Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Reality serija o skrivenoj policijskoj strani akcijske zvijezde

Go down 
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Reality serija o skrivenoj policijskoj strani akcijske zvijezde Empty
PostajNaslov: Reality serija o skrivenoj policijskoj strani akcijske zvijezde   Reality serija o skrivenoj policijskoj strani akcijske zvijezde I_icon_minitime02.12.09 22:10

Reality serija o skrivenoj policijskoj strani akcijske zvijezde Reality-serija-skrivenoj-policijskoj-strani-akcijske-zvijezde-slika-83524
Mnogo je lica Stevena Seagala – majstor borilačkih vještina (prvi ne-Japanac kojem je u Japanu dopušteno da vodi aikido dojo) , zvijezda akcijskih filmova poznata po drvenoj glumi i spektakulanim scenama borbe, pjevač i gitarist s dva snimljena albuma (sasvim je solidan, premda ne spektakularan, svirač bluesa), borac za prava Tibetanaca i američkih domorodaca, ali i – šerfiov zamjenik u župi Jefferson u Louisiani.
Svoj posao dragovoljca u policiji (koji radi bez plaće) Seagal shvaća jako ozbiljno. Za razliku od svojih nastupa u filmovima, iznimno je miran i blag policajac koji se sukobe uvijek trudi smiriti a ne raspirivati. Macho frajer u filmovima se u stvarnosti, kad je u odori, ponaša sasvim drugačije i savjesno radi pravi policijski posao.



Posao je dobio tako što je jednom poželio upoznati poznatog i živopisnog glavnog šerifa za župu Jefferson (koja obuhvaća većinu predgrađa New Orleansa), Harryja Leeja, sina kineskih useljenika koji je do svoje smrti 2007. više od 27 godina služio kao čuvar zakona u Louisiani. Kad je policajcima pokazao svoju vještinu pucanja vatrenim oružjem, impresionirani Harry Lee mu je – ponudio posao.
- Ja sam rekao: "Što želite da radim?" A on mi je rekao: "Pa, kad dolaziš kod nas ovamo dolje, želim da budeš policajac, ideš u ophodnje, hvataš loše dečke i pomažeš građanima." - sjeća se Seagal te ponude koju je prihvatio
Novinarima koji ga pitaju je li stvarno uhitio nekoga i smije li uhićivati, Seagal odgovara:
- Uhitio sam na stotine ljudi. Ja sam pravi, aktivni policijski službenik koji je položio zakletvu. Pitati me smijem li uhićivati je kao da ja vas novinare pitam smijete li napisati članak ako vam dam papir i olovku.
Drugi policajci imaju samo riječi hvale za svojeg povremenog suradnika:
- Kad Steven Seagal stavi odoru i nosi značku Šerifskog odjela župe Jefferson, on stvarno radi policijski posao. Ničim se ne razilkuje od nas drugih – kaže pukovnik John N. Fortunato, časnik za odnose s javnošću šerifskog odjela.
Upitan sjeća li se nekog trenutka kakav se neće vidjeti u seriji, Fortunato se sjetio kako je jednom neki tip, zaustavljen zbog vožnje u pijanom stanju, prepoznao Seagala i počeo ga verbalno omalovažavati, govoreći da bi ga Jackie Chan mogao namrtvo prebiti. Seagal, koji bi pred kamerama takvog tipa rastrgnuo na komade, ostao je sasvim pribran i nije ni obrvom mrdnuo, a drugi policajci su pijanca strpali u svoj auto i odvezli ga doma.
Seagal najavljuje da će u predstojećih 13 epizoda reality serije "Steven Seagal: Lawman" gledatelji vidjeti baš to – njega kako savjesno i mirno obavlja riutinske i uobičajene policijske poslove. Kaže da se nakon toliko godina odlučio javnosti otkriti i tu stranu svoje karijere da bi skrenuo pažnju ljudima na sav trud koji policajci Louisiane ulažu u regiji koja još osjeća posljedice razornog uragana Katrina :
- Svatko ima mnogo različitih lica i naličja kao ljudsko biće. Moj modus operandi u ovom trenutku je, ja želim biti dobar čovjek, želim ići vani i učiniti da ljudi vole policiju, pomoći svojoj zajednici i biti ljubazan prema svakome. Ali ako šećer ne upali, imamo mi i druge načine koji su uspješni.

Izvor

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
 
Reality serija o skrivenoj policijskoj strani akcijske zvijezde
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Umiješati se ili ostati po strani?
» U velikoj policijskoj akciji privedeno 48 osoba, zaplijenjena droga i oružje
» Nova sezona reality emisija
» Agonija djece u britanskoj reality ludosti
» Zambijske prostitutke traže muževe u reality showu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: