Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Razveden muškarac

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Razveden muškarac Empty
PostajNaslov: Razveden muškarac   Razveden muškarac I_icon_minitime06.02.10 21:28

Evo na um mi pade ..razveden muskarac ...zanima me kako gledate na razvedene muskarce.... sta mislite koje su to predrasude sa kojima se susrece razveden muskarac....kakvo je vase misljenje o njima...da li se isto prica o razvedenom muskarcu kao o razvedenoj zeni ....


necu pisati o tipicnom razvedenom muskarcu... jer ima ih raznih... razlicitih godina...
obrazovanja... mentaliteta... pa ne mogu pricati uopsteno... osim sto je u tradicionalnim sredinama razvedenim musarcima ipak malo lakse... bar im se ne lijepi ona ruzna etiketa koja ide uz razvedne zene... raspustenica ...
ovi malo mladi muskarci brzo skoce u novu vezu... a ovi stariji obicno nisu vise toliko brzopleti... upustaju se u veze ali se pri tome ne obavezuju....
a o pricama ..uvijek ce muskarci poslije razvoda biti jadni ...ono sazalit ce se na njih u stilu nije mu lako treba sad sam ......a o zeni u vecini slucajeva ce se drugacije pricati... niko nece reci treba joj neko ...nego jedva docekala da bude slobodna

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Razveden muškarac Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Razveden muškarac Empty
PostajNaslov: Re: Razveden muškarac   Razveden muškarac I_icon_minitime06.02.10 21:37

Nebih baš rekla da je tako...
Za razvedenog muškarca se obično čuje :-Da je išta vrijedio, nebi ga žena ostavila !!!

Ne slažem se sa nikakvim ocjenama, danas je jako puno ljudi razvedeno, ne znači da nisu valjali, samo se možda nisu slagali a danas je društvo takvo da stvarno nema nikakve potrebe biti u nekoj vezi koja nije sretna...
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Razveden muškarac Empty
PostajNaslov: Re: Razveden muškarac   Razveden muškarac I_icon_minitime06.02.10 23:08

Slažem se..razveden..muškarac..razvedena žena...nikakva razlika...iako kod nas se još uvijek daju različiti epiteti i ženi i muškarcu kada se razvedu...
Ako nije bio sretan , zašto se ne razvesti...ćemu trpjeti takav život...ako si nezadovoljan..u današnje vrijeme je nekako lakše ....proći sve to....
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Razveden muškarac Empty
PostajNaslov: Re: Razveden muškarac   Razveden muškarac I_icon_minitime07.02.10 0:20

Kad se desi da je netko razveden...ljudi se uvijek pitaju.Pa onda razmisljaju,pa se petljaju,pa su predrasude.Moju je priju ostavio muz radi druge...pa su cijeli zivot nju optuzivali.Koliko stresa zena samo radi stresa i neprihvacanja okoline prozivi.
Mislim da u svakom sluchaju...bez obzira na predrasude nije lako biti razveden.Brak donosi mir i ustaljenost.Samo...predrasuda ima i uvijek ce ih biti...ne treba se opterecivati.
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Razveden muškarac Empty
PostajNaslov: Re: Razveden muškarac   Razveden muškarac I_icon_minitime07.02.10 13:45

U svijetu gdje je sve sjajno i bajno i nitko ne gura nos gdje mu nije mjesto i ne postoje predrasude..je tako.. sve jedno razvedeno muško žensko..i nije im valjalo i ok nek se razvedu..
Ali u našem malom selu...žena jeste raspuštenica..malobrojni i rijetki koji ju znaju i znaju razloge zbog kojih je došlo do razvoda ne daju joj taj epitet..
A muškarci pretežno kad se nađu opet na tržištu dobra su ulov..ona je glupača koja ga nije znala čuvati..bla bla..s klincima..koje tko zna tko je napravio..i slične ljigavosti
Ima rijetkih slučajeva kažem gdje oni koji ih znaju objasne okolini razloge, pa okolina začepi..ali uglavnom je u neznanju u očima okoline ona raspuštenica koja ne valja, a on muškarac koji je lošu ženu izbirao.
Smiluju joj se samo ako ju je zlostavljao i tukao..a to nađu razloge zašto ju je trebao tući...pa očito nije dovoljno kada su se razveli.
A oni su večinom kažem nevinašca koja su eto silom neprilika postali razvedeni muškarci.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Razveden muškarac Empty
PostajNaslov: Re: Razveden muškarac   Razveden muškarac I_icon_minitime07.02.10 14:13

e vidis kiki o tome sam htjela o ..razvedenom muskarcu ..koliko mu je lakse i koliko manje gledamo na njegove "greske" nisam mislila sa ovom temom ..o tome kao o razvodu ...da neko nekoga trpi ...da zive i dalje ...to je vec druga tema...bas sam htjela vidjeti kako vi gledate na "razlike"...vasa okolina ...nekako uvijek po mom gledajuci oko sebe ...oni su ti uvijek koji su zrtve ...ili im nije zena valjala ...ili se svalerala ...ili nije domacica ...i svi se sazale na njega i nadu opravdanje ako nade nekog poslije razvoda ...a zena je uvijek kriva za sve ...a i ako nade nekoga ...nece reci drago mi je nek ima nekog s kim je sad sretna ...nego ce reci pa da raspustenica moze joj se ...i interesantno ..umjesto da su zene na zenskoj strani ..uvijek je najvise napada i prica zena o zeni ... muske niko i ne komentarise....ili ako ja nesto napravim i on ...svi ce reci ma jesi vidjela st ona uradi ..a o njemu niko ni rijec ...jer on ce opet ispasti dobar ...ma odoh i ja sa teme ..ali nema veze ..prosirujemo je Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Razveden muškarac Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Razveden muškarac Empty
PostajNaslov: Re: Razveden muškarac   Razveden muškarac I_icon_minitime07.02.10 14:34

Možda je stvar u zavisti..puno žena bi rado da može završiti s lošim brakom..možda zato grizu žene koje su izašle iz tog jednog razdoblja u životu..a ako im je sad dobro od kada su same..tim još gore.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Razveden muškarac Empty
PostajNaslov: Re: Razveden muškarac   Razveden muškarac I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Razveden muškarac
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» muškarac
» Zagonetka zvana muškarac
» Idealni muškarac
» Muškarac/žena na 24 sata
» Dečko dana

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: