Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Štimac i službeno potvrdio: Želim na čelo HNS-a!

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
boomba
Zagrijao tipkovnicu
boomba


Male
Broj postova : 782
Datum registracije : 12.10.2008

Štimac i službeno potvrdio: Želim na čelo HNS-a! Empty
PostajNaslov: Štimac i službeno potvrdio: Želim na čelo HNS-a!   Štimac i službeno potvrdio: Želim na čelo HNS-a! I_icon_minitime12.11.09 21:11

Štimac i službeno potvrdio: Želim na čelo HNS-a! 0661007.42
Trener Zagreba je konačno prevalio preko usta svoju veliku ambiciju: 'Ljudima koji odlučuju o tome pokazat ću kako zaslužujem da me se uzme kao ozbiljnog kandidata za predsjednika HNS-a'.
Gostujući u emisiji IN Magazinu NoveTV, Igor Štimac se konačno prestao igrati skrivača, te urbi et orbi obznanio svoju kandidaturu za predsjednika Hrvatskog nogometnog saveza. Ta je njegova ambicija već od ranije poznata, no prvi se put, govoreći o toj temi, nije izmotavao diplomatskim odgovorima, već je 'u glavu' rekao ono što misli i želi.

"Nastojat ću kroz naredno razdoblje ljudima koji odlučuju o tome, sa jasnim ciljevima i programom, pokazati kako zaslužujem da me se uzme kao ozbiljnog kandidata za predsjednika HNS-a. Kada dođe vrijeme za to, kandidirat ću se s jasnim programom za boljitak hrvatskog nogometa", otkrio je Štimac sugovornici Mirni Berend.

Opet se dotaknuo svojeg 'prijatelja' Vlatka Markovića ponovivši da mu je drago što ga aktualni predsjednik HNS-a ne uzima u obzir prilikom imenovanja potencijalnih nasljednika (Boban, Šuker).

"Iskreno, godi mi što me Marković ne spominje kao nekog koga bi on htio vidjeti na mjestu predsjednika HNS-a. To je potvrda da nisam ni blizu onoga što je on. Drugačiji sam, u stanju puno napraviti. Njega se ne bi ni sjetili nakon svega što bih ja napravio na čelu HNS-a", samouvjereno je dodao sadašnji trener Zagreba.

I drugom 'prijatelju' Zdravku Mamiću je Štico također posvetio nekoliko rečenica.

"Nemoguće je mene uspoređivati s njim. Ne zamaram se sa Zdravkovim ambicijama, njegovom trgovinom, te svime onime što radi. Treba mu priznati da se bori za svoj klub, možda ga u toj borbi guši i uništava na neki način, ali to radi iz ljubavi i ponešto iz interesa. On će mene uvijek vidjeti kao najljućeg protivnika jer sam mu u Hajduku dokazao, kada je nogomet u pitanju, da nemamo što razgovarati on i ja. Kada sam bio sportski direktor, bili smo prvaci s budžetom od 400 tisuća eura prema njegovim sedam, osam milijuna", zaključio je Štimac.

Net.hr|M.K.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Štimac i službeno potvrdio: Želim na čelo HNS-a! Empty
PostajNaslov: Re: Štimac i službeno potvrdio: Želim na čelo HNS-a!   Štimac i službeno potvrdio: Želim na čelo HNS-a! I_icon_minitime12.11.09 22:22

Prejaka mafija stoji iza Markovića da bi Štimac imao šanse za tu funkciju.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
 
Štimac i službeno potvrdio: Želim na čelo HNS-a!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Ljubo Jurčić ide na čelo NO Podravke
» I službeno novi trener Dinama
» Štimac sletio u provaliju
» Google potvrdio napad na YouTube
» Microsoft potvrdio da Natal izlazi ovog Oktobra

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: