Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Muškarci i žene različito percipiraju hladnoću

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Muškarci i žene različito percipiraju hladnoću Empty
PostajNaslov: Muškarci i žene različito percipiraju hladnoću   Muškarci i žene različito percipiraju hladnoću I_icon_minitime14.01.10 15:30

Još jedna stvar u kojo se vodi vječna bitka spolova - čini se da ni hladnoću ne možemo poimati jednako. Istraživači su naime otkrili kako žene prije reagiraju na pad temperature.
Muškarci i žene različito percipiraju hladnoću Muskarci-zene-razlicito-percipiraju-hladnocu-slika-101444
Pokušavate li uvijek bezuspješno uvjeriti svog partnera kako je u vašem stanu ili kući hladno, dok on u čuđenju odmahuje glavom aludirajući na to da vam nisu sve 'kockice' u glavi na mjestu, postoji velika vjerojatnost da ste oboje u pravu.
Ljudi su naime stvoreni na način da sačuvaju toplinu svojih vitalnih organa preusmjeravanjem krvi od ekstremiteta prema srcu.
Istraživači su pak primjetili kako je temperatura na kojoj žensko tijelo počinje to raditi nekoliko stupnjeva viša od temperature na koje reagira muško tijelo. Dakle, kako temperatura pada žene će efekt toga osjetiti puno prije od muškaraca.

Izvor

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Muškarci i žene različito percipiraju hladnoću Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci i žene različito percipiraju hladnoću   Muškarci i žene različito percipiraju hladnoću I_icon_minitime14.01.10 16:14

Jesi vidio..ali ima i muških zimogrozinih i vručih žena ..puno manje nego ovih "običnih"..svejedno ..joj se prepirem s njim meni zima ja dižem grijanje on spušta..tebi nisu svi kod kuće govori... Muškarci i žene različito percipiraju hladnoću 12363


Zadnja promjena: Kikica; 18.01.10 10:01; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Muškarci i žene različito percipiraju hladnoću Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci i žene različito percipiraju hladnoću   Muškarci i žene različito percipiraju hladnoću I_icon_minitime18.01.10 9:56

interesantno ...pa meni nikad nije hladno ...ne govori mi niko da mi nisu sve "kockice" na broju ..zbog toga sto mi je hladno nego sto mi je toplo ... Laughing kod mene ne postoji jorgan ...ja se pokrivam zimi ...ljetnim prekrivacem ...ljeti samo plahtom i to samo prebacim lagano ppreko stomaka i leda ...u mojoj garderobi ne postoji demper ...strample ...tj carape debele ...pidama zimska ...bosa sam i sad po kuci ...jedino ako sam na plocicama ili na parketu navucem papuce....ili volim hladan dodir ...e sad da li sam ja u redu ..ne znam confused

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Muškarci i žene različito percipiraju hladnoću Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Muškarci i žene različito percipiraju hladnoću Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci i žene različito percipiraju hladnoću   Muškarci i žene različito percipiraju hladnoću I_icon_minitime18.01.10 10:04

..koji hladan dodir.. Muškarci i žene različito percipiraju hladnoću 12363
..tušram se s vrelom vodom..večina ljudi bi dobila opekotine da se tušira s tako vručom vodom...on mi i tu govori da nisam sva svoja kako se ne ofurim..šta ofurim i ja baš razmišljam da još malo vruće dodam uvijek.. Muškarci i žene različito percipiraju hladnoću 12363
[Vrh] Go down
Sponsored content





Muškarci i žene različito percipiraju hladnoću Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci i žene različito percipiraju hladnoću   Muškarci i žene različito percipiraju hladnoću I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Muškarci i žene različito percipiraju hladnoću
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Žene koje muškarci ne podnose!!!
» Muškarci su gluplji u društvu privlačne žene
» Alfa muškarac – vole ga i žene i muškarci
» Žene od kojih muškarci bježe glavom bez obzira
» 10 stvari koje bi žene željele da muškarci znaju o seksu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Zdravlje i rekreacija :: Zdravlje :: Grane medicine :: Neurologija-
Forum(o)Bir: