Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL!

Go down 
+3
Kikica
Wind
californiamen
7 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
californiamen
Totalno relaxiran
californiamen


Scorpio Broj postova : 2464
Godine : 123
Datum registracije : 17.11.2009

Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL!   Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 I_icon_minitime19.12.09 15:42

First topic message reminder :

Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 0335007.42


Originalni naslov: Avatar,Žanr: ZF, akcija, spektakl
Trajanje: 166'
Godina izdanja: 2009.,Zemlja: SAD
Izdavač/Distributer: Twentieth Century-Fox Film Corporation
Linkovi: Imdb, Službene stranice

Uloge: Sam Worthington, Sigourney Weaver, Michelle Rodriguez, Zoe Saldana, Giovanni Ribisi
Režija: James Cameron
Scenarij: James Cameron
Producent/i: James Ca
_______________________________
Jake Sully je bivši marinac prikovan za invalidska kolica. Bez obzira na invaliditet, Jake je ratnik i borac. Regrutiran je i poslan na Pandoru, daleki planet na kojem korporacije vade rijedak mineral kojim će riješiti energetsku krizu na Zemlji. Budući je Pandorina atmosfera otrovna, stvoren je Program Avatar kojim se ljudska svijest spaja na avatar, biološko tijelo na daljinsko upravljanje koje može preživjeti na smrtonosnom Pandorinom zraku. Avatari su genetski modificirani hibridi ljudskog DNK i DNK Na'vija, urođenika s Pandore. Ponovno rođen u svom avataru, Jake može hodati. Njegova je misija infiltrirati se među Na'vije koji su postali glavna prepreka vađenju dragocjene rude. No, stvari krenu drugim smjerom kada lijepa Na'vijka Neytiri spasi Jakeu život. Jakea prihvati njen klan i on, prolazeći kroz mnoga iskušenja i avanture, polako upoznaje njihov način života. Kako se odnos Jakea i Neytiri produbljuje, on počinje uvažavati Na'vije te na kraju postaje dio njih. No, uskoro će biti stavljen na najveću kušnju i povesti ih u epsku bitku u kojoj će se odlučivati sudbina čitavog svijeta...
_____________________________________________________

____________________________________________________

U epskoj akcijskoj pustolovini 'Avatar' James Cameron vodi nas u veličanstveni 3D svijet kakav dosad nismo vidjeli. Na dalekom planetu Pandori jedan junak odlazi na put iskupljenja, predvodeći herojsku bitku za spas civilizacije izvanzemaljaca koju je prihvatio kao vlastitu. Zamisao za ovaj film se Cameronu javila prije 14 godina, no u to vrijeme nisu postojale tehnološke mogućnosti za ostvarivanje njegove vizije. Cameron je na filmu radio 10 godina, od čega posljednje četiri na samom snimanju. Revolucionarna tehnologija, stvorena upravo za potrebe snimanja filma, nudi sasvim novo iskustvo filmskog doživljaja. Budžet 'Avatara' mogao bi premašiti brojku od 500 milijuna dolara čime bi ova epska avantura Camerona mogla postati najskuplji film u povijesti filmske industrije. Cameron je Oscara dobio kao redatelj filma 'Titanic' na kojem je također premašivao rokove i prekoračivao propisani budžet, ali mu se to isplatilo.
_______________________________________________________
Svi koji barataju WAREZ-BB , film se već može "skinuti", doduše snimljen neprofi kamerom, zato je bolje pričekati kino-projekciju.. Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 432419
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL!   Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 I_icon_minitime25.01.10 19:54

Što se reklame tiče, i kod mene izazivaju suprotan učinak- dobijam averziju prema onom što se pretjerano reklamira...

Međutim slušala sam šta pričaju ljudi koji su ga gledali... Svi su bili oduševljeni... To me potaklo da ga idem gledati...

Idi pogledati Avatar Kikice, i to u 3D... Sigurna sam da će ti se jako svidjeti...
A davidiš bojice tamo... boje cvijeća... fluorescentne leptire... uf... prekrasno...
[Vrh] Go down
tutnplock
Početnik
Početnik
tutnplock


Virgo Tiger
Broj postova : 71
Godine : 37
Datum registracije : 24.01.2010

Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL!   Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 I_icon_minitime25.01.10 19:58

pregledao sam ga 5 puta i gledat cu ga jos 5 puta
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL!   Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 I_icon_minitime25.01.10 20:18

tutnplock je napisao/la:
pregledao sam ga 5 puta i gledat cu ga jos 5 puta

eh sad... vjerujem da bi mi nakon 5 puta ipak malo dosadio... Laughing
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL!   Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 I_icon_minitime25.01.10 20:22

ne bih ga jos jednom pogledala ni na mom dellu od 28"....a ne bi mu nista bilo i da ga je malo skratio ... Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL!   Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 I_icon_minitime25.01.10 20:28

...ajme pa nisi se ni pohvalila.. Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 27368 ...koga treba skratiti..ma to se tebi činilo predugaćko jer ti monitor malo prevelik..pa dok si sve pohvatala pa slici umorila si se Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 73820
[Vrh] Go down
tutnplock
Početnik
Početnik
tutnplock


Virgo Tiger
Broj postova : 71
Godine : 37
Datum registracije : 24.01.2010

Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL!   Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 I_icon_minitime25.01.10 20:29

GricGric je napisao/la:
tutnplock je napisao/la:
pregledao sam ga 5 puta i gledat cu ga jos 5 puta

eh sad... vjerujem da bi mi nakon 5 puta ipak malo dosadio... Laughing

eh sad . . zato sto ja filmove gledam bez titlova . . engleski jezik poznajem ali ne perfektno pa zbog toga sam gledao film 2 puta . . neki drugovi su izrazili zelju da gledaju pa sam i sa njima pregledao par puta . .i poslednji put 3 d verziju koja je slag na torti . .
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL!   Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 I_icon_minitime25.01.10 20:30

blizanka je napisao/la:
ne bih ga jos jednom pogledala ni na mom dellu od 28"....a ne bi mu nista bilo i da ga je malo skratio ... Smile

Nije ti se svidio? Gledala si ga u 3D ?
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL!   Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 I_icon_minitime25.01.10 20:39

gledala Gric...ja nisam ljubitelj takvih filmova ...ma koliko dobro on bio snimljen ...ma moze i u 5D verziji Laughing sto se mene tice hvala

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL!   Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 I_icon_minitime25.01.10 21:03

tutnplock i ja bih ga mogla još 5 puta gledati i to baš ovaj tjedan planiram opet,film je savršen
Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL!   Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 I_icon_minitime25.01.10 21:12

blizanka je napisao/la:
gledala Gric...ja nisam ljubitelj takvih filmova ...ma koliko dobro on bio snimljen ...ma moze i u 5D verziji Laughing sto se mene tice hvala

E da znaš ti si mi stvarno prva osoba od koje čujem da joj se film nije svidio...

Više nemogu reći da se film sviđa svima... znam jednu osobu kojoj se ne sviđa... Eto.,.. U šoku sam... lol!
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL!   Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 I_icon_minitime28.01.10 19:10

Planina dobila ime po Avataru!

Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 0258007.42


Planina u južnoj kineskoj pokrajini Hunan preimenovana je na službenoj svečanosti u Avatar Hallelujah Mountain, nakon što je poslužila kao inspiracija za holivudski blockbuster.

Planina Southern Sky Column koja se nalazi u Zhangjiajieu u kineskoj južnoj pokrajini Hunan dobila je novo ime - Avatar Hallelujah Mountain!

Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 0259007.42


Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 0260007.42
Filmski fotograf provodio je 2008. godine neko vrijeme u Kini snimajući i mnoge su te fotografije poslužile kao prototip za različite elemente u filmu Avatar, uključujući i planinu Southern Sky Column koja je poslužila kao inspiracija za viseće Hallelujah Mountains.

Eto koliko je zaluđenost Avatarom uzela maha - do sada mnogima nepoznata planina postala je prava senzacija i turisti se mogu upustiti u avanturu koja će im dočarati dio čarobne Pandore.
[Vrh] Go down
californiamen
Totalno relaxiran
californiamen


Scorpio Broj postova : 2464
Godine : 123
Datum registracije : 17.11.2009

Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL!   Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 I_icon_minitime28.01.10 19:13

Uh, morat ću ga pogledati..makar i u ovakvoj ne-savršenoj verziji..na monitoru..i downloadog s wareza..
Izgleda da su ga svi gledali osim mene.. Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 448924
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL!   Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 I_icon_minitime28.01.10 19:27

Nisu svi ne se bedirati C men..ja ti uvijek zadnja gledam film..mene to ne benda..dobar loš..kritike ovakve ili onakve..ja samo svoju kritiku uvažavam Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 12363 ..a njihove ..baš me briga..tako da kad ga pogledam, pogledam..danas ..sutra..za god dana..sve jedno mi.. Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 684631
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL!   Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 I_icon_minitime28.01.10 22:10

nisam ni ja jos gledala Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 552376
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL!   Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 I_icon_minitime28.01.10 22:45

GricGric je napisao/la:
blizanka je napisao/la:
gledala Gric...ja nisam ljubitelj takvih filmova ...ma koliko dobro on bio snimljen ...ma moze i u 5D verziji Laughing sto se mene tice hvala

E da znaš ti si mi stvarno prva osoba od koje čujem da joj se film nije svidio...

Više nemogu reći da se film sviđa svima... znam jednu osobu kojoj se ne sviđa... Eto.,.. U šoku sam... lol!

moja gric jos ces ti sto sta od mene cuti ja sam ti posebna Laughing Laughing mislim da ovakve nema Laughing Laughing Laughing
zao mi je ...ja ne volim takve filmove
mislim pasion da ne trebas plakati nemas razloga hug2

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL!   Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 I_icon_minitime29.01.10 1:27

[quote=mislim pasion da ne trebas plakati nemas razloga hug2[/quote]

imam, ja volim takve filmove Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 668150 Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 982261
[Vrh] Go down
californiamen
Totalno relaxiran
californiamen


Scorpio Broj postova : 2464
Godine : 123
Datum registracije : 17.11.2009

Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL!   Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 I_icon_minitime29.01.10 9:57

Kikica je napisao/la:
Nisu svi ne se bedirati C men..ja ti uvijek zadnja gledam film..mene to ne benda..dobar loš..kritike ovakve ili onakve..ja samo svoju kritiku uvažavam Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 12363 ..a njihove ..baš me briga..tako da kad ga pogledam, pogledam..danas ..sutra..za god dana..sve jedno mi.. Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 684631

Ma, baš tako..
Čekam tajming, da "uhvatim" ta ..gotovo tri sata..da bih ga u miru pogledao... Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 31382 ..

[Vrh] Go down
Bonnie
Ljubitelj foruma
Bonnie


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3003
Godine : 37
Datum registracije : 25.11.2008

Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL!   Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 I_icon_minitime31.01.10 13:53

ma film je odličan, gledala prije 3 tjedna u 2D, a sad nikako da uhvatim priliku gledati 3D...uvijek sve rezervirano :rida:
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL!   Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 I_icon_minitime09.03.10 17:05

pogledala ga danas...fantastičan film...oduševljena sam...priča je predivna...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL!   Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 I_icon_minitime09.03.10 23:25

napokon ga i ja gledala Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 31382 ....suuuuuuper

Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 462885
Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 213596
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL!   Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 I_icon_minitime22.03.10 20:01

Passion de boga ti objasni mi ko je tebe pustio u kino s tim krilima...I ovo ti s godinama nije u redu. Pise da imas 34g , a ono starosjedilac...Kome li ti petljas...Nego nek si ti film pogledala pa besklinac...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL!   Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 I_icon_minitime22.03.10 23:41

ja krila uvucem u guzcu, tako se svugdje provucem Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 12363 ....
a vid tvoje godine 43 a kofol friski.... Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 73820
[Vrh] Go down
Sponsored content





Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL!   Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! - Page 2 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL!
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Istovremeno se snimaju tri nastavka filma "Avatar"
» Avatar asocijacije
» Kako postaviti avatar?
» Gdje postaviti avatar?
» Ocijenite avatar osobe iznad vas

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Mediji i film :: Filmski svijet-
Forum(o)Bir: