Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL!

Go down 
+3
Kikica
Wind
californiamen
7 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
californiamen
Totalno relaxiran
californiamen


Scorpio Broj postova : 2464
Godine : 123
Datum registracije : 17.11.2009

Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! Empty
PostajNaslov: Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL!   Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! I_icon_minitime19.12.09 15:42

Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! 0335007.42


Originalni naslov: Avatar,Žanr: ZF, akcija, spektakl
Trajanje: 166'
Godina izdanja: 2009.,Zemlja: SAD
Izdavač/Distributer: Twentieth Century-Fox Film Corporation
Linkovi: Imdb, Službene stranice

Uloge: Sam Worthington, Sigourney Weaver, Michelle Rodriguez, Zoe Saldana, Giovanni Ribisi
Režija: James Cameron
Scenarij: James Cameron
Producent/i: James Ca
_______________________________
Jake Sully je bivši marinac prikovan za invalidska kolica. Bez obzira na invaliditet, Jake je ratnik i borac. Regrutiran je i poslan na Pandoru, daleki planet na kojem korporacije vade rijedak mineral kojim će riješiti energetsku krizu na Zemlji. Budući je Pandorina atmosfera otrovna, stvoren je Program Avatar kojim se ljudska svijest spaja na avatar, biološko tijelo na daljinsko upravljanje koje može preživjeti na smrtonosnom Pandorinom zraku. Avatari su genetski modificirani hibridi ljudskog DNK i DNK Na'vija, urođenika s Pandore. Ponovno rođen u svom avataru, Jake može hodati. Njegova je misija infiltrirati se među Na'vije koji su postali glavna prepreka vađenju dragocjene rude. No, stvari krenu drugim smjerom kada lijepa Na'vijka Neytiri spasi Jakeu život. Jakea prihvati njen klan i on, prolazeći kroz mnoga iskušenja i avanture, polako upoznaje njihov način života. Kako se odnos Jakea i Neytiri produbljuje, on počinje uvažavati Na'vije te na kraju postaje dio njih. No, uskoro će biti stavljen na najveću kušnju i povesti ih u epsku bitku u kojoj će se odlučivati sudbina čitavog svijeta...
_____________________________________________________

____________________________________________________

U epskoj akcijskoj pustolovini 'Avatar' James Cameron vodi nas u veličanstveni 3D svijet kakav dosad nismo vidjeli. Na dalekom planetu Pandori jedan junak odlazi na put iskupljenja, predvodeći herojsku bitku za spas civilizacije izvanzemaljaca koju je prihvatio kao vlastitu. Zamisao za ovaj film se Cameronu javila prije 14 godina, no u to vrijeme nisu postojale tehnološke mogućnosti za ostvarivanje njegove vizije. Cameron je na filmu radio 10 godina, od čega posljednje četiri na samom snimanju. Revolucionarna tehnologija, stvorena upravo za potrebe snimanja filma, nudi sasvim novo iskustvo filmskog doživljaja. Budžet 'Avatara' mogao bi premašiti brojku od 500 milijuna dolara čime bi ova epska avantura Camerona mogla postati najskuplji film u povijesti filmske industrije. Cameron je Oscara dobio kao redatelj filma 'Titanic' na kojem je također premašivao rokove i prekoračivao propisani budžet, ali mu se to isplatilo.
_______________________________________________________
Svi koji barataju WAREZ-BB , film se već može "skinuti", doduše snimljen neprofi kamerom, zato je bolje pričekati kino-projekciju.. Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! 432419
[Vrh] Go down
californiamen
Totalno relaxiran
californiamen


Scorpio Broj postova : 2464
Godine : 123
Datum registracije : 17.11.2009

Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! Empty
PostajNaslov: Re: Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL!   Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! I_icon_minitime21.12.09 19:52



Fascinira me mogućnost da sofisticirana tehnologija napravi ovako nešto...ne vidim granice mašte, kreativnosti... Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! 31382
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! Empty
PostajNaslov: Re: Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL!   Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! I_icon_minitime22.12.09 23:50

i think i´m gonna like it!!! Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! 367161
[Vrh] Go down
californiamen
Totalno relaxiran
californiamen


Scorpio Broj postova : 2464
Godine : 123
Datum registracije : 17.11.2009

Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! Empty
PostajNaslov: Re: Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL!   Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! I_icon_minitime23.12.09 0:49

WIND je napisao/la:
i think i´m gonna like it!!! Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! 367161

Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! Avatar-u-prvom-vikendu-prikazivanja-zaradio-232-2-milijuna-dolara_article_full

U prvom vikendu prikazivanja zaradio - vrtoglavih 232 000 000 dolara..
http://business.hr/hr/Naslovnica/Funbiz/Avatar-u-prvom-vikendu-prikazivanja-zaradio-232-2-milijuna-dolara

Kako postati lik iz filma? Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! 432419
https://www.youtube.com/watch?v=Dxib3XondD0

[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! Empty
PostajNaslov: Re: Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL!   Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! I_icon_minitime23.12.09 15:42

232 mil??? Nije lose Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! 12363
a ova sminka s youtube....mislim da vec znam sta cu biti na narednom maskenbalu Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! 668150 Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! 293491
[Vrh] Go down
californiamen
Totalno relaxiran
californiamen


Scorpio Broj postova : 2464
Godine : 123
Datum registracije : 17.11.2009

Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! Empty
PostajNaslov: Re: Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL!   Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! I_icon_minitime24.12.09 13:44

WIND je napisao/la:
232 mil??? Nije lose Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! 12363
a ova sminka s youtube....mislim da vec znam sta cu biti na narednom maskenbalu Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! 668150 Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! 293491

Ma, blockbuster, vjerojatno radnja ne prati kreativnost, ali volim takve megaspektakle, uvijek se nekako "provuče" i ponešto kreativnosti ali i tehnoloških dostignuća..
J.Cameron je radio i "Titanica", epski spektakl..tako da vjerujem u fabulu i poruku filma.. Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! 31382
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! Empty
PostajNaslov: Re: Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL!   Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! I_icon_minitime24.12.09 14:06

Ma nekad mi jednostavno treba dobar film da mi napoji vizualna cula i dusu necim novim i spektakularnim za vidjeti.....a za dobru fabulu i pouke filma,uvijek ima dobrih drama i trilera.....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! Empty
PostajNaslov: Re: Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL!   Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! I_icon_minitime24.12.09 14:09

jep....idem i ja gledat nek sam produ blagdani,
sigurno je odlicno, tako se bar cini
[Vrh] Go down
californiamen
Totalno relaxiran
californiamen


Scorpio Broj postova : 2464
Godine : 123
Datum registracije : 17.11.2009

Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! Empty
PostajNaslov: Re: Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL!   Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! I_icon_minitime24.12.09 17:47

Passion je napisao/la:
jep....idem i ja gledat nek sam produ blagdani,
sigurno je odlicno, tako se bar cini

Ma, po svemu sudeći vrhunski spektakl...( nadam se samo da to vrijeme - 166 minuta - prolazi brzo i da su užitak..)

Tko prvi pogleda neka ispriča dojmove.. i preporuku..Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! 31382 A - možda se "ukaže" i na rapidshareu ili Warezu?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! Empty
PostajNaslov: Re: Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL!   Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! I_icon_minitime25.12.09 10:23

Ma, po svemu sudeći vrhunski spektakl...( nadam se samo da to vrijeme - 166 minuta - prolazi brzo i da su užitak..)

Tko prvi pogleda neka ispriča dojmove.. i preporuku..Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! 31382 A - možda se "ukaže" i na rapidshareu ili Warezu?[/quote]


Takvi filmovi se moraju gledat u kinu, onda je tek uzivancija prava
i dozivljaj, zar ne?
[Vrh] Go down
californiamen
Totalno relaxiran
californiamen


Scorpio Broj postova : 2464
Godine : 123
Datum registracije : 17.11.2009

Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! Empty
PostajNaslov: Re: Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL!   Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! I_icon_minitime25.12.09 10:43

Passion je napisao/la:
Ma, po svemu sudeći vrhunski spektakl...( nadam se samo da to vrijeme - 166 minuta - prolazi brzo i da su užitak..)

Tko prvi pogleda neka ispriča dojmove.. i preporuku..Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! 31382 A - možda se "ukaže" i na rapidshareu ili Warezu?


Takvi filmovi se moraju gledat u kinu, onda je tek uzivancija prava
i dozivljaj, zar ne?[/quote]

Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! Avatar_17

Slažem se, ali imam LCD monitor 23' - pa ipak užitak gledanja u opuštenoj sredini pretpostavljam kino-užitku.. Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! 31382
Upravo ga skidam s WAREZA, i titlovi već postoje..tako da ću moći ubrzo ( možda već večeras..) objaviti dojmove..

http://www.warez-bb.org/viewtopic.php?t=4259667&highlight=

http://hotfile.com/dl/21760251/a76ba30/avatar-TS.part1.rar.html
http://hotfile.com/dl/21760300/f082df6/avatar-TS.part2.rar.html
http://hotfile.com/dl/21760268/0efd225/avatar-TS.part3.rar.html
http://hotfile.com/dl/21760260/ac55efe/avatar-TS.part4.rar..html
http://hotfile.com/dl/21760232/95c89a8/avatar-TS.part5.rar.html
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! Empty
PostajNaslov: Re: Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL!   Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! I_icon_minitime25.12.09 17:14

ha sto se pravi vazan, bolje da si pozvao da gledamo sa tobom bar u pola cijene Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! 776231

23`dobro zvuci u svakom pogledu Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! 73820 Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! 668150
[Vrh] Go down
californiamen
Totalno relaxiran
californiamen


Scorpio Broj postova : 2464
Godine : 123
Datum registracije : 17.11.2009

Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! Empty
PostajNaslov: Re: Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL!   Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! I_icon_minitime26.12.09 9:10

Passion je napisao/la:
ha sto se pravi vazan, bolje da si pozvao da gledamo sa tobom bar u pola cijene Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! 776231

23`dobro zvuci u svakom pogledu Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! 73820 Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! 668150

Passion, ti me zekaš, grrrr.. Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! 27368

Ma, nisam ga gledao, to što sam skinuo i što je jedino dostupno je snimka kamerom u kinu, slika je prilično očajna, gledljiva doduše..ali ne želim si upropastiti užitak pa ću pričekati..
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! Empty
PostajNaslov: Re: Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL!   Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! I_icon_minitime26.12.09 14:59

Passion, ti me zekaš, grrrr.. Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! 27368

Ma, nisam ga gledao, to što sam skinuo i što je jedino dostupno je snimka kamerom u kinu, slika je prilično očajna, gledljiva doduše..ali ne želim si upropastiti užitak pa ću pričekati..[/quote]



Eno ga na, zar odmah po goloj Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! 579523 Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! 12363

Vidis e bas to mislim, tesko nac i kvalitetan snimak...
cuj kad su se vec tak potrudili sa special efektovima
bilo bi zalosno to ne cijenit bar malo a i propada tako samo.
Zato decko...ajmo u kino Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! 816407
[Vrh] Go down
californiamen
Totalno relaxiran
californiamen


Scorpio Broj postova : 2464
Godine : 123
Datum registracije : 17.11.2009

Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! Empty
PostajNaslov: Re: Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL!   Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! I_icon_minitime27.12.09 11:40

Passion je napisao/la:

Eno ga na, zar odmah po goloj Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! 579523 Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! 12363

Vidis e bas to mislim, tesko nac i kvalitetan snimak...
cuj kad su se vec tak potrudili sa special efektovima
bilo bi zalosno to ne cijenit bar malo a i propada tako samo.
Zato decko...ajmo u kino Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! 816407

Pa jess..volim ići u kino, samo ne volim gužve.. Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! 31382
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! Empty
PostajNaslov: Re: Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL!   Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! I_icon_minitime06.01.10 14:24

Sinoć ga pogledala i film je savršen bravo hvala za preporuku :;):
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! Empty
PostajNaslov: Re: Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL!   Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! I_icon_minitime06.01.10 14:36

bas ti zavidim, ja jos nisam, znaci vrijedi pogledat...aj super Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! 462885
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! Empty
PostajNaslov: Re: Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL!   Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! I_icon_minitime06.01.10 14:37

Definitivno vrijedi bravo
[Vrh] Go down
californiamen
Totalno relaxiran
californiamen


Scorpio Broj postova : 2464
Godine : 123
Datum registracije : 17.11.2009

Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! Empty
PostajNaslov: Re: Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL!   Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! I_icon_minitime25.01.10 10:26

ana je napisao/la:
Definitivno vrijedi bravo

Ma, ja ga imam na hardu, ali ne usudim ga se pogledati..čekam bolju verziju, da ju skinem...ali pohvale ( i zarade Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! 554834 ..) dolaze sa svih strana, očito radi se o vanserijskom djelu - iako sam čitao da postoje kritike da je film plagijat filma "Čovjek koji pleše s vukovima"..

http://www.rtl.hr/avatar-grabi-prema-vrhu-clanak-15446

NOVI REKORDER


Avatar grabi prema vrhu


Znanstvenofantastični
spektakl Jamesa Camerona ukupno je do sada zaradio 1,841 milijardu
dolara, tek malo manje od naizgled nedostižne zarade "Titanica" od
1,843 milijarde dolara.



LOS ANGELES -
Pošto je šesti tjedan za redom najgledaniji film u svijetu, "Avatar" je
na korak od toga da zamijeni "Titanic" kao film s najvećom zaradom u
povijesti, izjavio je distributer 20th Century Fox.
Znanstvenofantastični spektakl Jamesa Camerona ukupno je do sada
zaradio 1,841 milijardu dolara, tek malo manje od naizgled nedostižne
zarade "Titanica" od 1,843 milijarde dolara. Film o najvećoj pomorskoj
tragediji također je režirao Cameron.
"Avatar" je već prestigao "Titanic" po međunarodnoj zaradi. U SAD-u i Kanadi "Avatar" je do sada zaradio 552,8 milijuna dolara.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! Empty
PostajNaslov: Re: Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL!   Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! I_icon_minitime25.01.10 10:33

c-men, tako je i meni, imam ga na stiku, cak i nije losa kvaliteta...ali sve se nadam da cu jos u kino uspijet.
Ali jedva se mogu suzdrzat Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! 266623
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! Empty
PostajNaslov: Re: Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL!   Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! I_icon_minitime25.01.10 10:36

Ma ja ne znam kako se možete suzdržati brr ja sam ga morala pogledati iako planiram još ovaj tjedan otići u kino jer svi koji su ga gledali kažu da je s onim naočalama deset puta bolje pa jbga moram i ja to da vidim.
[Vrh] Go down
californiamen
Totalno relaxiran
californiamen


Scorpio Broj postova : 2464
Godine : 123
Datum registracije : 17.11.2009

Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! Empty
PostajNaslov: Re: Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL!   Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! I_icon_minitime25.01.10 10:43

ana je napisao/la:
Ma ja ne znam kako se možete suzdržati brr ja sam ga morala pogledati iako planiram još ovaj tjedan otići u kino jer svi koji su ga gledali kažu da je s onim naočalama deset puta bolje pa jbga moram i ja to da vidim.

Ma moram, šteta je propustiti tu vrhunsku tehnološku stvar.. Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! 31382

[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! Empty
PostajNaslov: Re: Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL!   Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! I_icon_minitime25.01.10 19:35

Ma mislim film ko film..svi samo Avatar..Avatar..a dobra reklama čuda stvara..mislim ne govorim da je film loš..vjerovatno je gledljiv..ali da je toliko dobar da cijeli svijet juri u kino skupa s Američikm predsjednikom..čisto sumnjam...
Čini mi se to više kao efekt vozanja auto putom..a ono Coca.cola ..Coca.cola..pano svakih kilometar..staneš na kavu uz put na kavu i mjesto kava kažeš Coca.cola... reklama čuda stvaraAvatar - NOVI MEGASPEKTAKL! 12363
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! Empty
PostajNaslov: Re: Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL!   Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! I_icon_minitime25.01.10 19:40

Kikica je napisao/la:
..mislim ne govorim da je film loš..vjerovatno je gledljiv..

Pretpostavljam da ga nisi gledala, pa zato ovako govoriš...
Film je jako lijep, i nisam još srela nikoga kome se nije svidio, od žena koje vole drame i sapunice do muškaraca koji vole akciju, horore i trilere...

Film je LIJEP i to nemože nitko osporiti... Dobar- više-manje, ali da, i dobar je...
I definitivno je drugačiji...
Rijetko poželim film gledati dvaput, no ovaj bih rado pogledala još jednom, da se mogu usredotočiti na detalje jer radnju već znam...

Vjeruj mi, neće ti biti žao ako ga odeš pogledati u 3D
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! Empty
PostajNaslov: Re: Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL!   Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! I_icon_minitime25.01.10 19:50

Ma ne kažem ja da nije ni dobar ni loš..volim filmove koji me drže budnom kroz cijeli film..nije bitano 3D 2D..samo kažem smetaju me prekomjerne reklame..pa komentiram to.....vjerujem da nije loš..a isto vjerujem da ga neću ni ubrzo pogledati.. Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! 12363
[Vrh] Go down
Sponsored content





Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! Empty
PostajNaslov: Re: Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL!   Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL! I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Avatar - NOVI MEGASPEKTAKL!
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Istovremeno se snimaju tri nastavka filma "Avatar"
» Poklanjam ti avatar
» Kako postaviti avatar?
» Gdje postaviti avatar?
» Ocijenite avatar osobe iznad vas

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Mediji i film :: Filmski svijet-
Forum(o)Bir: