Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Pakistan: Spalili kršćanina jer se nije htio obratiti u muslimana

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Pakistan: Spalili kršćanina jer se nije htio obratiti u muslimana Empty
PostajNaslov: Pakistan: Spalili kršćanina jer se nije htio obratiti u muslimana   Pakistan: Spalili kršćanina jer se nije htio obratiti u muslimana I_icon_minitime25.03.10 11:45

Kršćanski bračni par iz Pakistana napadnut je ispred policijske postaje, a Marthu Masih silovali su navodno policajci
ISLAMABAD - Pakistanac Arshed Masih preminuo je u bolnici u gradu Ravalpindi nakon što su ga prošli petak muslimanski ekstremisti zapalili živoga, a njegovu ženu silovali, jer je bračni par odbio odreći se svoje kršćanske vjere i prihvatiti islam, objavili su mediji.
Kod imućnog šeika


Kako piše Pakistan Christian Post, a prenose neki zapadni mediji, obitelj Masih živjela je i radila kod imućnog biznismena šeika Muhameda Sultana u gradu Ravalpindi nedaleko od Islamabada.
On ih je neprestano tjerao da prijeđu na islam, a oni su to odbijali, što je izazvalo bijes njihova gazde. Situacija je kulminirala u petak kada je Sultan prijavio krađu oko 6000 dolara i optužio par za to, iako ih policija nije navela kao osumnjičene. Sultan im je nudio da će odbaciti sve optužbe protiv njih ako prihvate islam, a pošto je par to odbio, izbacio ih je na ulicu.
Napad pred policijom


Islamski ekstremisti napali su poslije Arsheda Masiha ispred policijske postaje, gdje je par bio na ispitivanju, i zapalili ga. Prema tvrdnjama pakistanskih kršćanskih medija, njegovu su suprugu Marthu silovali, i to policajci, a troje djece u dobi od 7 do 12 godina vidjelo je napad na svoje roditelje.
Policijske i civilne vlasti u provinciji Pandžab, gdje se napad dogodio, najavile su istragu o nasilju. Na vijest o smrti Masiha nekoliko kršćanskih udruga organiziralo je prosvjede, tražeći uhićenje krivaca i odštetu za obitelj žrtve. Prema službenim podacima, u Pakistanu živi oko 3 milijuna kršćana, što je manje od 2 posto ukupne populacije, i često su izvrgnuti raznim oblicima nasilja.

izvor
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Pakistan: Spalili kršćanina jer se nije htio obratiti u muslimana Empty
PostajNaslov: Re: Pakistan: Spalili kršćanina jer se nije htio obratiti u muslimana   Pakistan: Spalili kršćanina jer se nije htio obratiti u muslimana I_icon_minitime25.03.10 11:49

Eto ne to ne razumijem. Čovjek ti čovjek ja..da nekog zrelog i odraslog toliko vjera može može zaludjeti to ne razumijme....pa zbog čega imaju svoje glave i svijest..
Pa ne može me netko nagovoriti na neko zlo samo zato jer si mi ti on ili bilo tko drugi rekao..to je ludost ...ubijati..silovati..haračiti, jer je neka budala sebi tako smislila..ne razumijem...zbilja..kao da smo od nekoliko različitih ..vazemaljaca napravljeni. Pakistan: Spalili kršćanina jer se nije htio obratiti u muslimana 267525
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Pakistan: Spalili kršćanina jer se nije htio obratiti u muslimana Empty
PostajNaslov: Re: Pakistan: Spalili kršćanina jer se nije htio obratiti u muslimana   Pakistan: Spalili kršćanina jer se nije htio obratiti u muslimana I_icon_minitime25.03.10 16:34

to samo mogu bolesni umovi ..toliko za vjerom biti ...ma i dobro za vjerom toliko ok.. jer ako si vjernik prvo postujes svoje pa tude ...barem tako bi trebalo treba sve ljude bez obzira na vjeru postovati ...ali ubijati ... ma koja mu vjera to dozvoljava da ubija u ime vjere..to su bolesni umovi a ja iako sam islamske vjeroispovjedi nikad ne bih otisla u Pakistan da mi sve daba daju ..jadna djeca ta ...ma jojj kako me ljute ovakve stvari ...kakvi su to ljudi

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Pakistan: Spalili kršćanina jer se nije htio obratiti u muslimana Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Sponsored content





Pakistan: Spalili kršćanina jer se nije htio obratiti u muslimana Empty
PostajNaslov: Re: Pakistan: Spalili kršćanina jer se nije htio obratiti u muslimana   Pakistan: Spalili kršćanina jer se nije htio obratiti u muslimana I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pakistan: Spalili kršćanina jer se nije htio obratiti u muslimana
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» U banani smo jer Šuker nije htio slušati
» 14-godišnjakinja nije rekla ne, nije se suprotstavila i nije silovana
» Hrvatska nije Teksas? E, pa nije ni daleko od toga!
» Htio oprati auto pod slapom..
» Dobro, što je on zapravo htio reći tim SMS-om?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: