Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Metode i savjeti za njegu vrata

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Metode i savjeti za njegu vrata Empty
PostajNaslov: Metode i savjeti za njegu vrata   Metode i savjeti za njegu vrata I_icon_minitime12.10.09 19:40

Većina žena se trudi da koliko-toliko njeguje kožu lica, ali se njega vrata prilično često u žurbi preskače. A ne bi trebalo - ako se žena već trudi da održi svoj izgled mladalačkim, njega vrata je veoma bitna, jer se na njegovoj nježnoj koži vide prvi znaci starosti.

Kao i kad se o ostatku kože radi, neophodno je obnavljati epiderm vrata. Da biste to postigle, potreban vam je piling - krema za piling lica može sasvim lijepo da posluži i za vrat. Piling je dovoljno koristiti dvaput nedeljno, tako što ćete piling kremu nanjeti na vrat, a zatim nježno masirati vrat odozdo nagore i od sredine dekoltea ka bradi. Krema za piling uklanja se vlažnim sunđerom, a ujutro i uvečer bilo bi dobro nanjeti i kremu za vrat. Ako nemate posebnu kremu za vrat, može i ona za lice.

Kada skidate nečistoću s lica, skidajte je i s vrata, može istim mlijekom za skidanje šminke koje i inače koristite. Iskoristite priliku da vrat malo masirate tim mljekom, od dekoltea ka bradi. Prilikom čišćenja vrata nerjetko se zaboravlja na zadnju stranu, onu koju prekriva kosa - očistite i taj dio, jer se on pojačano znoji.

Da vam se vrat ne bi nepotrebno borao, potrudite se da vam, kad hodate, glava bude malo zabačena unazad, kao i da vam ramena budu prava i malo spuštena. Prilikom čitanja dobro je da knjigu držite u nivou očiju, da ne biste spuštali glavu. Koži vašeg vrata će prijati ako budete spavali bez jastuka ili na ravnom jastuku, i to na leđima.

Kako biste se oslobodile neprijatnog osjećaja napetosti u vratu, nabavite drveni masažer s kuglicom i njime masirajte vrat, nježnim pokretima odozdo nagore. Opet, ni ovdje ne bi trebalo zanemariti potiljak, a trebalo bi obratiti pažnju i na zonu ključne kosti.

Uz ove male korake njege vrat će vam još dugo izgledati svježe i mladalački.

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Metode i savjeti za njegu vrata Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Metode i savjeti za njegu vrata Empty
PostajNaslov: Re: Metode i savjeti za njegu vrata   Metode i savjeti za njegu vrata I_icon_minitime29.12.09 19:07

Ja oobožavam kada se ošišam..pa kad mi izbriju vrat odozada..golo..a hladi po zimi..ali briga..to mi je sva njega po vratu koju volim..da je čist.. i bez kose odozada..dobro ne baš skroz bez kose..ali da me ništa ne od kose ne dira po njemu to je božanstveno.. Metode i savjeti za njegu vrata 776231
[Vrh] Go down
Tea
Zagrijao tipkovnicu
Tea


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 758
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 01.11.2009

Metode i savjeti za njegu vrata Empty
PostajNaslov: Re: Metode i savjeti za njegu vrata   Metode i savjeti za njegu vrata I_icon_minitime29.12.09 19:14

Ima tu posla.Ja recimo strogo pazim ljeti...ma i zimi, dekolte uvijek mažem posebnom kremom faktor 50 za sunce.To mi je važno.Nivea Q10 odlična za vrat i dekolte.O svih ta mi je naj i vidim razliku.
Nivea baby sapun za pranje...to ja koristim.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Metode i savjeti za njegu vrata Empty
PostajNaslov: Re: Metode i savjeti za njegu vrata   Metode i savjeti za njegu vrata I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Metode i savjeti za njegu vrata
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kadifice - savjeti za njegu i uzgoj
» Pazite li kakve proizvode koristite za intimnu njegu?
» Ostati bez posla - metode samopomoći
» "Uradi sam" metode rješavanja problema komaraca
» Kvantitativne metode i upravljacko racunovodstvo casovi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: