Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Najslađi 'mali' užici događaju se u krevetu

Go down 
Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Najslađi 'mali' užici događaju se u krevetu Empty
PostajNaslov: Najslađi 'mali' užici događaju se u krevetu   Najslađi 'mali' užici događaju se u krevetu I_icon_minitime18.01.10 10:59

Najslađi 'mali' užici događaju se u krevetu 0148007.17

Na vrhu ljestvice svakodnevnih užitaka koji itekako znaju začiniti dan su dobar san, izležavanje u krevetu s partnerom i opet izležavanje u krevetu, makar bili sami.



Najbolji od svih ''malih užitaka'' po izboru 3000 Britanaca je miran i kvalitetan san, nakon kojeg se osjećate svježe i preporođeno.

Na drugom mjestu ljestvice ''malih stvari koje život znače'' je ''pronaći neku zaboravljenu novčanicu u džepu'', dok se na treće mjesto probilo ''maženje u krevetu s voljenom osobom''.

Među prvih deset našli su se i ''smijeh do suza'' i ''izležavanje u krevetu''.

Istraživanje je proveo Batchelors Cup-a-Soup, čiji se glasnogovornik Rob Stacey slaže s rezultatima istraživanja te tvrdi da ''ništa ne može nadmašiti osjećaj koji se javlja kada nakon dugog i teškog dana konačno legnemo u krevet''.

''Takav osjećaj je još bolji kada se ujutro osjećate odlično, potpuno preporođeno.''

''Ne treba nam se u životu desiti nešto veliko da bismo se osjećali dobro, male stvari nam itekako mogu uljepšati dan. Često malo maženja ili koji kompliment nekog mogu razveseliti puno brže i više od skupog dara.''

Spavanje u čistoj posteljini na visokom je šestom mjestu, dok je na sedmom onaj neponovljivi osjećaj koji se javlja kada slučajno naletite na neko dobro sniženje.

Nasmijati nekoga je na osmom mjestu, dok je druženje sa starim prijateljem na devetom.

Prepričavanje smiješnih anegdota na desetom je mjestu ove ljestvice.

Popis malih ugoda je jako, jako dug, a najbolje od svega je što većinu tih stvari možete raditi sami, još kad su tu dobar prijatelj ili ljubav vašeg života, nemate izlike za loše raspoloženje.

Koji su vaši..najslađi "mali" užitci..? Najslađi 'mali' užici događaju se u krevetu 816407

Izvor
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Najslađi 'mali' užici događaju se u krevetu Empty
PostajNaslov: Re: Najslađi 'mali' užici događaju se u krevetu   Najslađi 'mali' užici događaju se u krevetu I_icon_minitime18.01.10 17:15

Kako tko.... mene veseli jako puno tih malih sitnica..kao dijete sam ako pronađem novac u zimskoj jakni po ljetu..ili na cesti "medu"...obožavam sitnicu kao pisanje na Msn ujutro dok moji još spavaju uz vruću kavu...obožavam se dugo tuširati..protezati se u krevetu dugo nekada..volim kada mi dođe izvana u 10 navečer i s vrata ravno na mene navali... Najslađi 'mali' užici događaju se u krevetu 12363 ..volim..šetati..sjediti u parku slušati ptice..sjediti ljeti vani pod mojim borovima..navečer ljeti kad dijete zaspi sjediti u tišini u mraku..šetati uz Dunav s mojom famili..voziti se brzo autom..
..baš uživam u brdo sitnica koje svaki dan mogu imati..volim se smijati s mojom famili...zavući se pod deku mom mačoru.. Najslađi 'mali' užici događaju se u krevetu 816407 ..jutarnju kavu ljeti na terasi u kafiću.. Najslađi 'mali' užici događaju se u krevetu 785701
[Vrh] Go down
 
Najslađi 'mali' užici događaju se u krevetu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Čudne stvari se događaju
» Majka sinčića vukla na uzici!
» Koja životinja ste u krevetu?
» horoskop u krevetu za curke
» Žene u krevetu - po horoskopu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Obitelj, dom, kultura življenja :: Obitelj i prijatelji :: Brak, obitelj i prijatelji-
Forum(o)Bir: