Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Gdje su nestali oni dobri uleti?

Go down 
+2
Niky
Blizanka
6 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Gdje su nestali oni dobri uleti? Empty
PostajNaslov: Gdje su nestali oni dobri uleti?   Gdje su nestali oni dobri uleti? I_icon_minitime11.02.10 9:21

Gdje su nestali oni dobri uleti? ImgSizer


Malo mašte, molim!

Mačka, mora da si jako umorna jer si mi se cijelu noć vrzmala glavom!' Zvuči poznato? A što je s ovim: 'Možda nisam Patrick Swayze, ali mogu se kladit' da ću s tobom prljavo plesati cijelu noć!'

Muškarac koji vas vreba cijelu noć tijekom izlaska subotom trebao bi imati dobro upakirani upad (ako takvo što uopće postoji) koji će zvučati kao nježna poezija. Ili to, ili će jednostavno uživati u onom slatkom glasnom šamaru nakon što pokušaju prodati otrcanu spiku današnjim modernim, sofisticiranim i samosvjesnim ženama kao što smo i mi same. Svi znamo da prvi dojam stvaramo na temelju nečijeg izgleda, ali ono što izlazi iz usta u tih prvih nekoliko sekundi govori nam sve o tome je li tip magarac ili pastuh te je li uopće vrijedan daljenjeg truda. Slični uleti koje koriste samo kako bi zbarili djevojku ili njihovi, kako mi to volimo nazvati, Nasumični Ispadi Ljigavosti, govore u prilog činjenici da će ponijeti kondome na vaš treći spoj – što je toliko očito da je uvredljivo.

Jednom prilikom, Ivani i Nikolini, curama u srednjim dvadesetima, u prepunom je klubu prišao drzak tip. Šepurio se i hvalisao oko njih, cijelo vrijeme razmetao, da bi im zatim okrenuo leđa i pitao da li mu guzica izgleda debelo u tim trapericama. Rekle su mu da ne samo da mu guzica izgleda debelo, nego da zauzima previše mjesta u tako skučenom prostoru. Tip je ostao bio šokiran time što se njegov jadni ulet srušio jače nego meteori u Armagedonu. Ono što im je bilo nevjerojatno jest činjenica da je tip iskušao isti ulet na curama pored njih, nekoliko sekundi kasnije. Sljedeći ulet kojima ih je drugi frajer 'počastio' te večeri izgledao je otprilike ovako: tip je polizao svoju ruku, protrljao ju po Nikolininoj majici i rekao joj da bi trebala skinuti mokru odjeću sa sebe, s onim zlobnim pogledom ispod očiju. Ona mu je samo odgovorila da bi se trebao što prije maknuti od nje ili će pozvati izbacivača da to učini umjesto njega.

Dakle, zašto tipovi pribjegavaju tako patetičnim načinima da privuku našu pažnju? Pretpostavimo da je to zato što smo djevojke oko kojih se vrijedi potruditi, no ako je tako, ne zaslužujemo li ipak malo više od prethodno isplaniranog i već milijun puta prokušanog, češće pijanog nego trijeznog pokušaja šarmiranja? Svi smo već čuli za ulet 'Je li boljelo kada si pala iz raja?' No umjesto toga, jedan je pijani jadničak upitao djevojku je li je boljalo kada je pala iz raja – na svoju facu. Nakon ovog kiksa, tip je izgledao kao da je sam pao na facu na svom putu u pakao.

Izgleda da takvi dečki imaju manjak samopouzdanja pa osjećaju da im za svaki slučaj treba 'dobar' ulet kako bi probili led. Na nesreću za nas djevojke, ne postoji siguran izlaz u slučaju nužde kako bismo izbjegle njihove Nasumične Ispade Ljigavosti. U vrijeme kada tip pristupi i otvori usta, obično je već prekasno. Ključ je ovdje u vašem iskustvu kako postupati s takvima. Sljedeći put kada vam tip pristupi i pita vas koji je vaš podznak, recite mu 'stop' i dajte mu do znanja kako želite da se ponaša kao i inače. Vrlo je seksi vidjeti da vam dečko pristupa sa samopouzdanjem i počinje razgovor bez skrivanja iza ustajalih uleta koje ste čuli već milijun put prije. I priznajmo da smo se mi cure umorile – ali ne od cjelonoćnog vrzmanja nečijom glavom, već od bježanja od svih tih otrcanih uletavanja, koje očito ne možemo izbjeći.


____________________________________________________________________ 

Sta mislite o ovome ...
Da li vam je dosta uleta ...
Zasto misle da su pravi sarmeri sa tim nekim svojim glupim uletima....

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Gdje su nestali oni dobri uleti? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Gdje su nestali oni dobri uleti? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje su nestali oni dobri uleti?   Gdje su nestali oni dobri uleti? I_icon_minitime11.02.10 9:24

Najveći klišej je daleko : mislim da te odnekud poznajem Gdje su nestali oni dobri uleti? 12363 ..je da možeš mislit... Gdje su nestali oni dobri uleti? 12363
[Vrh] Go down
californiamen
Totalno relaxiran
californiamen


Scorpio Broj postova : 2464
Godine : 123
Datum registracije : 17.11.2009

Gdje su nestali oni dobri uleti? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje su nestali oni dobri uleti?   Gdje su nestali oni dobri uleti? I_icon_minitime11.02.10 9:34

https://www.youtube.com/watch?v=Z1SQh4pXZCk
Love blue jean blues..
___

Ma, ne vjerujem u dobre i loše ulete...
Pčela ne vidi cvjetno polje, a već ga osjeća...sobom, tijelom, svime.. Gdje su nestali oni dobri uleti? 554834
Puteni smo, čulni, nosimo to erogeno, snažno, vrelo..time se dodirujemo, mirišemo...to, fatalno u nama...
Senzualni smo..u svakoj pori svog tijela..
Neke osobe nas griju..od početka..
Neke mogu imati najsavršenije "ulete"..ali ostavljaju nas hladnim..
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Gdje su nestali oni dobri uleti? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje su nestali oni dobri uleti?   Gdje su nestali oni dobri uleti? I_icon_minitime04.04.10 14:28

e sad se sjeti još jednoga ; Trebaš prevoz, imam BMW-a . Gdje su nestali oni dobri uleti? 12363 koji su to klišeji...strašno
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Gdje su nestali oni dobri uleti? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje su nestali oni dobri uleti?   Gdje su nestali oni dobri uleti? I_icon_minitime04.04.10 14:55

kad kaze ..

Sorry jel znas mozda kolko je sati?- 16:00 ..
- mislim da je vrijeme da se upoznamo

e curo jebo bi te nesto pitati...

Jel vjerujes u ljubav na prvi pogled ili trebam opet proc pored tebe?

"Zasto ovako lijepa dama sjedi sama?"


...vjerovali ili ne jos ima ovakvih ....kakav uzas ... zaboravio

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Gdje su nestali oni dobri uleti? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Gdje su nestali oni dobri uleti? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje su nestali oni dobri uleti?   Gdje su nestali oni dobri uleti? I_icon_minitime04.04.10 14:57

ima..ima... Gdje su nestali oni dobri uleti? 12363 nažalost.... Gdje su nestali oni dobri uleti? 12363
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Gdje su nestali oni dobri uleti? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje su nestali oni dobri uleti?   Gdje su nestali oni dobri uleti? I_icon_minitime04.04.10 15:03

a zaboravila sam na jos jedan ..a to je ..ako zelis upoznati moju malenkost tu sam tebi na raspolaganju looool looool looool koji idiot looool

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Gdje su nestali oni dobri uleti? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Gdje su nestali oni dobri uleti? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje su nestali oni dobri uleti?   Gdje su nestali oni dobri uleti? I_icon_minitime04.04.10 18:57

...aaaaa... jesl' za piće mala (kad bih čula za to piće, kosa bi mi se na glavi digla) Gdje su nestali oni dobri uleti? 12363

Došlo bi mi da kažem...mršššš Gdje su nestali oni dobri uleti? 12363 ...no samo bih se svladala i rekla da baš nisam žedna Smile
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

Gdje su nestali oni dobri uleti? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje su nestali oni dobri uleti?   Gdje su nestali oni dobri uleti? I_icon_minitime15.04.10 10:36

Eh jeste mi ga pametne kad je po tudjoj guzi Gdje su nestali oni dobri uleti? 12363

Mislim da "ulet" zavisi od osobe do osobe i od situacije do situacije....Sve ima svoje mjesto i vrijeme!

Nego da cujem koji bi to po vama bio "dobar" ulet ??
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Gdje su nestali oni dobri uleti? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje su nestali oni dobri uleti?   Gdje su nestali oni dobri uleti? I_icon_minitime18.04.10 20:37

Dobar ulet..koje mozganje pa zar nije najlakši i najbolji..."Bok..ja sam taj i taj..jesi za kavu ili nešto drugo"..koja komplikacija Gdje su nestali oni dobri uleti? 267525
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Gdje su nestali oni dobri uleti? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje su nestali oni dobri uleti?   Gdje su nestali oni dobri uleti? I_icon_minitime23.04.10 1:07

Ma mislim da su se možda uobrazili Gdje su nestali oni dobri uleti? 12363 pa ništa od dobrih uleta Gdje su nestali oni dobri uleti? 12363 samo izleta Gdje su nestali oni dobri uleti? 12363
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gdje su nestali oni dobri uleti? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje su nestali oni dobri uleti?   Gdje su nestali oni dobri uleti? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Gdje su nestali oni dobri uleti?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Gdje su nestali svi dobri muškarci?
» Gdje su nestali svi dobri muškarci?
» Gdje su nestali gigabajti?
» Nestali dječaci pronađeni u S. Brodu
» Aladin, Vaš Dobri duh

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: