Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Čak 400 tisuća Amerikanaca sumnja da su očevi svoje djece

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Čak 400 tisuća Amerikanaca sumnja da su očevi svoje djece Empty
PostajNaslov: Čak 400 tisuća Amerikanaca sumnja da su očevi svoje djece   Čak 400 tisuća Amerikanaca sumnja da su očevi svoje djece I_icon_minitime02.12.09 21:56

Čak 400 tisuća Amerikanaca sumnja da su očevi svoje djece Cak-400-tisuca-amerikanaca-sumnja-da-su-ocevi-svoje-djece-slika-81103
Jeftini i jednostavni testovi ispitivanja očinstva, prema metodi DNK, unijeli su pomutnju, a i promijenili živote mnogim američkim obiteljima. Testovi, naime, otkrivaju tajnu o biološkom ocu djeteta, koja je, pokazalo se u nekim slučajevima, bila najstrože čuvana tajna nekih majki. Gotovo da nema muškarca, kažu psiholozi, koji u trenutku ljutnje nije pomislio da dijete možda nije njegovo.

Statistike potvrđuju pretpostavku o čak dva posto sumnjičavih muževa koji nakon DNK analize dobiju i službenu potvrdu da dijete koje odgajaju nije njihovo. Genetska povezanost većini je roditelja najvažniji temelj za odgoj, pa spoznaja da dijete koje su godinama uspavljivali, kupali, mazili i pazili nije “njihove krvi“. Štoviše, plod je preljubničkog odnosa majke, što dodatno otvara fronte nepovjerenja u obitelji, emocionalnih kriza i odnosa s djetetom. Istraživanje Ruth Padawer, profesorice s Columbia sveučilišta, potvrđuje da su Amerikanci posljednjih deset godina čak 64 posto više koristili DNK ispitivanja očinstva. Čak 400 tisuća muškaraca provjeravalo je biološku povezanost s djecom.
Ljubav se ne briše
– U supruginu ormaru našao sam pisma njena ljubavnika u kojem se spominje naša djevojčica. Napravio sam test i, doznavši istinu, plakao satima. Bio sam uništen i izgubio volju za životom. Nisam patio zato što me supruga prevarila nego zbog naše petogodišnje djevojčice za koju nisam mogao reći da nije moja. Nisam mogao nastaviti živjeti sa spoznajom da sam odgajao tuđe dijete - ispričao je svoje iskustvo Mike L.iz Pennsylvanije koji je napustivši obitelj, zbog emocionalne veze, plaćao alimentaciju za djevojčicu koja sada živi s majkom i biološkim ocem.

Izvor

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Bonnie
Ljubitelj foruma
Bonnie


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3003
Godine : 38
Datum registracije : 25.11.2008

Čak 400 tisuća Amerikanaca sumnja da su očevi svoje djece Empty
PostajNaslov: Re: Čak 400 tisuća Amerikanaca sumnja da su očevi svoje djece   Čak 400 tisuća Amerikanaca sumnja da su očevi svoje djece I_icon_minitime02.12.09 22:09

shvaćam da takvo što može povrijediti više ljudi, ali ne razumijem kako partneru prešutjeti prevaru i još da je iz svega toga nastao novi život
[Vrh] Go down
 
Čak 400 tisuća Amerikanaca sumnja da su očevi svoje djece
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» 'Supertate' – očevi i do stotinu djece
» Rumun svoje četvoro djece vozio u prtljažniku
» Sumnja
» Artest se bori za prava amerikanaca
» Vjenčali se u kostimu od nekoliko tisuća živih pčela

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Najnovije aktualnosti :: Zanimljivosti-
Forum(o)Bir: