Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 I službeno novi trener Dinama

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
irko
Ljubitelj foruma
irko


Male
Broj postova : 4356
Lokacija : Kuca
Datum registracije : 10.08.2010

I službeno novi trener Dinama Empty
PostajNaslov: I službeno novi trener Dinama   I službeno novi trener Dinama I_icon_minitime17.08.10 14:17

Vahid Halilhodžić je danas iza 12 sati na press konferenciji i službeno predstavljen kao novi trener zagrebačkog Dinama.

"Hvala upravi kluba što mi je ponudila tako bogat ugovor. No, ja sam bogat čovjek i ovdje nisam zbog novca. Znam što Dinamo ovdje znači ljudima i mislim da imam sve predpozicije da upsijem napraviti rezultat", započeo je Halilhodžić svoje predstavljenje, dodavši:

"Razgovarat ću sa Zdravkom Mamićem, no neće mi određivati tko će igrati. O tome ću pričati sa svojim suradnicima i pomoćnicima na klupi."

Nekadašnji igrač mostarskog Veleža, francuskog Nantea i jugoslovenske reprezentacije je objasnio svoj model odnosa s medijima. "Sve će ići preko klupskog glasnogovornika. Obišao sam najbolje svjetske klubove i vidio sam kako oni to rade. Treninzi će biti otvoreni i zatvoreni", dodaje Vaha, dodavši na kraju i ambicije s Modrima.

"Moj je glavni cilj da Dinamo odvedem u Ligu prvaka. Momčad za Ligu prvaka slaže se nekoliko godina, ali ne znam hoću li toliko ostati. Vidim d je ovdje stolica vrlo klimava. Želim najprije radom i pobjedama vratiti samopouzdanje momčadi".

Svoj debi na klupi Dinama imat će u prvoj utakmici play-offa Evropske lige sa mađarskim Gyorom.
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

I službeno novi trener Dinama Empty
PostajNaslov: Re: I službeno novi trener Dinama   I službeno novi trener Dinama I_icon_minitime17.08.10 14:33

Ma firma im propala više..bure bez dna glavom u zid Sram ih bilo. Kad kažu dinamo onda mislim na one momke iz 80-90 a ovi samo unakarađuju takvo jedno ime. Zapravo nisu momci toliko krivi koliko je svima muka od njihove uprave. I sama da su mi gazde Mamići and Co..bi mi bila muka igrati zaboravio
[Vrh] Go down
 
I službeno novi trener Dinama
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Trener zagrebačkog Dinama
» Novi Range Rover: Sada je i službeno
» Zajec preuzeo klupu Dinama
» Donadoni novi trener Napolija
» Uvalin novi trener Zvezde?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: