Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak???

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak??? Empty
PostajNaslov: Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak???   Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak??? I_icon_minitime26.02.10 14:14

Zamislite vi...sedimo mi tako u ucionici, ekipica jedna, zezamo se nesto...i samo od jednom muski deo ekipe poce da se raspravlja oko velicine njihove "alatke"...i samo vidis par njih LADNO EEEEJ svukose se goli...i zagledaju.... Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak??? 8269
ZNACI....mislim da sam bila ko ovaj smajli iznad....
Ej ladno tako...boli njih uvo sto smo mi tu....STO SU U SKOLI!!!
Uzas.... Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak??? 12363
Ja vristala....sta sam mogla drugo... Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak??? 12363

Dal je moguce da postoje takvi debili??? Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak??? 12363 To je isto ko da mi devojke pocnemo sad da tako ladno pokazujemo grudi jedna drugoj...da vidimo cije su vece.....
bolesno Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak??? 12363

Jel ste imali mozda neko slicno iskustvo.. ? Ako niste...zamislite da jeste.....kako biste reagovali? Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak??? 776231 Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak??? 12363
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak??? Empty
PostajNaslov: Re: Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak???   Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak??? I_icon_minitime26.02.10 19:46

Zamislila i Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak??? 8269 ..pa..Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak??? 73820 Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak??? 73820
Mislim ovo još nisam čula..znam da polude dečkići skroz na skroz..ali ovi tvoji su neki hibridi pravi..
..vrištala, Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak??? 796810 a jadna..strašno..užas. Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak??? 486573

Ali je obavezno je da se mozak izgubi u vašim godinama..barem koliko se sječam dečikića iz moje mladosti..ali moji su bili ipak malo suzdržaniji... Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak??? 12363
Iako doduše neki se mogu suzdržati od takvih konjiranja..a neki opet nemaju granica..ali stvano od 5-8 razreda tko to preživi bez previše sramote od tih vrelih hodajučih glava punih hormona..treba nam svakoj dati medalju za duranje.. Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak??? 12363
I neke to prođe do srednje ...tj u srednjoj se malo ohlade..a neki nažalost ostanu takvi konji zauvijek.. Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak??? 12363
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak??? Empty
PostajNaslov: Re: Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak???   Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak??? I_icon_minitime26.02.10 21:59

pika treba njih ovako

Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak??? 64eefe731d382fa74aade10

looool looool pika ti si divna ... ljubi

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak??? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak??? Empty
PostajNaslov: Re: Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak???   Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak??? I_icon_minitime26.02.10 23:31

Aj...aj...sve je moguće.Ne znam kako bih reagirala.Možda bih vrištala...možda umrla od smjeha sa svojim prijama,pa bi se malo izrugali njihovoj gluposti.Samo mislim da bih samo pobjegla što dalje da ne gledam ihhh...stvarno ekstremna situacija za nevirovat Smile
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak??? Empty
PostajNaslov: Re: Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak???   Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak??? I_icon_minitime27.02.10 9:40

ma strasno....
Oni prvo vatali devojcice....sad kad smo pocele da ih bijemo, nemaju vise koga pa se vataju medjusobno...i tako svasta nesto rade...
Al ovo je definitivno bilo nesto...sto je prevrsilo svaku meru Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak??? 12363
Joj...mislim da taj prizor nikad necu da zaboravim Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak??? 12363 Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak??? 12363 Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak??? 12363

Citat :
Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak??? 64eefe731d382fa74aade10

Divna slicica...moram da naucim sve ove pokrete....kako se stvari odvijaju, cini mi se da ce mi trebati u zivotu Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak??? 12363
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak??? Empty
PostajNaslov: Re: Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak???   Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak??? I_icon_minitime27.02.10 9:42

uci ..uci pika..nikad ne znas kad ce ti zatrebati sa muskima Laughing Laughing ...a sto se tice njih ...jos ces ti biti affraid ...s njima je uvijek affraid looool

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak??? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak??? Empty
PostajNaslov: Re: Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak???   Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak??? I_icon_minitime27.02.10 9:49

I to drpanje sami sebe i tog se sjećam..ne kužim što im je polude skroz na skroz..pa počnu jedni druge muške drpati... Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak??? 12363
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak??? Empty
PostajNaslov: Re: Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak???   Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak??? I_icon_minitime27.02.10 9:57

da, stvarno....
Ko zna sta se zbiva u njihovim glavama... Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak??? 12363
Ja zagrlim drugaricu, odma vicu "aaaa lezbos" a oni kad se tu ispipkaju i nagomilaju svi na jednoga..svi normalni Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak??? 73820
[Vrh] Go down
Sponsored content





Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak??? Empty
PostajNaslov: Re: Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak???   Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak??? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Jel je obavezno da se u nasim godinama izgubi mozak???
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Samo se ljudski mozak smanjuje s godinama
» Etika u našim tanjurima
» Ponašanje u skladu s godinama
» OBAVEZNO navođenje izvora citiranih tekstova
» Obavezno zaštiti svoju WLAN konekciju

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Teen room-
Forum(o)Bir: