Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Dodajete li puderom godine?

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Dodajete li puderom godine? Empty
PostajNaslov: Dodajete li puderom godine?   Dodajete li puderom godine? I_icon_minitime24.02.10 15:37

Dodajete li puderom godine? Dodajete-li-puderom-godine

Možda izgledate starije zbog toga što koristite istu šminku koju ste koristili dok ste bili deset godina mlađi. Prva stvar koje se trebate riješiti kada uđete u tridesete godine je teškog tekućeg pudera koji ste koristili za prekrivanje prištića.
Mnoge djevojke koriste puder kao zaštitu koja im olakšava suočavanje sa svijetom. Posebno ako pronađu nešto što im se sviđa i što im je teenagerske dane učinilo manje stresnim držati će se toga i u kasnijoj dobi. Međutim, tekući puderi u tridesetim godinama izgledat će na licu poput prave karnevalske maske i naglasiti bore.
Danas na tržištu postoje puderi koji reflektiraju svjetlost, bogati su pigmentom, a lagane teksture, koji će vam dati moderan i svjež izgled lica.
Također, pripazite s bojama. Boju morate pažljivo izabrati. Potražite pudere koji se prilagođavaju koži te ne ostavljaju vidljive prijelaze na vratu.
Make-up artisti preporučuju ženama da nabave tri nijanse pudera: jedan koji je najsličnije boje koži za brzu uporabu, tamniji za ljeto, te nešto svjetliji kako biste uvijek mogli kombinirati nijanse prema trenutnoj boji lica, budući da se ona mijenja s godišnjim dobima.
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 28
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Dodajete li puderom godine? Empty
PostajNaslov: Re: Dodajete li puderom godine?   Dodajete li puderom godine? I_icon_minitime24.02.10 16:29

Hvala Bogu, nikad nisam imala problema sa tenom i ne koristim puder...a i ne planiram u skoroj buducnosti Dodajete li puderom godine? 776231
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Dodajete li puderom godine? Empty
PostajNaslov: Re: Dodajete li puderom godine?   Dodajete li puderom godine? I_icon_minitime02.03.10 16:05

Ja jesam imala problema s tenom..fuj..ali nikada puder nisam navlačila po sebi...zato sada moje lice još uvijek izgleda kao da imam 15, dok žene ..cure koje su tovarile to smeće po sebi kada špaklom skinu to smeće sa sebe izgledaju kao moja baka.. Dodajete li puderom godine? 486573
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dodajete li puderom godine? Empty
PostajNaslov: Re: Dodajete li puderom godine?   Dodajete li puderom godine? I_icon_minitime02.03.10 17:02

Ista stvar... Nikada puder nisam koristila i imam finu, glatku kožu lica...
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Dodajete li puderom godine? Empty
PostajNaslov: Re: Dodajete li puderom godine?   Dodajete li puderom godine? I_icon_minitime06.03.10 9:34

Vidjela sliku jedne poznanice iz mog mjesta i znam da je cura mlađa sig 5-6 god od mene..i ja gledam njenu sliku i razmišljam jel je to ona ili njena mama..strašno je izgledala.. Dodajete li puderom godine? 12363
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dodajete li puderom godine? Empty
PostajNaslov: Re: Dodajete li puderom godine?   Dodajete li puderom godine? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Dodajete li puderom godine?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» U što uložiti ove godine?
» Budala godine
» Najbolje godine
» Sulude godine
» Ruke odaju godine

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Moda i ljepota :: Ljepota :: Njega lica tijela i kose-
Forum(o)Bir: