Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Pijte vodu na prazan želudac

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Pijte vodu na prazan želudac Empty
PostajNaslov: Pijte vodu na prazan želudac   Pijte vodu na prazan želudac I_icon_minitime28.10.09 14:01

U Japanu je navika piti vodu odmah nakon buđenja. I znanstveni testovi su također uvidjeli prednosti te tehnike.

Liječenje vodom daje rezultate za "stare" i ozbiljne bolesti kao i za
"nova" moderna oboljenja - priznato je kao 100%-tno efikasno za
liječenje slijedećih bolesti: glavobolja, bolova u tijelu, srčani
sustav, artritis, brzi otkucaji srca, epilepsija, masnoća u krvi,
bronhitis, astma, TB, meningitis, bolesti bubrega i mokraćnih organa,
povraćanje, gastritis, dijareja, hemoroidi, dijabetes, zatvor, sve
bolesti očiju, bolesti maternice, rak i menstrualani poremećaji,
bolesti uha, grla i nosa.
Metoda liječenja

1. čim se probudite ujutro, prije nego operete zube, popijte 4 x 160 ml (640ml) čaša vode
2. operite zube i usnu šupljinu i nemojte jesti ni piti ništa narednih 45 minuta
3. nakon 45 minuta možete mormalno jesti i piti
4. nakon 15 minuta (koliko je trajao vaš doručak/ručak/večera) nemojte jesti ili piti ništa narednih
2 sata.
5. oni koji su stari ili bolesni i ne mogu popiti 4 čaše vode odmah na
početku (dok se ne priviknu) mogu početi tako da popiju odjednom koliko
mogu, a onda svakim danom povećavati količinu vode dok ne dosegnu te 4
čaše vode.
6. ova metoda izliječit će bolesne, a zdravi će uživati još veće zdravlje

KOLIKO JE DANA POTREBNO DA SE IZLIJEČE SLJEDEĆE BOLESTI:

1. visoki krvni tlak - 30 dana
2. gastritis - 10 dana
3. dijabetes - 30 dana
4. zatvor - 10 dana
5. rak - 180 dana
6. TB - 90 dana
7. oni koji imaju artritis, ovu metodu liječenja mogu provoditi samo 3 dana u prvom tjednu, a od drugog tjedna nadalje, dnevno.

Pijte vodu na prazan želudac Voda_pijenjeOvo liječenje nema popratnih efekata, osim što ćete češće mokriti.

Dobro bi bilo da ovo uzmemo za dnevnu praksu tokom cijelog života, a ne
samo dok liječimo bolest. Pijete vodu i ostanite aktivni. Ima smisla.
Kinezi i Japanci piju vruć čaj tijekom jela ... ne hladnu vodu. Možda
je vrijeme da usvojimo njihove navike pijenja (u malim gutljajima)
tijekom jela.

Ovaj članak je koristan za one koji piju hladnu vodu. Lijepo je popiti
neko hladno piće nakon obroka, ali hladna voda će zbiti masnoće koje
ste upravo konzumirali - usporit će probavu. Kada takve tvorevine
reagiraju s kiselinom, slome se i crijeva ih apsorbiraju brže nego
krutu hranu. To će izbrazdati crijeva (oštetiti crijevne resice) i
uskoro će uzrokovati debljinu i voditi do raka. Zato je bolje piti
toplu juhu ili toplu vodu nakon jela.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pijte vodu na prazan želudac Empty
PostajNaslov: Re: Pijte vodu na prazan želudac   Pijte vodu na prazan želudac I_icon_minitime29.10.09 9:25

Svaka čast na temi,pijem dosta vode i vjerujem da doista lječi,morat ću probati ovu tehniku.
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Pijte vodu na prazan želudac Empty
PostajNaslov: Re: Pijte vodu na prazan želudac   Pijte vodu na prazan želudac I_icon_minitime29.10.09 9:29

Moram reći da sam primjetila da je manjak unosa vode čest uzrok glavobolje ja nekad popijem jako malo vode...a ponekad 2 do 3 litre dnevno i nema glavobolja , a što se tiče regulacije tlaka to je definitivno ..stvarno pomaže..ne samo u smanjenju nego i regulaciji niskog tlaka. Isprobano na meni..stvarno pali što se tiče glavobolja i tlaka...
[Vrh] Go down
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Pijte vodu na prazan želudac Empty
PostajNaslov: Re: Pijte vodu na prazan želudac   Pijte vodu na prazan želudac I_icon_minitime29.10.09 13:50

da ne otvaram novu temu ubacila sam je ovdje, naime naišla sam na jedan članak također o vodi.

Besplatno i učinkovito: pijte vodu na prazan želudac

Rezultati jednog američkog istraživanja pokazali su da osobe koje konzumiraju namirnice bogate vodom, puno brže skidaju masne naslage jer u tjedan dana izgube čak četiri kilograma.
Naše tijelo sadrži oko 45 litara vode koja prenosi hranjive tvari do organizma, održava kemijske procese i regulira temperaturu tijela. Ako količina vode u tijelu opada, krv postaje gušća, organi imaju problema s obavljanjem funkcija, blokirana je razmjena tvari, tijelo gubi energiju i poslije toga osjećamo se umorno.
Motilin je hormon sitosti koji "javlja" mozgu da ima dovoljno prostora za dobivanje potrebne količine energije, a samo jedna čaša vode aktivira stvaranje motilina tijekom jednog do dva sata.
U suprotnom javlja se osjećaj gladi što znači da hitno moramo nešto unjeti u organizam, a u takvim situacijama često puta posežemo za čokoladom ili kolačićima koji su glavni uzročnici gojaznosti. Ukoliko niste ljubitelj tekućine bez okusa i mirisa, možete konzumirati namirnice koje sadrže veće količine vode jer takve namirnice stvaraju osjećaj sitosti i sadrže malo kalorija. Takvim namirnicama u prosjeku možemo u organizam unijeti i do litru tekućine, no to ne znači da vodu trebamo prestati konzumirati. Vodu bi bilo najbolje piti pola sata prije svakog obroka.
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Pijte vodu na prazan želudac Empty
PostajNaslov: Re: Pijte vodu na prazan želudac   Pijte vodu na prazan želudac I_icon_minitime23.01.10 13:55

Zaniljivo..ja pijem malo vode..nekada se i ne sjetim popiti dvije tri čaše na dan..stvarno bi trebala makar i na silu početi unositi više vode u sebe.. Pijte vodu na prazan želudac 267525
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Pijte vodu na prazan želudac Empty
PostajNaslov: Re: Pijte vodu na prazan želudac   Pijte vodu na prazan želudac I_icon_minitime23.01.10 13:57

da...da... Pijte vodu na prazan želudac 27368 manje bi te glava boljela Pijte vodu na prazan želudac 982261
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Pijte vodu na prazan želudac Empty
PostajNaslov: Re: Pijte vodu na prazan želudac   Pijte vodu na prazan želudac I_icon_minitime23.01.10 14:16

Moguče da je istina..trebala bi to isprobati..kao Japanci i ti..možda upali kod mene.. Pijte vodu na prazan želudac 477390
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pijte vodu na prazan želudac Empty
PostajNaslov: Re: Pijte vodu na prazan želudac   Pijte vodu na prazan želudac I_icon_minitime23.01.10 16:49

Pijem strašno malo tekućine i to gotovo uvijek na silu, odnosno zato što znam da treba piti, a ne zato što sam žedna...

Ovo sa osjećajem gladi i posezanjem za čokoladom je istina, za to sam čula već odavno i istina je, kad sam gladna odnosno kad imam osjećaj da mi fali nešto slano/slatko/ljuto/kiselo popijem čašu vode i bude sve ok...

Treba piti ... samo kako se sjetiti toga bez osjećaja žeđi... Navinuti sat da zvoni svakih sat vremena?
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Pijte vodu na prazan želudac Empty
PostajNaslov: Re: Pijte vodu na prazan želudac   Pijte vodu na prazan želudac I_icon_minitime24.01.10 10:12

Često kad sam po kući...kako smo mi žene non stop oko kuhinje. Pijte vodu na prazan želudac 12363 ....dođem u kuhinju i kažem sama sebi e mogla bi popiti malo vode .....navika mi je prije pranja suđa ..poslje bilo koje aktivnosti po kući popiti bar dvije čaše oko 5 dcl...vode....
ponekad ima dana kada smanjim unos tekučine na minimum i onda kad ga nadoknadim puno bolje se osjećam.....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pijte vodu na prazan želudac Empty
PostajNaslov: Re: Pijte vodu na prazan želudac   Pijte vodu na prazan želudac I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pijte vodu na prazan želudac
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Stišajte sve! Buka oštećuje srce i želudac, a gasi libido
»  Kreativno uredite prazan prostor ispod stepenica
» Veliki prazan cepelin iz Austrije preletio Hrvatsku i nastavio preko BiH
» Što kad vam mobitel ispadne u vodu
» Izvanzemaljci vole vodu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Zdravlje i rekreacija :: Zdravlje :: Zdravstveni savjeti-
Forum(o)Bir: