Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Forumaš-ica po vašem mišljenju?

Go down 
+12
Wall-e
teaa
mihaela
Niky
Rokerka
Kikica
Blizanka
boomba
D_DoLL
Slavonac
Goran
Lajka
16 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Forumaš-ica po vašem mišljenju? Empty
PostajNaslov: Forumaš-ica po vašem mišljenju?   Forumaš-ica po vašem mišljenju? I_icon_minitime24.11.08 15:00

ovdje uzmite jednu osobu s foruma koju ćete opisati na osnovu svih njenih odgovorenih postova, a to ćete jedino moći uraditi ako pročitate postove na koje je osoba, koju ste vi odabrali, odgovorila.. možete čak napisati i svoje mišljenje o toj osobi i zašto ste baš odabrali tu osobu...
nadam se da je jasno i da je tema ok????
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Forumaš-ica po vašem mišljenju? Empty
PostajNaslov: Re: Forumaš-ica po vašem mišljenju?   Forumaš-ica po vašem mišljenju? I_icon_minitime24.11.08 16:28

Kiks,čim sam došla na forum T-porta skužile smo se...
Bilo je tu plakanja ali od smijeha...
Zatim smo se i upoznale,sjela sam u auto i otišla za Vu...
Taj susret je bio ajme... cerekalo
Uglavnom dobre smo si,kužimo se u svemu,
drago mi je što sam srela takvu osobu kao
što je kiks...u planu je kava jedva čekam... hoping
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Forumaš-ica po vašem mišljenju? Empty
PostajNaslov: Re: Forumaš-ica po vašem mišljenju?   Forumaš-ica po vašem mišljenju? I_icon_minitime24.11.08 16:46

Aaaaaaaaa Kato ti to hoćeš mene rasplakati cerekalo
Što reći,iz čiste znatiželje sam upala na onaj forum,kao što Kata kaže upozna se dosta legendarnih ljudi,među njima je i Kata-moja frendica cerekalo cerekalo cerekalo
Skužile smo se u startu,zajebancija s njom je živi smijeh,kako na forumu tako i uživo kad smo se našle cerekalo ,smijeha s Katom nikad dosta,super je osoba,i ne bi je mjenjala ni za sto drugih Kata lol! ...ja i Kata smo team lol! ,s njom znam da mi nikad neće na forumu biti dosadno,nama i kad bude dosadno mi uvijek od svega napravimo smijeh...ma Kata mi je legenda foruma cerekalo
Isto tako ne bih željela izostaviti ni još dvojicu meni jako simpatičnih i dragih momaka mm-a i kic-a koje sam također upoznala i mogu reći samo da sam se baš dobro zabavila tamo kod njih..legendarni su i posebni svaki na svoj način, s njima je isto smijeh veliki,mali zajebanti su hophop ali sve u svemu onaj dan mi je u Rijeci bio jedan od najdražih(upoznala sam sve meni ok osobe s onog foruma...i to mi je baš drago) cerekalo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Forumaš-ica po vašem mišljenju? Empty
PostajNaslov: Re: Forumaš-ica po vašem mišljenju?   Forumaš-ica po vašem mišljenju? I_icon_minitime24.11.08 17:42

Neču izostaviti ni jednog forumaša...
Korny,na onom forumu...dugo sam čitala postove tog lika,ali iz prikrajka...
nisam mu se obračala.
Neznam kako i zašto smo jednom na nekoj temi ušli u dublju komunikaciju...
i to je bilo to...od tada tipkamo sto na sat,šta god da sam mu rekla u povjerenju
nije izašlo van pp-a ili msn-a...a takve osobe iznimno cijenim...
korn je jedan odličan lik...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Forumaš-ica po vašem mišljenju? Empty
PostajNaslov: Re: Forumaš-ica po vašem mišljenju?   Forumaš-ica po vašem mišljenju? I_icon_minitime24.11.08 23:59

meni je najbolji forumaš GORAN, jer me non-stop samo hvali... 🍌
ma super je, jer je iskren otvoren, za sve razgovore, najbolji admin i dobre postove i teme ima.. ne znam ga lično, ali mi je stvarno lijepo pričati s njim i dobro je znati da nekog cijeniš a onda pogotovo da tebe ta osoba cijeni..
cheers za gorana!!!
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Forumaš-ica po vašem mišljenju? Empty
PostajNaslov: Re: Forumaš-ica po vašem mišljenju?   Forumaš-ica po vašem mišljenju? I_icon_minitime25.11.08 12:26

Hvala na komplimentima Minice! cerekalo
Presretan sam što se Minchyca uclanila na naš forum, od prvog momenta zraci simpaticnošcu, draga je, komunikativna i inovativna. Zato što je tako super osoba u dobrim je odnosima sa svim forumašima i svi je vole. Otvara super teme i kvalitetno i zanimljivo odgovara na sve.
Ugledajte se svi u Minchy! cheers sunny

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Slavonac
Zagrijao tipkovnicu
Slavonac


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 201
Godine : 37
Lokacija : Pleternica
Datum registracije : 11.11.2008

Forumaš-ica po vašem mišljenju? Empty
PostajNaslov: Re: Forumaš-ica po vašem mišljenju?   Forumaš-ica po vašem mišljenju? I_icon_minitime28.11.08 3:24

Kate rekla da voli rakiju, dakle moja slavonka je najbolja na forumu! utoci cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Forumaš-ica po vašem mišljenju? Empty
PostajNaslov: Re: Forumaš-ica po vašem mišljenju?   Forumaš-ica po vašem mišljenju? I_icon_minitime28.11.08 9:19

Slavonac je napisao/la:
Kate rekla da voli rakiju, dakle moja slavonka je najbolja na forumu! utoci cheers

Slavonac king
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Forumaš-ica po vašem mišljenju? Empty
PostajNaslov: Re: Forumaš-ica po vašem mišljenju?   Forumaš-ica po vašem mišljenju? I_icon_minitime26.12.08 23:55

goran i tana!!!! king & :queen:
[Vrh] Go down
D_DoLL
Zagrijao tipkovnicu
D_DoLL


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 356
Godine : 34
Datum registracije : 18.11.2008

Forumaš-ica po vašem mišljenju? Empty
PostajNaslov: Re: Forumaš-ica po vašem mišljenju?   Forumaš-ica po vašem mišljenju? I_icon_minitime27.12.08 11:03

Goran, Tana i Kate.. mislim da ne moram ništa više reći, njihovi postovi sve govore.. kvalitetni, zanimljivi, zrela razmišljanja.. sve pohvale.. Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Forumaš-ica po vašem mišljenju? Empty
PostajNaslov: Re: Forumaš-ica po vašem mišljenju?   Forumaš-ica po vašem mišljenju? I_icon_minitime27.12.08 11:08

danira_d_doll je napisao/la:
Goran, Tana i Kate.. mislim da ne moram ništa više reći, njihovi postovi sve govore.. kvalitetni, zanimljivi, zrela razmišljanja.. sve pohvale.. Smile

hug2
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Forumaš-ica po vašem mišljenju? Empty
PostajNaslov: Re: Forumaš-ica po vašem mišljenju?   Forumaš-ica po vašem mišljenju? I_icon_minitime27.12.08 11:41

moja top forumašica bez ikakvog razmišljanja je kate.... ljubi

ne sjećam se baš točno kako je među nama to silno dopisivanje započelo (ne sjećam se niti što sam jučer ručao, a kamoli to..) ali znam da sam na T-portalovom forumu naletio na srodnu dušu....i onda se to sve nastavilo preko pp-a i msn-a i onda ovdje na Goranovom forumu...
Kate je jedna veoma zanimljiva osoba, simpatična, duhovita i što je najvažnije ima razumijevanja za sve moje silne mušice koje mi se zadnjih tjedana vrte glavom....
Znam da joj mogu reći sve što poželim, ono što joj kažem ostaje među nama i to cijenim i poštujem...i tko zna, da nas ne dijele ovoliki kilometri, tko zna što bi bilo?? krevet big hug
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Forumaš-ica po vašem mišljenju? Empty
PostajNaslov: Re: Forumaš-ica po vašem mišljenju?   Forumaš-ica po vašem mišljenju? I_icon_minitime27.12.08 11:42

Kate je napisao/la:
Neču izostaviti ni jednog forumaša...
Korny,na onom forumu...dugo sam čitala postove tog lika,ali iz prikrajka...
nisam mu se obračala.
Neznam kako i zašto smo jednom na nekoj temi ušli u dublju komunikaciju...
i to je bilo to...od tada tipkamo sto na sat,šta god da sam mu rekla u povjerenju
nije izašlo van pp-a ili msn-a...a takve osobe iznimno cijenim...
korn je jedan odličan lik...


cerekalo
ti si :queen:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Forumaš-ica po vašem mišljenju? Empty
PostajNaslov: Re: Forumaš-ica po vašem mišljenju?   Forumaš-ica po vašem mišljenju? I_icon_minitime27.12.08 12:09

danira_d_doll je napisao/la:
Goran, Tana i Kate.. mislim da ne moram ništa više reći, njihovi postovi sve govore.. kvalitetni, zanimljivi, zrela razmišljanja.. sve pohvale.. Smile

Hvala Danira ... mene uvijek oduševe tvoji postovi, nadam se da će ih biti sve više cerekalo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Forumaš-ica po vašem mišljenju? Empty
PostajNaslov: Re: Forumaš-ica po vašem mišljenju?   Forumaš-ica po vašem mišljenju? I_icon_minitime27.12.08 13:16

korny je napisao/la:
moja top forumašica bez ikakvog razmišljanja je kate.... ljubi

ne sjećam se baš točno kako je među nama to silno dopisivanje započelo (ne sjećam se niti što sam jučer ručao, a kamoli to..) ali znam da sam na T-portalovom forumu naletio na srodnu dušu....i onda se to sve nastavilo preko pp-a i msn-a i onda ovdje na Goranovom forumu...
Kate je jedna veoma zanimljiva osoba, simpatična, duhovita i što je najvažnije ima razumijevanja za sve moje silne mušice koje mi se zadnjih tjedana vrte glavom....
Znam da joj mogu reći sve što poželim, ono što joj kažem ostaje među nama i to cijenim i poštujem...i tko zna, da nas ne dijele ovoliki kilometri, tko zna što bi bilo?? krevet big hug

cerekalo lol!
[Vrh] Go down
D_DoLL
Zagrijao tipkovnicu
D_DoLL


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 356
Godine : 34
Datum registracije : 18.11.2008

Forumaš-ica po vašem mišljenju? Empty
PostajNaslov: Re: Forumaš-ica po vašem mišljenju?   Forumaš-ica po vašem mišljenju? I_icon_minitime28.12.08 0:58

Nema na čemu, ženske.. ;) i hvala, Tana..
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Forumaš-ica po vašem mišljenju? Empty
PostajNaslov: Re: Forumaš-ica po vašem mišljenju?   Forumaš-ica po vašem mišljenju? I_icon_minitime28.12.08 1:16

Hvala na komplimentima Danira, oni su uvijek poticaj da budemo još bolji. Ti isto pišeš odlične komentare, simpatična si i dobra! cerekalo

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Forumaš-ica po vašem mišljenju? Empty
PostajNaslov: Re: Forumaš-ica po vašem mišljenju?   Forumaš-ica po vašem mišljenju? I_icon_minitime28.12.08 11:05

goran, tana i kate njih skoro uvjek se može naći na forumu pa je zanimljivo kad se počne postati Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Forumaš-ica po vašem mišljenju? Empty
PostajNaslov: Re: Forumaš-ica po vašem mišljenju?   Forumaš-ica po vašem mišljenju? I_icon_minitime28.12.08 11:13

Teo ti si isto uvijek zanimljiv i duhovit, uvijek pišeš dobre komentare, svaka čast! frends

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
D_DoLL
Zagrijao tipkovnicu
D_DoLL


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 356
Godine : 34
Datum registracije : 18.11.2008

Forumaš-ica po vašem mišljenju? Empty
PostajNaslov: Re: Forumaš-ica po vašem mišljenju?   Forumaš-ica po vašem mišljenju? I_icon_minitime28.12.08 12:57

Hvala, Gorane.. Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Forumaš-ica po vašem mišljenju? Empty
PostajNaslov: Re: Forumaš-ica po vašem mišljenju?   Forumaš-ica po vašem mišljenju? I_icon_minitime28.12.08 13:31

danira_d_doll je napisao/la:
Hvala, Gorane.. Smile
Nema na čemu, vrlo ste ljubazni gospođice! :;): cerekalo

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
boomba
Zagrijao tipkovnicu
boomba


Male
Broj postova : 782
Datum registracije : 12.10.2008

Forumaš-ica po vašem mišljenju? Empty
PostajNaslov: Re: Forumaš-ica po vašem mišljenju?   Forumaš-ica po vašem mišljenju? I_icon_minitime22.01.09 11:50

Kate :tana:
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Forumaš-ica po vašem mišljenju? Empty
PostajNaslov: Re: Forumaš-ica po vašem mišljenju?   Forumaš-ica po vašem mišljenju? I_icon_minitime09.04.09 0:10

Stvarno je Kate jedna od forumskih kraljica. Nešto najdivnije kod ljudi mi je kad primjete da mi je teško nekim svojim šestim čulom i upute mi lijepu toplu riječ. A upravo su to Kate i Blizanka jučer meni učinile. Hvala vam na tome drage moje.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Forumaš-ica po vašem mišljenju? Empty
PostajNaslov: Re: Forumaš-ica po vašem mišljenju?   Forumaš-ica po vašem mišljenju? I_icon_minitime28.06.09 12:31

Blizanka - draga, pristupačna, vesela i zabavna; jedina mana joj je što joj se ponekad omakne dupla tema, ali to je sitnica. cerekalo:

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Forumaš-ica po vašem mišljenju? Empty
PostajNaslov: Re: Forumaš-ica po vašem mišljenju?   Forumaš-ica po vašem mišljenju? I_icon_minitime28.06.09 12:51

ma kome se ne omakne Laughing Laughing ma sta bi ti radio da nije duplih tema Laughing Laughing ukucam na trazilicu i ne pronade neznam mjenjam naziv ...stavljam druge rijeci i nema Laughing Laughing pa kad vidite duplo slobodno me spank necu se buniti svima big hug

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Forumaš-ica po vašem mišljenju? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Sponsored content





Forumaš-ica po vašem mišljenju? Empty
PostajNaslov: Re: Forumaš-ica po vašem mišljenju?   Forumaš-ica po vašem mišljenju? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Forumaš-ica po vašem mišljenju?
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Forumaš dana - pohvali nekog
»  Najljepši forumaš 2010. godine je...
» Ekologija u vašem domu
» Stolarija za vas i po vašem ukusu!!!
» Riža na vašem jelovniku

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: