Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 U kasicu s natpisom “Ivani i Ani za sise” ubacuju i kolege

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

U kasicu s natpisom “Ivani i Ani za sise” ubacuju i kolege Empty
PostajNaslov: U kasicu s natpisom “Ivani i Ani za sise” ubacuju i kolege   U kasicu s natpisom “Ivani i Ani za sise” ubacuju i kolege I_icon_minitime12.11.09 22:39

U kasicu s natpisom “Ivani i Ani za sise” ubacuju i kolege U-kasicu-natpisom-ivani-ani-sise-ubacuju-kolege-slika-70660
Tabui o povećanju grudi danas su bez sumnje srušeni, no na javnome mjestu postaviti “kasicu” u koju se ubacuju novčani prilozi za operativni zahvat, i to još eksplicitno navesti na samoj kutiji, e – to nije baš uobičajeno.

Prilog dali Mrvica i Bokšić

Znaju to i Ivana Vučemilo (26) te Anamarija Zloić (18), konobarice iz makarske pizzerije Domina, koje su lijepo napravile kutiju i jednostavno napisale “Ivani i Ani za sise”. Poveću kasicu strateški su postavile na sam šank.

– To smo napravile u prvome redu da malo popravimo stanje s napojnicama. Stvarno nismo mislile na operaciju, nemojte to shvatiti doslovno – smije se Anamarija. Na logično pitanje koji broj “ređipeta” nosi – plavokosa se konobarica smješka.

– E, to bih ipak da ostane tajna – odvraća. Bila to šala ili ne, novčanice koje se množe u kutiji svakako nisu imaginarne: od ovoga su ljeta već uspjele napuniti jednu kutiju koja je sadržavala više od 2000 kuna. Druga je kutija, pak, već dopola puna. Naravno, zbog tako teatralnog apela kutija se mora posebno otvarati – otvaračem za konzerve.

– Ljudi daju, čak i uz napojnicu koju nam ostave kod plaćanja računa. Svima se svidi natpis. Čak i kolege nekad ubace koju kunu, a i gazdu znamo zezati kako bi i on mogao dati prilog. Svraćali su tu i Maksim Mrvica te Alen Bokšić, i obojica su ubacila nešto novca – kaže Anamarija i dodaje da se poznati, samozatajni nogometaš čak našalio: “Ubacit ću i ja jer sam i ja to prošao”.

Neka postave bačvu

– Zezamo cure da bi bilo dobro da postave bačvu, s obzirom na to koliko im novca treba – kaže kolega Marko, koji radi u kuhinji i koji, glumeći samilost u glasu, kaže da i sam katkad ubaci nešto sitno.

– Neki su ugostitelji dali i par stotina kuna, ali su se našalili da bi morali provjeriti kako je prošla operacija – kroza smijeh će Anamarija čija je kolegica Ivana trenutačno na godišnjem.

(vecernji)

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




U kasicu s natpisom “Ivani i Ani za sise” ubacuju i kolege Empty
PostajNaslov: Re: U kasicu s natpisom “Ivani i Ani za sise” ubacuju i kolege   U kasicu s natpisom “Ivani i Ani za sise” ubacuju i kolege I_icon_minitime15.11.09 23:07

E svašta,ma meni je to presmješno i apsurdno al ajd cure se snašle..... U kasicu s natpisom “Ivani i Ani za sise” ubacuju i kolege 668150
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

U kasicu s natpisom “Ivani i Ani za sise” ubacuju i kolege Empty
PostajNaslov: Re: U kasicu s natpisom “Ivani i Ani za sise” ubacuju i kolege   U kasicu s natpisom “Ivani i Ani za sise” ubacuju i kolege I_icon_minitime15.11.09 23:15

looool zgodno...snašle se cure nema šta Laughing
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

U kasicu s natpisom “Ivani i Ani za sise” ubacuju i kolege Empty
PostajNaslov: Re: U kasicu s natpisom “Ivani i Ani za sise” ubacuju i kolege   U kasicu s natpisom “Ivani i Ani za sise” ubacuju i kolege I_icon_minitime19.11.09 20:09

ništa moramo se baciti na nabavljanje kasica..i gotovo stvar riješena... U kasicu s natpisom “Ivani i Ani za sise” ubacuju i kolege 12363
[Vrh] Go down
Tea
Zagrijao tipkovnicu
Tea


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 758
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 01.11.2009

U kasicu s natpisom “Ivani i Ani za sise” ubacuju i kolege Empty
PostajNaslov: Re: U kasicu s natpisom “Ivani i Ani za sise” ubacuju i kolege   U kasicu s natpisom “Ivani i Ani za sise” ubacuju i kolege I_icon_minitime19.11.09 22:08

Dobra ideja...šta mi god ustreba...uzmem kasicu i na poso' .Domišljato u svakom  slučaju.
[Vrh] Go down
Sponsored content





U kasicu s natpisom “Ivani i Ani za sise” ubacuju i kolege Empty
PostajNaslov: Re: U kasicu s natpisom “Ivani i Ani za sise” ubacuju i kolege   U kasicu s natpisom “Ivani i Ani za sise” ubacuju i kolege I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
U kasicu s natpisom “Ivani i Ani za sise” ubacuju i kolege
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Majice s natpisom Relax forum
» Kakve sise imate??
» Što mislite jel su ovo prave sise?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Najnovije aktualnosti :: Zanimljivosti-
Forum(o)Bir: