ja znam dosta ljudi dolazi što vuću korijene a i dosta onih koji ponovno nakon mnogo godina žele posjetiti Hrvatsku jer im je tu možda bilo najljepše. Ja osobno nemam protiv niti jednog čovjeka bilo koje nacionalnosti ništa protiv dokle god poštuje moje a voli svoje Pitanje 2780923214.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pitanje
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja
» pitanje-odgovor
» Pitanje za forumašice....:)
» Pitanje na odgovor
» Odgovori i postavi pitanje

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Planet Zemlja :: Turizam i putovanja :: Savjeti, svaštara-
Forum(o)Bir: