Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Forumaš dana - pohvali nekog

Go down 
+41
black-devil
Riječanka
Firefly
len
Dragance
Puky
Wall-e
scorpio57
Nenad
goc
mentalistica
Gerilla
DjBjelovarcanin
Zoki
californiamen
Slatka tajna
Dita von Teese
teaa
Niky
mihaela
nitapita
Fallen_angel
Rokerka
mala_djevojka
Tea
sime
NeoSky
Yo
Meh
Staša
Kikica
Ary
Teioo
ajmeivana
Lux
king_in_crimson
Blizanka
boomba
Slavonac
Lajka
Goran
45 posters
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 Empty
PostajNaslov: Forumaš dana - pohvali nekog   forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 I_icon_minitime23.11.08 13:32

First topic message reminder :

Ovdje upišite svoje pohvale za neku forumašicu ili forumaša koji vas je danas oduševio necim! Možete napisati i cime vas je netko oduševio ili pozitivno iznenadio, bilo da je riječ o dobroj temi, kvalitetnom postu ili o super dnevnoj aktivnosti na forumu. Smile

Forumaš dana za mene je danas minchy89, aktivna je i postovi su joj izuzetno simpaticni i kvalitetni! cheers kraljica cheers

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.


Zadnja promjena: Goran; 30.04.10 20:17; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija

Autor/icaPoruka
Gost
Gost




forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Forumaš dana - pohvali nekog   forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 I_icon_minitime09.05.10 19:48

Tornado je napisao/la:
forumaš dana je moj Žućaaaaaa...gotovo je sa glasanjem, sve čestitke mom Žući...Hvala, hvala u njegovo ime.. Laughing Laughing

forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 12363 a izgleda i danas je forumas dana
[Vrh] Go down
Gost
Gost




forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Forumaš dana - pohvali nekog   forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 I_icon_minitime09.05.10 19:53

Eto opet ja.........Javno, glasno i jasno, nikako pod pritiskom forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 12363 , mentalno ok,barem za sad.....forumasice dana Ana i Dita... forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 748534
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Forumaš dana - pohvali nekog   forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 I_icon_minitime10.05.10 9:36

Ditu proglasavam forumasem dana ..mjeseca i godine .. :;): :passion flw festa

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Forumaš dana - pohvali nekog   forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 I_icon_minitime10.05.10 19:34

Iana je bila super aktivna, bravo veseli bravo uregod

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Dita von Teese
Ljubitelj foruma
Dita von Teese


Leo Dog
Broj postova : 3308
Godine : 113
Datum registracije : 12.02.2010

forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Forumaš dana - pohvali nekog   forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 I_icon_minitime10.05.10 23:27

blizanka je napisao/la:
Ditu proglasavam forumasem dana ..mjeseca i godine .. :;): :passion flw festa
Opaaaaa! forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 31382 forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 969280
[Vrh] Go down
Gost
Gost




forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Forumaš dana - pohvali nekog   forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 I_icon_minitime10.05.10 23:30

bravo Dita...Blizanka i ja smo to detaljno razmotroli i doneli jednoglasnu odluku da budeš ti.. bravo

čak je bilo u opticaju da budeš i forumaš decenije.. Laughing
[Vrh] Go down
Dita von Teese
Ljubitelj foruma
Dita von Teese


Leo Dog
Broj postova : 3308
Godine : 113
Datum registracije : 12.02.2010

forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Forumaš dana - pohvali nekog   forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 I_icon_minitime10.05.10 23:36

Eeee jbg zeznuo si me..taman sam htjela Blizanku da pitam ko ce saopstiti Tornadu da on nece biti forumas mjeseca (da se ne potreses) kad ti uleti..Znas kako,nije fer da ja budem forumas mjeseca,ti si se trudio vise od mene,ja mislim da su ti prsti u zavojima koliko si tema otvorio! forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 12363 Evo odricem se svoje titule tebi u korist!Zbog onog periodnog sistema elemenata,ako nista drugo! forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 969280
[Vrh] Go down
Gost
Gost




forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Forumaš dana - pohvali nekog   forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 I_icon_minitime10.05.10 23:41

jaooo Ditaaa..nikako ne možeš da se odrekneš breee...zaslužila si.. bravo

a evo u čast tome, da dodaš još neki element...to će učvrstiti tvoj položaj na tronu.. :;):
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Forumaš dana - pohvali nekog   forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 I_icon_minitime10.05.10 23:44

Ma tko forumaš dana? Dita? Nema šanseee.... Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Dita von Teese
Ljubitelj foruma
Dita von Teese


Leo Dog
Broj postova : 3308
Godine : 113
Datum registracije : 12.02.2010

forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Forumaš dana - pohvali nekog   forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 I_icon_minitime10.05.10 23:46

Tornado necemo se svadjati oko titule. forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 969280 Znam da si je nestrpljivo ocekivao,vodio si po glasovima zirija..to sto je publika glasala za mene jbg sad.. forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 12363 Ni ti nisi mogao da sanjas da ce Blizanaka da povuce taj kobni potez! forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 73820
[Vrh] Go down
Dita von Teese
Ljubitelj foruma
Dita von Teese


Leo Dog
Broj postova : 3308
Godine : 113
Datum registracije : 12.02.2010

forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Forumaš dana - pohvali nekog   forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 I_icon_minitime10.05.10 23:47

Goran je napisao/la:
Ma tko forumaš dana? Dita? Nema šanseee.... Laughing
Pricaj ti sta hoces,Blizanka tako rekla! forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 969280 Al ja sam postena,odrekla sam se titule! forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 969280
[Vrh] Go down
Gost
Gost




forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Forumaš dana - pohvali nekog   forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 I_icon_minitime10.05.10 23:51

Dita von Teese je napisao/la:
Tornado necemo se svadjati oko titule. forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 969280 Znam da si je nestrpljivo ocekivao,vodio si po glasovima zirija..to sto je publika glasala za mene jbg sad.. forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 12363 Ni ti nisi mogao da sanjas da ce Blizanaka da povuce taj kobni potez! forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 73820

to nije kobni potez, to je pravi potez...

sad ostaje da ti dodelimo nagradu.. frends
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Forumaš dana - pohvali nekog   forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 I_icon_minitime11.05.10 0:11

Dita von Teese je napisao/la:
Goran je napisao/la:
Ma tko forumaš dana? Dita? Nema šanseee.... Laughing
Pricaj ti sta hoces,Blizanka tako rekla! forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 969280 Al ja sam postena,odrekla sam se titule! forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 969280
Ma kakvo odricanje, dodjeljujemo ti nagradu po želji, ovaj put ja ne dodjeljujem... Laughing :;):

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Forumaš dana - pohvali nekog   forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 I_icon_minitime11.05.10 0:14

ajde ti Dita teraj titulu do kraja godine, pa ćemo posle da damo Dj Bjelovarčaninu sledeću sezonu.. Laughing
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Forumaš dana - pohvali nekog   forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 I_icon_minitime11.05.10 0:16

Hahahahahaha kume legendo... Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Forumaš dana - pohvali nekog   forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 I_icon_minitime11.05.10 0:17

:passion :passion :passion Laughing Laughing

pa zar nije to pošteno Kume??.. :;):
[Vrh] Go down
DjBjelovarcanin
Ljubitelj foruma
DjBjelovarcanin


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 3847
Godine : 37
Lokacija : Sve zemlje u europi okruzje
Datum registracije : 17.05.2009

forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Forumaš dana - pohvali nekog   forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 I_icon_minitime11.05.10 20:35

Tornado je napisao/la:
ajde ti Dita teraj titulu do kraja godine, pa ćemo posle da damo Dj Bjelovarčaninu sledeću sezonu.. Laughing
ako meni daqs ja sam speramn za zimu pred zimu jesen i tako dalje......xD
[Vrh] Go down
http://krmak.forummotion.com/index.htm
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Forumaš dana - pohvali nekog   forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 I_icon_minitime12.05.10 22:02

Bleky bravo uregod

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Forumaš dana - pohvali nekog   forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 I_icon_minitime12.05.10 22:07

I Blizanki i Tornadu svaka čast..stalno rade pčelice naše..svaka čast.. forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 748534 forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 432233 forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 462401
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Forumaš dana - pohvali nekog   forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 I_icon_minitime13.05.10 12:11

Danas je Iana kraljica :passion cheers

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Forumaš dana - pohvali nekog   forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 I_icon_minitime13.05.10 12:12

Da, daa...Iana...neprikosnoveno.. bravo
[Vrh] Go down
DjBjelovarcanin
Ljubitelj foruma
DjBjelovarcanin


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 3847
Godine : 37
Lokacija : Sve zemlje u europi okruzje
Datum registracije : 17.05.2009

forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Forumaš dana - pohvali nekog   forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 I_icon_minitime13.05.10 12:13

iana slazem se
[Vrh] Go down
http://krmak.forummotion.com/index.htm
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Forumaš dana - pohvali nekog   forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 I_icon_minitime13.05.10 12:15

Evo odluka je jednoglasna, Iana - forumašica dana cerekalo: hiphiphura kraljica

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Forumaš dana - pohvali nekog   forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 I_icon_minitime13.05.10 12:16

ajme pa hvala, hvala
pusa svima!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Forumaš dana - pohvali nekog   forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 I_icon_minitime13.05.10 12:18

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.. chirio cheers pijano
[Vrh] Go down
Sponsored content





forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Forumaš dana - pohvali nekog   forumaš dana - Forumaš dana - pohvali nekog - Page 19 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Forumaš dana - pohvali nekog
[Vrh] 
Stranica 19 / 40.Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Forumaš-ica po vašem mišljenju?
»  Najljepši forumaš 2010. godine je...
» Udaj se ili ozeni nekog sa foruma..
» Ulovi nekog forumaša na djelu
» Pjesme koje vas podsjećaju na nekog

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: