Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje

Go down 
+2
Niky
Blizanka
6 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje Empty
PostajNaslov: Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje   Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje I_icon_minitime12.10.09 19:22

Kanabis uzrokuje mentalne bolesti, a kod onih koji ga često konzumiraju zna izazvati šizofreniju, napominju naučnici.


Nedavno je provedeno istraživanje kojim je otkriveno da kanabis u velikoj mjeri utiče na mozak. Naime, naučnici su otkrili snažne psihičke reakcije kod 22 zdrava studenta kojima su ubrizgali THC - glavni sastojak te droge. Studenti su pokazali niz simptoma vrlo sličnih šizofreniji.

Istraživanjem se htjelo utvrditi kolika je tačno potrebna doza kanabisa koja izaziva mentalna oštećenja. Ustanovljeno je da je ta droga velo veliki uzrok mentalnih bolesti.

Ovim je istraživanjem demantovana tvrdnja da kanabis može prouzrokovati mentalne poteškoće kod onih koji već boluju od nekih mentalnih bolesti. Poražavajući je podatak da broj konzumenata kanabisa svakim danom sve više raste.

"Naše istraživanje je potvrdilo da THC uzrokuje privremenu, ali snažnu psihičku reakciju kod inače zdravih ljudi. Reakcije su vrlo slične kao kod pacijenata koji boluju od šizofrenije. Nema sumnje, kanabis je vrlo štetna droga", istakli su naučnici koji su proveli istraživanje.

Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje 2525_3768385823_86884fac7f.small

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje Empty
PostajNaslov: Re: Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje   Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje I_icon_minitime20.10.09 19:10

Ma ne može Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje 12363 ili ipak može ????????????? Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje 12363
[Vrh] Go down
Rain_Dog
Početnik
Početnik
Rain_Dog


Aquarius Cat
Broj postova : 33
Godine : 37
Datum registracije : 16.11.2009

Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje Empty
PostajNaslov: Re: Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje   Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje I_icon_minitime22.01.10 1:42

A nekad malo pukne paranoja šta ćeš. Zašto kod nas nikad ne rade takva istraživanja Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje 322406 Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje 668150
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje Empty
PostajNaslov: Re: Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje   Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje I_icon_minitime22.01.10 18:56

a tek smijalica...trbuh boli 2 dana kasnije Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje 12363
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje Empty
PostajNaslov: Re: Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje   Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje I_icon_minitime25.01.10 11:54

Pojačava i odlazak na wc..tako sam čula..a i vidjela..kada mi dođu u goste drugi dan nakon konzumacije ..majko moja 100 kuna ode na vodu.. Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje 12363
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje Empty
PostajNaslov: Re: Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje   Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje I_icon_minitime25.01.10 12:00

Kikica je napisao/la:
Pojačava i odlazak na wc..tako sam čula..a i vidjela..kada mi dođu u goste drugi dan nakon konzumacije ..majko moja 100 kuna ode na vodu.. Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje 12363

Eto onda recept za zacepljenje Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje 12363
jos se kenjajuc ismijes dobro Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje 73820
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje Empty
PostajNaslov: Re: Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje   Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje I_icon_minitime25.01.10 12:19

hmmm samo jedan...onda sam i ja mentalno bolesna.. Laughing
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje Empty
PostajNaslov: Re: Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje   Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje I_icon_minitime25.01.10 14:20

E luda si mi Ari kao i ja..možda još malo više.. Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje 73820 Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje 73820
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje Empty
PostajNaslov: Re: Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje   Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje I_icon_minitime25.01.10 19:55

onda sam ja prolupala...ako je od samo jednog Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje 73820
[Vrh] Go down
tutnplock
Početnik
Početnik
tutnplock


Virgo Tiger
Broj postova : 71
Godine : 37
Datum registracije : 24.01.2010

Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje Empty
PostajNaslov: Re: Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje   Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje I_icon_minitime25.01.10 20:03

https://www.youtube.com/watch?v=jiQ4jitWluM
[Vrh] Go down
Rain_Dog
Početnik
Početnik
Rain_Dog


Aquarius Cat
Broj postova : 33
Godine : 37
Datum registracije : 16.11.2009

Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje Empty
PostajNaslov: Re: Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje   Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje I_icon_minitime29.01.10 1:23

a mogu se i kolači ispeć Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje 132530
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje Empty
PostajNaslov: Re: Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje   Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje I_icon_minitime30.01.10 21:58

Ma bjež..zapravo..izgovaraju se ne može im biti ništa ako ne pretjeruju..nije to ništa osim ovisnosti lake..ma da ništa..a kada ne uzmu dozu..tresu se ko šibe, dekoncentrirani da ništa ne čuju..
Droga je droga..pa maka bila smotana u rizlu..isto je..ušmrkana kroz nos, uštrcana špricom..sve je to smeće..mijenja čovjeka i njegov karakter tj.. u ljudi koji su slabi s njim, jer onaj tko ima karakter taj takve "podizače" ne treba..
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje Empty
PostajNaslov: Re: Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje   Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje I_icon_minitime30.01.10 22:03

Kolaći su fini.... Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje 477390
[Vrh] Go down
Sponsored content





Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje Empty
PostajNaslov: Re: Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje   Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Samo jedan džoint može uništiti mentalno zdravlje
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Čist i uredan prostor poboljšava mentalno zdravlje
» Samo jedan zastupnik nas košta 716 tisuća kuna
» U gradu Bufordu živi samo jedan čovjek
» 'S HDZ-om se može samo u Remetinec, a ne u koaliciju'
» HSS je poput pudlice, može samo lajati

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Zdravlje i rekreacija :: Zdravlje :: Grane medicine :: Neurologija-
Forum(o)Bir: