Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Žene privlače priče o ubojstvima i silovanjima

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Žene privlače priče o ubojstvima i silovanjima Empty
PostajNaslov: Žene privlače priče o ubojstvima i silovanjima   Žene privlače priče o ubojstvima i silovanjima I_icon_minitime21.02.10 13:40

Žene privlače priče o ubojstvima i silovanjima 0601007.17

Nježniji spol preferira agresivniju literaturu. Razlog za to je strah da i same na postanu žrtve nekog manijaka, pa s nadaju da će u ovim knjigama pronaći koji koristan savjet.

Mnogi ljudi pretpostavlja da muškarci, koji su agresivniji spol, radije odabiru agresivnije teme.

Ipak nježniji spol je taj kome su knjige te tematike privlačne, no nije za to kriva potisnuta ili prikrivena agresivnost, već strah.

Neke žene vjeruju da bi iz motiva nekog fiktivnog ubojice mogle prepoznati opasnost ili opake namjere kod ljubavnika ili stranca, kao i otkriti neku učinkovitu strategiju preživljavanja u kriznim situacijama.

No postoji mogućnost da ove knjige zapravo povećavaju strah koji žene već imaju prema opasnim situacijama.

Autori knjige Social Psychological and Personality Science, Amanda M. Vicary i R. Chris Fraley, smatraju da upravo strah da ne postanu žrtve takvih zločina tjera žene da se okrenu takvoj literaturi ne bi li naučili neke tehnike i strategije kako bi spasila živu glavu u slučaju opasnosti.

Sa svakom knjigom koju žena pročita na tu temu nauči nešto o nekom drugom ubojici i njegovim žrtvama čime samo raste njen strah i stvara se kontraefekt.
Net.hr

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Žene privlače priče o ubojstvima i silovanjima Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Žene privlače priče o ubojstvima i silovanjima Empty
PostajNaslov: Re: Žene privlače priče o ubojstvima i silovanjima   Žene privlače priče o ubojstvima i silovanjima I_icon_minitime21.02.10 13:49

Interesantno,al mene ne zanima takva literatura neznam
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Žene privlače priče o ubojstvima i silovanjima Empty
PostajNaslov: Re: Žene privlače priče o ubojstvima i silovanjima   Žene privlače priče o ubojstvima i silovanjima I_icon_minitime21.02.10 22:33

Ljubitelj sam krimića kad su knjige u pitanju.Volim gledat dokumentarce o ubojicama i silovateljima,istraživanjima ubojstva i traženje ubojica.Volim u duga suđenja i traženje istine...takvu vrstu filmova.Nemam straha kad bilo gdje idem...i putujem nekad sama.Samo uvijek se sprijateljim,upoznam ljude i uhvatim se koje ženske i uvijek nađem neku priju na putovanju.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Žene privlače priče o ubojstvima i silovanjima Empty
PostajNaslov: Re: Žene privlače priče o ubojstvima i silovanjima   Žene privlače priče o ubojstvima i silovanjima I_icon_minitime22.02.10 1:04

nije po mome ukusu takva literatura
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Žene privlače priče o ubojstvima i silovanjima Empty
PostajNaslov: Re: Žene privlače priče o ubojstvima i silovanjima   Žene privlače priče o ubojstvima i silovanjima I_icon_minitime22.02.10 8:40

Ne čitam takav tip literature iako ponekad znam neki članak u novinama ako je zanimljiv samo škicnut...na brzinu
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Žene privlače priče o ubojstvima i silovanjima Empty
PostajNaslov: Re: Žene privlače priče o ubojstvima i silovanjima   Žene privlače priče o ubojstvima i silovanjima I_icon_minitime24.02.10 21:32

Ne nije me zanimala takva literatura baš nešto previše...draža su mi bila neka pustolovno-avanturistička djela.
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Žene privlače priče o ubojstvima i silovanjima Empty
PostajNaslov: Re: Žene privlače priče o ubojstvima i silovanjima   Žene privlače priče o ubojstvima i silovanjima I_icon_minitime24.02.10 23:43

Volim inače knjige o samom životu,odnosima između ljudi,familija....ljubav.
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 28
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Žene privlače priče o ubojstvima i silovanjima Empty
PostajNaslov: Re: Žene privlače priče o ubojstvima i silovanjima   Žene privlače priče o ubojstvima i silovanjima I_icon_minitime25.02.10 12:46

E jeste....meni su takve knige, emisije, serije....bas zanimljive...A ne znam sto...mozda i jeste zato jer se plasim mnogo....jos od malena su mi to tako usadili u glavu....sad ne smem ni da prodjem kroz moju ulicu sama nocu... Žene privlače priče o ubojstvima i silovanjima 776231
[Vrh] Go down
Sponsored content





Žene privlače priče o ubojstvima i silovanjima Empty
PostajNaslov: Re: Žene privlače priče o ubojstvima i silovanjima   Žene privlače priče o ubojstvima i silovanjima I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Žene privlače priče o ubojstvima i silovanjima
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Zašto žene privlače uniforme?
» Čudne stvari kojima žene privlače muškarce
» Stršljenove privlače i parfemi
» Čudne stvari koje muškarce privlače kod žena!
» Jezive priče

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: