Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Nada svakog muškarca....:)

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Nada svakog muškarca....:) Empty
PostajNaslov: Nada svakog muškarca....:)   Nada svakog muškarca....:) I_icon_minitime26.11.08 14:22

Evo danas čitam u jednim novinama kako već ko prvog poljupca 60% frajera se nada da će im se odmah i posrećiti lol!
Pa mene zanima jel ima netko ovdje u tih 60% Laughing ili odete kući suvih ruku lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nada svakog muškarca....:) Empty
PostajNaslov: Re: Nada svakog muškarca....:)   Nada svakog muškarca....:) I_icon_minitime26.11.08 14:35

a zašto su uvijek posrećeni muškići, uvijek o njima... dal će im se popustiti, dal su uspijeli, hebate baš su face, bal bla bla...

ajmo malo okrenuti... ajmo pri prvom spoju posrećiti ženskice...

pogledajmo to s druge prespektive!

(malo sam zažbrljala, ali mislim da će te shvatiti poantu...sam kaj se ženskice ne nadaju, one ako žele..."uzmu"... :;): )
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Nada svakog muškarca....:) Empty
PostajNaslov: Re: Nada svakog muškarca....:)   Nada svakog muškarca....:) I_icon_minitime26.11.08 14:47

Pa ja se nikad ne bi kresnila s nekim nakon prvog poljupca,ili upoznam lika i zabrijem s njim ista stvar...zar to nije malo prejadno??????
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nada svakog muškarca....:) Empty
PostajNaslov: Re: Nada svakog muškarca....:)   Nada svakog muškarca....:) I_icon_minitime26.11.08 15:03

kiksy ne znam što da ti kažem... gle ovisi kako gledaš na sve to i s kim se krešeš...

s nekim čekaš mjesec dana, s nekim dva mjeseca, a s nekim ti je dovoljan jedan dan (ovisi o situaciji, da li si tu osobu prije toga znala, da li si se čula s njom, razgovarala...)

nikad nemoj sve stavljati u isti koš...

a ako nekoga prvi put vidiš, provedeš s njim čuku vremena i odmah se kresneš...to je nešto sasvim drugo, to je več .... hmm...ajmo reći to ne odobravam!

a ako nego znaš poduže vrijeme...i prvi poljubac završi s nečim drugim, ne treba odmah tu osobu loše osuditi...
[Vrh] Go down
boomba
Zagrijao tipkovnicu
boomba


Male
Broj postova : 782
Datum registracije : 12.10.2008

Nada svakog muškarca....:) Empty
PostajNaslov: Re: Nada svakog muškarca....:)   Nada svakog muškarca....:) I_icon_minitime30.11.08 11:06

Lajka je napisao/la:
Pa ja se nikad ne bi kresnila s nekim nakon prvog poljupca,ili upoznam lika i zabrijem s njim ista stvar...zar to nije malo prejadno??????
slažem se, na prvom spoju bjob a na drugom tek hoping Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nada svakog muškarca....:) Empty
PostajNaslov: Re: Nada svakog muškarca....:)   Nada svakog muškarca....:) I_icon_minitime01.01.09 21:39

Lajka je napisao/la:
Evo danas čitam u jednim novinama kako već ko prvog poljupca 60% frajera se nada da će im se odmah i posrećiti lol!
Pa mene zanima jel ima netko ovdje u tih 60% Laughing ili odete kući suvih ruku lol!

ja sam u onih 40%
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nada svakog muškarca....:) Empty
PostajNaslov: Re: Nada svakog muškarca....:)   Nada svakog muškarca....:) I_icon_minitime02.01.09 10:38

korny je napisao/la:
Lajka je napisao/la:
Evo danas čitam u jednim novinama kako već ko prvog poljupca 60% frajera se nada da će im se odmah i posrećiti lol!
Pa mene zanima jel ima netko ovdje u tih 60% Laughing ili odete kući suvih ruku lol!

ja sam u onih 40%

ja isto
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nada svakog muškarca....:) Empty
PostajNaslov: Re: Nada svakog muškarca....:)   Nada svakog muškarca....:) I_icon_minitime08.01.09 10:23

Teofil je napisao/la:
korny je napisao/la:
Lajka je napisao/la:
Evo danas čitam u jednim novinama kako već ko prvog poljupca 60% frajera se nada da će im se odmah i posrećiti lol!
Pa mene zanima jel ima netko ovdje u tih 60% Laughing ili odete kući suvih ruku lol!

ja sam u onih 40%

ja isto

jeee daaa...sad su svi u ovih 40 % lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nada svakog muškarca....:) Empty
PostajNaslov: Re: Nada svakog muškarca....:)   Nada svakog muškarca....:) I_icon_minitime08.01.09 10:56

desty je napisao/la:
Teofil je napisao/la:
korny je napisao/la:
Lajka je napisao/la:
Evo danas čitam u jednim novinama kako već ko prvog poljupca 60% frajera se nada da će im se odmah i posrećiti lol!
Pa mene zanima jel ima netko ovdje u tih 60% Laughing ili odete kući suvih ruku lol!

ja sam u onih 40%

ja isto

jeee daaa...sad su svi u ovih 40 % lol!
goran, zlatko, kenny..... nisu se izjasnili, još nissu svi lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nada svakog muškarca....:) Empty
PostajNaslov: Re: Nada svakog muškarca....:)   Nada svakog muškarca....:) I_icon_minitime08.01.09 11:14

Teofil je napisao/la:

goran, zlatko, kenny..... nisu se izjasnili, još nissu svi lol!

a baš je teško naslutiti di bu se oni uklopili... je je... lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nada svakog muškarca....:) Empty
PostajNaslov: Re: Nada svakog muškarca....:)   Nada svakog muškarca....:) I_icon_minitime08.01.09 21:32

desty je napisao/la:
Teofil je napisao/la:
korny je napisao/la:
Lajka je napisao/la:
Evo danas čitam u jednim novinama kako već ko prvog poljupca 60% frajera se nada da će im se odmah i posrećiti lol!
Pa mene zanima jel ima netko ovdje u tih 60% Laughing ili odete kući suvih ruku lol!

ja sam u onih 40%

ja isto

jeee daaa...sad su svi u ovih 40 % lol!

ja znam za sebe....da jesam...pa kome pravo, kome krivo...hebe mi se... tease
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nada svakog muškarca....:) Empty
PostajNaslov: Re: Nada svakog muškarca....:)   Nada svakog muškarca....:) I_icon_minitime09.01.09 8:04

korny je napisao/la:
desty je napisao/la:
Teofil je napisao/la:
korny je napisao/la:
Lajka je napisao/la:
Evo danas čitam u jednim novinama kako već ko prvog poljupca 60% frajera se nada da će im se odmah i posrećiti lol!
Pa mene zanima jel ima netko ovdje u tih 60% Laughing ili odete kući suvih ruku lol!

ja sam u onih 40%

ja isto

jeee daaa...sad su svi u ovih 40 % lol!

ja znam za sebe....da jesam...pa kome pravo, kome krivo...hebe mi se... tease
tako je korny, i ja znam za sebe tko ima drukčije mišljenje ne dira me. tease
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nada svakog muškarca....:) Empty
PostajNaslov: Re: Nada svakog muškarca....:)   Nada svakog muškarca....:) I_icon_minitime09.01.09 9:12

ma vi bi meni svi u isti kut.... spank lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nada svakog muškarca....:) Empty
PostajNaslov: Re: Nada svakog muškarca....:)   Nada svakog muškarca....:) I_icon_minitime19.01.09 23:13

desty je napisao/la:
ma vi bi meni svi u isti kut.... spank lol! lol! lol!

ali nismo SVI isti.... madd
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nada svakog muškarca....:) Empty
PostajNaslov: Re: Nada svakog muškarca....:)   Nada svakog muškarca....:) I_icon_minitime20.01.09 11:36

Dašta ste... lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nada svakog muškarca....:) Empty
PostajNaslov: Re: Nada svakog muškarca....:)   Nada svakog muškarca....:) I_icon_minitime25.01.09 17:09

cool:
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Nada svakog muškarca....:) Empty
PostajNaslov: Re: Nada svakog muškarca....:)   Nada svakog muškarca....:) I_icon_minitime29.06.10 19:24

Lajka je napisao/la:
Evo danas čitam u jednim novinama kako već ko prvog poljupca 60% frajera se nada da će im se odmah i posrećiti lol!
Pa mene zanima jel ima netko ovdje u tih 60% Laughing ili odete kući suvih ruku lol!

Koji je onda pozitivac taj kad se nada da ce mu kod prvog poljupca biti ruke mokre Laughing Laughing zna se gdje se dobije iz prve Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Nada svakog muškarca....:) Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Sponsored content





Nada svakog muškarca....:) Empty
PostajNaslov: Re: Nada svakog muškarca....:)   Nada svakog muškarca....:) I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nada svakog muškarca....:)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Šminka kojom ćete zavesti svakog muškarca
» Zavjesa, ukras svakog prostora
» Beskrajni dan: Svakog jutra budi se 1994. godine
» Ljubičasti krumpir je novi vladar svakog tanjura
» Spavala sa 21 muškarcem, od svakog uzimala poneku stvar

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Muški kutak-
Forum(o)Bir: