Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Sumnja

Go down 
+3
Blizanka
mihaela
Kikica
7 posters
Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Sumnja Empty
PostajNaslov: Sumnja   Sumnja I_icon_minitime09.11.09 22:04

Što s njom kada se počne zavlačiti pod kožu, kada počne gristi i podkopavati sve što čovjek misli da valja?
Kada počne kvariti sve što je bilo lijepo..zašto počnemo sumnjati..u bilo što..koga..sebe..
Kako se s njom borite, pričate li o njoj s onim kog se tiće..ili je puštate da prođe sama od sebe..vraća li se onda brzo..zašto uopče dolazi?
Jel dolazi zato što je čovjek nesiguran u sebe i ono što misli da ima?
Bude li opravdana ikada..onaj trun što nam šapuće da pazimo i govori da budemo na oprezu..jel dobar ili...razara...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sumnja Empty
PostajNaslov: Re: Sumnja   Sumnja I_icon_minitime09.11.09 22:17

Šta s njom,pa reći ono šta sumljaš i probati dođi tome kraju,jer sumlja za mene je užas al isto tako i sastavni dio svakoga čovjeka samo zavisi u kojoj mjeri,ja jesam dosta sumljičava,i obično šutim al moram reći jer me izjeda,ne mogu prešutiti.Da ,mislim da dolazi zato jer je čovjek nesiguran u sebe,i da nekad bude opravdana iako i puno puta bez potrebno.
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Sumnja Empty
PostajNaslov: Re: Sumnja   Sumnja I_icon_minitime06.12.09 23:27

Citat :
Jel dolazi zato što je čovjek ne siguran u sebe i ono što misli da ima?

Najvise zato dolazi... nesigurnost je osnovni razlog za smunju...
tu moram da dodam i nedostatak samopouzdanja...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sumnja Empty
PostajNaslov: Re: Sumnja   Sumnja I_icon_minitime02.03.10 19:55

Cesto imam osecaj da nisam dovoljno vredna i da zasluzujem toliko paznju od nekih osoba i taj osecaj sumlje se uvek pojavljuje tužni
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Sumnja Empty
PostajNaslov: Re: Sumnja   Sumnja I_icon_minitime10.03.10 17:09

Citat :
Bude li opravdana ikada..onaj trun što nam šapuće da pazimo i govori da budemo na oprezu..jel dobar ili...razara...

to moze biti i intuicija a ne samo sumnja.. dobro je slusati svoj unutarnji glas i biti na oprezu samo naravno ne dozvoliti da se ta trunka sumnje i opreza pretvori u nesto vece i ne zahvati nas u svim aspektima zivota.. najgore je to sto kada je sumnja u pitanju ljudi najcesce sumnjaju bas u sami sebe.. i meni se to desava..koliko god se trudila da promijenim to uvijek se nadje taj tracak sumnje i izjeda me.. ako mislis na sumnju u ljubavi i u osobu koju volis to moze biti povezano sa vlastitim i unutarnjim nezadovoljstvom.. cesto sumnjom u partnera zapravo odrazavamo vlastitu nesigurnost..

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Sumnja Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 28
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Sumnja Empty
PostajNaslov: Re: Sumnja   Sumnja I_icon_minitime15.04.10 15:59

cim mi se javi i mrvica sumnje, znam da to nije TO...i postajem dosta obazrivija o cemu god da se radi...Znam ponekad da budem i zesce pateticna sto se toga tice...za svaku sitnicu odma da donosim bolesne zakljucke...ali ohladim se brzo i sagledam sve lepo iz svakog ugla... Sumnja 776231 Mada, ako sumnjam u nesto i nesto se desi sto potvrdjuje tu moju sumnju...ili proverim licno o cemu se radi, sve detaljno...ili odma cao zdravo, ko te sisa.... Sumnja 776231
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sumnja Empty
PostajNaslov: Re: Sumnja   Sumnja I_icon_minitime18.04.10 10:59

sumnja je odraz nesigurnosti u postojeće ili pak u samog sebe...
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Sumnja Empty
PostajNaslov: Re: Sumnja   Sumnja I_icon_minitime19.04.10 8:47

Smatram da svi mi nosimo taj tračak sumnje u sebi , neovisno da li se radi o običnoj banalnoj stvari koja nas čeka za uraditi , i pitamo se da li će uspjeti ili neće. To je isto jedan uvid sumnje, tj. nesigurnosti.
Sumnja se uvlači onda kada postajemo nesigurni u sebe i svoje postupke , druge ljude koji nas okružuju, sumnjamo u njihove postupke , zašto, radi čega. Kada nam netko kaže nešto što ne shvatimo odmah, pitamo se zašto je rekao / rekla.?. Sve je to sumnja , koja je prisutna u svima nama , i da slažem se potjeće i javlja se od naše nesigurnosti.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Sumnja Empty
PostajNaslov: Re: Sumnja   Sumnja I_icon_minitime15.01.12 19:56

Sumnja se javlja kad se nesto tice nas a mi smo nesigurni u tom trenutku u svoje misljenje al isto tako sumnja se moze javiti u nama za nekoga il nesto jer neki unutarnji nas glas nam kaze da nije u redu nesto e onda to neznaciti da se javila sumnja jer smo mi nesigurni u sebe ...nego jednostavno osjetimo to nesto kao znak upozorenja...

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Sumnja Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Sumnja Empty
PostajNaslov: Re: Sumnja   Sumnja I_icon_minitime17.05.12 23:04

Kikica je napisao/la:

Bude li opravdana ikada..onaj trun što nam šapuće da pazimo i govori da budemo na oprezu..jel dobar ili...razara...
Sumnja je širok pojam. Sumnjati u sebe i svoje postupke praktički ne smijemo nikada. Posumnjati u druge ponekad je mudro. A manijakalna sumnja u sve i svakoga naravno da ne valja i ubija psihu.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
The Forsaken
Početnik
Početnik



Male
Cancer Cat
Broj postova : 1
Godine : 37
Datum registracije : 06.09.2012

Sumnja Empty
PostajNaslov: Re: Sumnja   Sumnja I_icon_minitime06.09.12 7:23

mihaela je napisao/la:
Citat :
Jel dolazi zato što je čovjek ne siguran u sebe i ono što misli da ima?

Najvise zato dolazi... nesigurnost je osnovni razlog za smunju...
tu moram da dodam i nedostatak samopouzdanja...



A NELI E nedostatak samopouzdanja i nesigurnost ista stvar????
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sumnja Empty
PostajNaslov: Re: Sumnja   Sumnja I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sumnja
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Čak 400 tisuća Amerikanaca sumnja da su očevi svoje djece

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Kompleksi, fobije i frustracije-
Forum(o)Bir: