Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Kada bi imali milion evra...

Go down 
+8
Dusan
Wall-e
Kikica
mihaela
Dita von Teese
DjBjelovarcanin
Bella
Rokerka
12 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Kada bi imali milion evra... Empty
PostajNaslov: Kada bi imali milion evra...   Kada bi imali milion evra... I_icon_minitime22.04.10 10:48

...šta bi ste prvo kupili ili uradili sa njima??
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kada bi imali milion evra... Empty
PostajNaslov: Re: Kada bi imali milion evra...   Kada bi imali milion evra... I_icon_minitime22.04.10 11:04

morala bi se prvo smirit...i onda bi dobro razmislila sta bi,
podijelila bi dobar dio, napravila kucicu i ostatak ostavila na stranu.
Mislim...jedino ako me slagira onda nist od tog Kada bi imali milion evra... 668150


e da i nebi pricala okolo jer bi imala zacas "prijatelje" od svakuda
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kada bi imali milion evra... Empty
PostajNaslov: Re: Kada bi imali milion evra...   Kada bi imali milion evra... I_icon_minitime22.04.10 11:14

pa da...prvo da izbegneš 'šlog od sreće', pa tek onda da počneš da trošiš.. Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kada bi imali milion evra... Empty
PostajNaslov: Re: Kada bi imali milion evra...   Kada bi imali milion evra... I_icon_minitime22.04.10 11:17

naravno, lako te obori sa nogu pa ga mores onda ebat....ode sve drugima Kada bi imali milion evra... 12363
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kada bi imali milion evra... Empty
PostajNaslov: Re: Kada bi imali milion evra...   Kada bi imali milion evra... I_icon_minitime22.04.10 11:20

"I sve što sam stekooo potrošiće nekooo".. Laughing Laughing

Ja bi prvo to zaveštao u humanitarne svrhe u slučaju da mi se nešto desi...ukoliko ih ne potrošim dotle.. Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kada bi imali milion evra... Empty
PostajNaslov: Re: Kada bi imali milion evra...   Kada bi imali milion evra... I_icon_minitime22.04.10 11:31

pa daj malo i prije nesta, potrosit ces, ko da gledam Kada bi imali milion evra... 73820
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kada bi imali milion evra... Empty
PostajNaslov: Re: Kada bi imali milion evra...   Kada bi imali milion evra... I_icon_minitime22.04.10 11:39

Passion je napisao/la:
pa daj malo i prije nesta, potrosit ces, ko da gledam Kada bi imali milion evra... 73820

ma daću, daću..evo već sam počeo da pravim spisak.. bravo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kada bi imali milion evra... Empty
PostajNaslov: Re: Kada bi imali milion evra...   Kada bi imali milion evra... I_icon_minitime22.04.10 11:44

ima li i mene u njemu Kada bi imali milion evra... 36244 Kada bi imali milion evra... 765814
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kada bi imali milion evra... Empty
PostajNaslov: Re: Kada bi imali milion evra...   Kada bi imali milion evra... I_icon_minitime22.04.10 11:59

Passion je napisao/la:
ima li i mene u njemu Kada bi imali milion evra... 36244 Kada bi imali milion evra... 765814

hahaha..očekivao sam da ćeš to pitati.. Laughing

naravno...pri vrhu si liste.. bravo :;):
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Kada bi imali milion evra... Empty
PostajNaslov: Re: Kada bi imali milion evra...   Kada bi imali milion evra... I_icon_minitime28.04.10 21:34

uuuuuu Kada bi imali milion evra... 668150 Prvo stan u Beogradu ili Novom Sadu, novi komp i nov telefon, puuuuuno stvarcica i novi bajs....a ostalo bi dala mami i tati... Kada bi imali milion evra... 765814
[Vrh] Go down
Bella
Zagrijao tipkovnicu
Bella


Female
Gemini Goat
Broj postova : 273
Godine : 32
Datum registracije : 29.01.2010

Kada bi imali milion evra... Empty
PostajNaslov: Re: Kada bi imali milion evra...   Kada bi imali milion evra... I_icon_minitime28.04.10 21:39

Kada bi imali milion evra... 262639
e prvo bi si priuštila putovanje po Južnoj Americi, pa onda sagradila kuću mami i tati i dala njima dio novca... pa bih dio dala i u humanitarne svrhe, a ostatak uložila u neki biznis ( ne bi li se povećala suma Kada bi imali milion evra... 668150 ) i tako... ma dobili bi svi od mene po nešto Kada bi imali milion evra... 816407
[Vrh] Go down
DjBjelovarcanin
Ljubitelj foruma
DjBjelovarcanin


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 3847
Godine : 37
Lokacija : Sve zemlje u europi okruzje
Datum registracije : 17.05.2009

Kada bi imali milion evra... Empty
PostajNaslov: Re: Kada bi imali milion evra...   Kada bi imali milion evra... I_icon_minitime28.04.10 21:48

kupio bi kucu na 10 katova i mazdu rx7 neznam sta bi prije vozio mazdu rx 7 ili bio u kuci sa svime plus da imam dodatno!motor croser svaki svoje vrste
[Vrh] Go down
http://krmak.forummotion.com/index.htm
Gost
Gost




Kada bi imali milion evra... Empty
PostajNaslov: Re: Kada bi imali milion evra...   Kada bi imali milion evra... I_icon_minitime28.04.10 21:53

mislim da bi dobila infarkt Kada bi imali milion evra... 12363

Prvo bi izasla iz soka, sjela i nikome nebi rekla......a ondaaaa....iskreno nemam pojma
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kada bi imali milion evra... Empty
PostajNaslov: Re: Kada bi imali milion evra...   Kada bi imali milion evra... I_icon_minitime28.04.10 22:23

Odmah se odrekao obitelji i svih kojih znam i ne znam...E , onda prokontao kud s tim novcem...Ali prvo ovo gore navedeno... Kada bi imali milion evra... 73820
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kada bi imali milion evra... Empty
PostajNaslov: Re: Kada bi imali milion evra...   Kada bi imali milion evra... I_icon_minitime28.04.10 22:26

Sto ti smeta obitelj? Pa valjda bi i njih malo usrecio Kada bi imali milion evra... 462885
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kada bi imali milion evra... Empty
PostajNaslov: Re: Kada bi imali milion evra...   Kada bi imali milion evra... I_icon_minitime28.04.10 22:26

Jooooj ,pa de malo skuzi ,osim sto maltis tom guzicom...Biti ce ti sve jasno... Kada bi imali milion evra... 12363
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kada bi imali milion evra... Empty
PostajNaslov: Re: Kada bi imali milion evra...   Kada bi imali milion evra... I_icon_minitime28.04.10 22:27

Jooooooj pa citaj izmedu redova......jesam te Kada bi imali milion evra... 12363
[Vrh] Go down
Dita von Teese
Ljubitelj foruma
Dita von Teese


Leo Dog
Broj postova : 3308
Godine : 113
Datum registracije : 12.02.2010

Kada bi imali milion evra... Empty
PostajNaslov: Re: Kada bi imali milion evra...   Kada bi imali milion evra... I_icon_minitime28.04.10 23:29

Bas bih bila srecna,resila bih sve svoje materijalne probleme,i ostatak zivota uzivala u sitnicama koje zivot znace.
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Kada bi imali milion evra... Empty
PostajNaslov: Re: Kada bi imali milion evra...   Kada bi imali milion evra... I_icon_minitime28.04.10 23:30

Kad bi imala milion danas - sledece godine bi imala 2 miliona ! : )
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Kada bi imali milion evra... Empty
PostajNaslov: Re: Kada bi imali milion evra...   Kada bi imali milion evra... I_icon_minitime27.05.10 16:32

7 miliona kuna..joj taman bi imali dosta do kraja života Kada bi imali milion evra... 12363 kako bi ih pičili isprva na gluposti Kada bi imali milion evra... 12363 udebljala bi se ko prase od sladoleda onda bi si našla trenera nekog zgodnog da to stešem dolje.. Kada bi imali milion evra... 12363
Tko zna što bi onda sve još Kada bi imali milion evra... 267525
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Kada bi imali milion evra... Empty
PostajNaslov: Re: Kada bi imali milion evra...   Kada bi imali milion evra... I_icon_minitime27.05.10 16:42

...imala bi milion evra Kada bi imali milion evra... 969280 Salim se...pa ne znam, verovatno bi putovala...puno... Kada bi imali milion evra... 765814
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kada bi imali milion evra... Empty
PostajNaslov: Re: Kada bi imali milion evra...   Kada bi imali milion evra... I_icon_minitime10.06.10 22:34

popišao bih se na njih i bacio u moravu...
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Kada bi imali milion evra... Empty
PostajNaslov: Re: Kada bi imali milion evra...   Kada bi imali milion evra... I_icon_minitime10.06.10 22:39

Tornado, ja bi te odmah kod psihijatra poslala Kada bi imali milion evra... 12363
[Vrh] Go down
Wall-e
Ljubitelj foruma
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 6188
Godine : 38
Lokacija : Bejha
Datum registracije : 04.06.2010

Kada bi imali milion evra... Empty
PostajNaslov: Re: Kada bi imali milion evra...   Kada bi imali milion evra... I_icon_minitime10.06.10 22:40

Kupio bih dobro auto, vozao se po gradu i pljuvao sirotinju! Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kada bi imali milion evra... Empty
PostajNaslov: Re: Kada bi imali milion evra...   Kada bi imali milion evra... I_icon_minitime10.06.10 22:40

reci tom psihijatru da zapliva niz moravu i nek pokupi te evre...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kada bi imali milion evra... Empty
PostajNaslov: Re: Kada bi imali milion evra...   Kada bi imali milion evra... I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kada bi imali milion evra...
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Josipović: Zašto bi političari imali povlaštene mirovine?
» Kad ste imali zadnji kvar na računaru...
» I praistorijski ljudi su imali bioskop
» Političar i biznismen imali seks s 13-godišnjakinjom
» Kosa od milion dolara

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: