Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 'Vlatka je lažljivica, sama je dala golišave fotke'

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

'Vlatka je lažljivica, sama je dala golišave fotke' Empty
PostajNaslov: 'Vlatka je lažljivica, sama je dala golišave fotke'   'Vlatka je lažljivica, sama je dala golišave fotke' I_icon_minitime17.11.09 17:04

'Vlatka je lažljivica, sama je dala golišave fotke' 0008007.42
Marin Radić, bivši dečko Vlatke Pokos, bijesan što su se u medijima pojavile fotografije na kojima se ljubi s golišavom Vlatkom Pokos, nastavlja s oštrim napadima.



Nakon što je ustvrdio da je Vlatka Pokos nesređena osoba i da mu je žao što je bio s njom, Marin Radić, 27-godišnji ugostitelj s Čiova, s kojim je Pokosica bila u vezi ovoga ljeta, otišao je korak dalje i nazvao je lažljivicom.

"Vlatka je očito dobro unovčila fotografije koje je, osim nje, imao još samo moj bliski prijatelj koji uopće ne živi u Hrvatskoj. Dakle, može nekom drugom pričati da ne zna kako su dospjele u novine. Vrijeme je recesije i razumijem da je to učinila iz očaja. No, ona je obična lažljivica. Iznenadio me je i popratni tekst, jer između mene i nje sigurno nije bilo čarolije, barem ne s moje strane", rekao je Marin Radić, prenosi Arena.

Radić je otkrio kako ga je djevojka i ostavila zbog Vlatkine laži da su skupa, te da sada Pokosicu ne bi ni pozdravio da je vidi na ulici.

Na sve to Vlatkica je samo rekla, kako prenosi Arena, da je ova priča za nju davno završena, da ona nije dala njihove zajedničke fotografije Gloriji i da smatra kako je ovo Marinova samopromocija.

(net)

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

'Vlatka je lažljivica, sama je dala golišave fotke' Empty
PostajNaslov: Re: 'Vlatka je lažljivica, sama je dala golišave fotke'   'Vlatka je lažljivica, sama je dala golišave fotke' I_icon_minitime17.11.09 18:25

od Vlatke me nista ne moze iznenaditi ...a doticni gospodin prije nego ga je napustila djevojka trebao je vodit racuna gdje i s kim ce se ljubit ....a ovo je ipak lijepa reklama za ugostitelja i za Vlatku Smile tako da me ne bi cudilo da je sve dogovoreno

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



'Vlatka je lažljivica, sama je dala golišave fotke' Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

'Vlatka je lažljivica, sama je dala golišave fotke' Empty
PostajNaslov: Re: 'Vlatka je lažljivica, sama je dala golišave fotke'   'Vlatka je lažljivica, sama je dala golišave fotke' I_icon_minitime18.11.09 11:19

'Cure danas izgledaju jeftino, a ja seksipilno'

'Vlatka je lažljivica, sama je dala golišave fotke' 0122007.42

Iako se već opasno približila petom desetljeću, Vlatka Pokos ne gubi na šarmu i seksipilu. Pjevačica i voditeljica otkrila je bi li prišla muškarcu, zašto smatra da su današnje cure jeftine te kako će provesti Božić.

U intervjuu za časopis Stars Vlatka Pokos raspričala se o svojem odnosu s muškarcima i tajni svog seksipila.

"Nikad ne bih prva uletjela muškarcu. No, ako se meni muškarac sviđa, ja ću ga pogledati na takav način da on to zna. Zar mu trebam sve nacrtati? Nove generacije su previše agresivne i nude se muškarcima i zbog toga, po meni, manje cijene žene jer su predostupne. To mi je prejadno. Ja volim biti seksipilna i bit ću sve dok dobro izgledam, ali cure danas izgledaju jeftino, a ne seksipilno", iskrena je bila Vlatka, koja još uvijek voli lude noćne provode.

"Volim i izaći, i popiti, i dobro se provesti, i plesati, i zabaviti se. Ne izlazim često, ali volim izaći u Hemingway, jedan od rijetkih klubova koji ne pušta narodnjake, s kulturnom publikom i odličnom glazbom", kaže Pokosica, koja kada je ljubav u pitanju i nema baš sreće.

Iza sebe ima nekoliko propalih veza čiji raspad pripisuje svojoj strastvenoj naravi.

'Vlatka je lažljivica, sama je dala golišave fotke' 0102007.42
"Moje veze su burne, a kemija je na prvom mjestu. Nije lako naći srodnu dušu. Mnogi me, svjesna sam, doživljavaju kao trofej pa mi se približavaju iz krivih pobuda."

Ipak, Vlatkica se, unatoč svojim godinama koje ne skriva, ne boji za svoj ljubavni život jer, kako kaže, žene više vrijede s godinama.

"S godinama dobiješ iskustvo, stil, karakter, a iskustvo je seksi. To se ne može uspoređivati s razdobljem kada si nezrelo dijete s tek naraslim grudima i guzom. Ja ne skrivam svoje godine niti ih se sramim. Botoks mi je grozan, kao da brišeš vlastiti život. Ne želim izgledati kao voštana figura niti ću ikada izgledati."

No, kako se približava doba blagdana i Božića, Vlatku pomalo lovi tuga i sjeta.

"Kako nemam obitelj, Božić ću provesti s prijateljima, pa je to na neki način malo sjetno i tužno za mene. Ljudi nekako više misle jedni na druge, mrzim tu šopingmaniju, to mi je odbojno, uopće nisam šopingholičarka, ne znam zašto to mediji tvrde", zaključila je Pokos.

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



'Vlatka je lažljivica, sama je dala golišave fotke' Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Sponsored content





'Vlatka je lažljivica, sama je dala golišave fotke' Empty
PostajNaslov: Re: 'Vlatka je lažljivica, sama je dala golišave fotke'   'Vlatka je lažljivica, sama je dala golišave fotke' I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
'Vlatka je lažljivica, sama je dala golišave fotke'
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Šefica dala sebi otkaz kako bi spasila radnike!
» Za sliku dala 20 kuna, a zaradila 10 tisuća puta više!
»  Sama i sretna
» Fotke grafita
» Sama svoj majstor :)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Estrada-
Forum(o)Bir: