Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Djeca rade što djeca vide

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Djeca rade što djeca vide Empty
PostajNaslov: Djeca rade što djeca vide   Djeca rade što djeca vide I_icon_minitime22.11.08 13:16

https://www.youtube.com/watch?v=7ZscS775ek8

Pogledajte video australske organizacije NAPCAN, koja se bavi prevecijom zlostavljanja djece.

Vrlo slikovito nam objašnjava kako valja odgajati djecu. Children do what children see ... pokažimo im prave primjere.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Djeca rade što djeca vide Empty
PostajNaslov: Re: Djeca rade što djeca vide   Djeca rade što djeca vide I_icon_minitime22.11.08 13:50

odlična tema. Evo jučer kad sam bio s svojim psom u šetnji vidio sam nešto šta me užasnulo.

Jedna curica od 13-14 godina bila je s nekim dečkićem koji možda tek krenuo u 1 razred dakle 7 godina. Te mu daje cigaretu da proba i tako njih dvoje puše lijepo a roditeljima nigdje traga. Pitao sam sam sebe dali da reagiram na to i da ih idem opomenuti ili ne. No ostavio sam ih na miru jer tko zna možda bi mene optužili za nešto mada ja nisam pušać.


To su definitivno vidjeli od svojih roditelja ili od svojih prijatelja/ica te sad su oni face.

I stoji istina da roditelji uvijek ama baš u 80% slučajeva saznaju zadnji za to!!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Djeca rade što djeca vide Empty
PostajNaslov: Re: Djeca rade što djeca vide   Djeca rade što djeca vide I_icon_minitime22.11.08 13:57

Djeca odmalena upijaju sve što se oko njih zbiva pa i ona počinju oponašati ili činiti takve stvari. Zato kad su djeca u blizini treba činiti pozitivne stvari tako da će i ona pozitivno se ponašati.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Djeca rade što djeca vide Empty
PostajNaslov: Re: Djeca rade što djeca vide   Djeca rade što djeca vide I_icon_minitime22.11.08 13:59

Žalosno je da su nam djeca danas okružena negativnim primjerima. Od nasilja kojeg su okruženi na TV- u , novinama ...ma svugdje. Do igrica poput GTA, koja mi je super zabavna, ali potiče nasilje i devijantno ponašanje. Roditelji bi se trebali više angažirati da svoju djecu zaštite od takvih primjera ... koliko god to bilo teško izvedivo.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Djeca rade što djeca vide Empty
PostajNaslov: Re: Djeca rade što djeca vide   Djeca rade što djeca vide I_icon_minitime22.11.08 19:38

Sva sam se naježila....!!!!

odlično tanice!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Djeca rade što djeca vide Empty
PostajNaslov: Re: Djeca rade što djeca vide   Djeca rade što djeca vide I_icon_minitime09.12.08 14:49

djeca... nešto najljepše što nam se dogodi... i kad plaču po cijelu noć i nosiš ih po kući, kad čine gluposti, kada po tisućiti put pišeš domaće koji su zaboravili - sve to jedan veliki zagrljaj i jedan osmjeh izbrišu i ti ih i dalje paziš kao malo vode na dlanu kissi
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Djeca rade što djeca vide Empty
PostajNaslov: Re: Djeca rade što djeca vide   Djeca rade što djeca vide I_icon_minitime09.12.08 15:14

COOLSCAR je napisao/la:
djeca... nešto najljepše što nam se dogodi... i kad plaču po cijelu noć i nosiš ih po kući, kad čine gluposti, kada po tisućiti put pišeš domaće koji su zaboravili - sve to jedan veliki zagrljaj i jedan osmjeh izbrišu i ti ih i dalje paziš kao malo vode na dlanu kissi

respect
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Djeca rade što djeca vide Empty
PostajNaslov: Re: Djeca rade što djeca vide   Djeca rade što djeca vide I_icon_minitime10.12.08 13:08

COOLSCAR je napisao/la:
djeca... nešto najljepše što nam se dogodi... i kad plaču po cijelu noć i nosiš ih po kući, kad čine gluposti, kada po tisućiti put pišeš domaće koji su zaboravili - sve to jedan veliki zagrljaj i jedan osmjeh izbrišu i ti ih i dalje paziš kao malo vode na dlanu kissi

cheers respect
[Vrh] Go down
Zlatko
Totalno relaxiran
Zlatko


Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 2586
Godine : 43
Lokacija : Sesvete
Datum registracije : 15.10.2008

Djeca rade što djeca vide Empty
PostajNaslov: Re: Djeca rade što djeca vide   Djeca rade što djeca vide I_icon_minitime10.12.08 13:15

djeca su zlato malo,koja je najljepša stvar koja nam se može dogodit.to je naj vrednija stvar koju možemo imati.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Djeca rade što djeca vide Empty
PostajNaslov: Re: Djeca rade što djeca vide   Djeca rade što djeca vide I_icon_minitime10.12.08 13:32

zlatko-terorist je napisao/la:
djeca su zlato malo,koja je najljepša stvar koja nam se može dogodit.to je naj vrednija stvar koju možemo imati.

I love you
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Djeca rade što djeca vide Empty
PostajNaslov: Re: Djeca rade što djeca vide   Djeca rade što djeca vide I_icon_minitime30.12.08 17:36

slažem se...svi mi mislimo za našu djecu da su najmilija bića na svijetu...
ona i jesu najmilija i najdivnija....ali, tako se možda ponašaju samo kad su doma...

imao sam prilike vidjeti djecu, pa čak i prijatelje dok sam bio mali da imaju jedno ponašanje kod kuće, a drugo ponašanje kada bi bili vani...naravno, vani bi pokazali svoje pravo lice...
zato jer vide kako se odrasli ponašaju i misle da je to u redu..ali kada ih upozoriš da takvo ponašanje nije u redu smatraju te čudnim i misle da radiš protiv njih...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Djeca rade što djeca vide Empty
PostajNaslov: Re: Djeca rade što djeca vide   Djeca rade što djeca vide I_icon_minitime04.01.09 15:32

Sve je više odraslih koji su izgubljeni u vremenu i prostoru,
kompletno društvo je izgubilo kompas, djeca nemaju uzore i
krivo se odgajaju većinom, baš me zanima kakvo će društvo
izgraditi današnja djeca za 30-ak godina.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Djeca rade što djeca vide Empty
PostajNaslov: Re: Djeca rade što djeca vide   Djeca rade što djeca vide I_icon_minitime04.01.09 15:41

Zato trebamo svojim ponašenjem biti uzor djeci.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Djeca rade što djeca vide Empty
PostajNaslov: Re: Djeca rade što djeca vide   Djeca rade što djeca vide I_icon_minitime04.01.09 16:03

Svakako da trebamo, svatko od nas je rođen kao savršeno dobra osoba. Djecu kvare odrasli, ali isto tako ih možemo zadržati na pravom putu ako smo mi na njemu.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Djeca rade što djeca vide Empty
PostajNaslov: Re: Djeca rade što djeca vide   Djeca rade što djeca vide I_icon_minitime04.01.09 16:25

Ne bih se složila, ima nekih poremećaja u ponašanju koje su uvjetovani organskim poremećajima dakle neovisno o odgoju da djeca će imati poremećaje u ponašanju. Dakle, to je nekakva iznimka.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Djeca rade što djeca vide Empty
PostajNaslov: Re: Djeca rade što djeca vide   Djeca rade što djeca vide I_icon_minitime04.01.09 16:39

Da, ali takvih je malo za razliku od onih koji imaju poremećaje ponašanja u zbog ponašanja društva u kojem žive.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Djeca rade što djeca vide Empty
PostajNaslov: Re: Djeca rade što djeca vide   Djeca rade što djeca vide I_icon_minitime04.01.09 16:40

Teofil je napisao/la:
Da, ali takvih je malo za razliku od onih koji imaju poremećaje ponašanja u zbog ponašanja društva u kojem žive.
Da, kažem da su to nekakve iznimke. Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Djeca rade što djeca vide Empty
PostajNaslov: Re: Djeca rade što djeca vide   Djeca rade što djeca vide I_icon_minitime04.01.09 16:44

tana je napisao/la:
Teofil je napisao/la:
Da, ali takvih je malo za razliku od onih koji imaju poremećaje ponašanja u zbog ponašanja društva u kojem žive.
Da, kažem da su to nekakve iznimke. Smile

znači kužimo se :;):
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Djeca rade što djeca vide Empty
PostajNaslov: Re: Djeca rade što djeca vide   Djeca rade što djeca vide I_icon_minitime04.01.09 16:52

Teofil je napisao/la:
tana je napisao/la:
Teofil je napisao/la:
Da, ali takvih je malo za razliku od onih koji imaju poremećaje ponašanja u zbog ponašanja društva u kojem žive.
Da, kažem da su to nekakve iznimke. Smile

znači kužimo se :;):
naravno Teo :;):
[Vrh] Go down
Sponsored content





Djeca rade što djeca vide Empty
PostajNaslov: Re: Djeca rade što djeca vide   Djeca rade što djeca vide I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Djeca rade što djeca vide
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Zašto su djeca nestašna?
» Vaša djeca nisu vaša djeca
» Djeca i novac
» Djeca i razmaženost
» Djeca i njihove obaveze

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Obitelj, dom, kultura življenja :: Obitelj i prijatelji :: Roditelji i djeca-
Forum(o)Bir: