Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Koliki vam je prag tolerancije na bol?

Go down 
+2
Kikica
Blizanka
6 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Koliki vam je prag tolerancije na bol? Empty
PostajNaslov: Koliki vam je prag tolerancije na bol?   Koliki vam je prag tolerancije na bol? I_icon_minitime30.09.09 9:31

Iskreno ...odgovorite ...a ne sad u stilu ...da vam je svima visok prag tolerancije...
koga sta boli i koliko moze trpiti bol ...da li placete zbog bolova ...koliko zamarate svoju okolinu...koji vam je bol do sad bio najgori....

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Koliki vam je prag tolerancije na bol? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Koliki vam je prag tolerancije na bol? Empty
PostajNaslov: Re: Koliki vam je prag tolerancije na bol?   Koliki vam je prag tolerancije na bol? I_icon_minitime30.09.09 9:34

Iskreno postao je visok nakon poroda,ali još uvijek plačem kad je jaka bol,sad radi želudca plakala sam svaku noć 5 dana ,vidiš visok je koliko ga ja postavim jer kad se koncentriram i mislim dobro je proći će,sad će tableta početi djelovati još i istrpim,al kad mislim jao kako me boli e onda još gore,dakle ovisi o meni.Na pola ti ne odgovrih... Koliki vam je prag tolerancije na bol? 12363Sad u zadnje vrijeme me samo želudac,imam česte glavobolje,i to je u biti sve,koliko zamaram druge,trudim se ne zamarati,al desi se naravno kad mužu mozak popijem iako rjetko,više sama sa sobom trpim...jer kad me boli nervozna sam,kad sam nervozna grizem druge i onda najbolje sam, iako ponekad samo zagrljaj već bude bolje..
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Koliki vam je prag tolerancije na bol? Empty
PostajNaslov: Re: Koliki vam je prag tolerancije na bol?   Koliki vam je prag tolerancije na bol? I_icon_minitime30.09.09 10:01

JA sam cvilko pravi..ali zbog sitnica..cmulim..glava..grčevi..kad se opečem..odmah tražim da mi se puše na bol ili masira i mazi..baš mi prag na "glupost" skroz nizak..i ne tražim da me se tetoši od svakog.
Koliko zamaram druge..ovisno koliko mislim da smo dobri..i ovisno kakvo procijenim da je stanje osobe kojoj cvilim i od koje tražim pomoć..ne volim svojim idiotarijama zatrpavati one koje volim..dosta toga prešutim..zašto da "boli" i mog prijatelja ako boli mene..tu mislim kada sam tužna ili neraspoložena..ako mislim da me rijeć prijatelja može izvući ili mi pomoći potužim se, ako ne malo prešutim, čisto da ne rastužim istu..ali napominjem ne tužim se svakom..samo najdražoj osobi ako ju imam, ako ne mužu..inaće sve držim u sebi.

A na pravu bol, onu koja šokira..ne osjetim odmah..mrtva sam hladna i staložena kad treba biti i znam točno što moram tada raditi da se izvuće "glava", ali zato kad se sve ohladi i smiri..onda sam banana i to vidi isto također samo najbliža osoba meni..
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Koliki vam je prag tolerancije na bol? Empty
PostajNaslov: Re: Koliki vam je prag tolerancije na bol?   Koliki vam je prag tolerancije na bol? I_icon_minitime19.10.09 14:51

..najgora mi je bol ona koja nije fizička, ona od koje peće duša, kada ne postoji utjeha,kada ne mogu nekom koga volim pomoći..koliki mi je prag tolerancije na nju..jako nizak..
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Koliki vam je prag tolerancije na bol? Empty
PostajNaslov: Re: Koliki vam je prag tolerancije na bol?   Koliki vam je prag tolerancije na bol? I_icon_minitime02.12.09 23:59

relativno visok...najgora bol...hm ne mogu se odlučit...ništa ne boli tako jako da se ne može predurat..
punkcija kičme i rebra ...to me recimo boljelo jako...od toga mi se vrtilo u glavi i mislila sam da ću past u nesvijest Smile

općenito kostobolja mi je najgora bol...
recimo kad sam imala polomljena rebrs...e to isto boli koma...

nemam pojma...ugalvnom sve boli mogu durat.... ne volim piti tablete ako ne moram Smile
[Vrh] Go down
Tea
Zagrijao tipkovnicu
Tea


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 758
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 01.11.2009

Koliki vam je prag tolerancije na bol? Empty
PostajNaslov: Re: Koliki vam je prag tolerancije na bol?   Koliki vam je prag tolerancije na bol? I_icon_minitime03.12.09 19:38

Za vrijeme poroda.Prag mi je dosta dobar...mogu podnijeti.Samo...ono što ne podnosim jest da sam u krevetu i ležim.Kad sam davno imala gripu,mislila sam da ću umrijeti,jer nikad nemam temperaturu niti viroze.Bilo mi je to neobično.Više se bojim neaktivnosti nego same boli.Kad idem u zubara,teže mi je čekat red nego kad uđem unutra.Nemam nikakvog straha od boli,samo neka prođe što brže...ako već mora boljeti.
Jednom sam se dobro iživcirala(to je bio i jedini put kad sam se ispatila zbog jedne teške situacije...nagomilale su mi se negativne misli)...ostala sam bez zraka,jedva sam disala sa velikim naporom i sa bolovima u prsima.Kad sam došla na hitnu,već sam pomislila da će me ostavit u bolnici,pa nisam ni ušla unutra da me doktor pregleda.Pomalo je prolazilo dok sam se vratila...ali sam odlučila maknut sve te negativne misli,i ne živcirat se oko nekih stvari,jer neke ljude ne mogu promijeniti.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Koliki vam je prag tolerancije na bol? Empty
PostajNaslov: Re: Koliki vam je prag tolerancije na bol?   Koliki vam je prag tolerancije na bol? I_icon_minitime06.12.09 15:47

kod mene ne postoji prag ...toliko sam se sazivila sa bolovima da su mi postali tako dragi prijatelji koji me upozoravaju da nesto se desava Smile ne zamaram nikog ako nije tu da me gleda koliko patim jer osmijehom ne mogu sve sakriti ...oni koji me znaju.. znaju koji osmijeh sta prikriva..tesko mi je podnjeti bol kad mi neko drag pati ili ga sta boli ...onda bih najrade da mogu preuzela sve na sebe ...jer mislim da mogu sve podnijeti...najveca bol ...koju sam osjetila je gubitak nekog mog ii ta bol se ne moze ni sa cim usporedit ...poslije toga nista vise tako strasno ne boli....

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Koliki vam je prag tolerancije na bol? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Koliki vam je prag tolerancije na bol? Empty
PostajNaslov: Re: Koliki vam je prag tolerancije na bol?   Koliki vam je prag tolerancije na bol? I_icon_minitime09.10.10 9:38

Zavisi...Nekad stvarno mogu da izdzim bol toliko dugo da ono, zaboravim i da je tu...To uglavnom kad je moj stomak u pitanju...ranije kad me uhvati tako, stalno sam kukala, ali u zadnje vreme, boli me stomak, pa sta, znam da ce da prodje...Smile
A najjaci bol koji sam osetila nije bio fizicki, vec emocionalni. Kad mi je brat bio u bolnici, ono bukvalno gotov, plakala sam po ceo dan, nisam jela, nisam spavala...nisam bila ni za sta...To ce mi definitivno ostati onako zacrtano u srcu. Ne znam ustvari sta je, bol ili strah ili nesto trece, al bilo je nepodnosljivo...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Koliki vam je prag tolerancije na bol? Empty
PostajNaslov: Re: Koliki vam je prag tolerancije na bol?   Koliki vam je prag tolerancije na bol? I_icon_minitime03.11.10 20:32

Mogu istrpiti dosta veliku bol, dogodilo bi se par puta da sam imao nepodnošljivu zubobolju i leđobolju, tad sam morao na hitnu.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Koliki vam je prag tolerancije na bol? Empty
PostajNaslov: Re: Koliki vam je prag tolerancije na bol?   Koliki vam je prag tolerancije na bol? I_icon_minitime06.11.10 10:06

Jos uvijek mi je prag tolerancije na bol jako visok ...mozda cak sad jos veci ...kad ti bol postane svakodnevna bas se naviknes na nju ...i kad me neko pita boli li te ..ja nekad stanem ..pa kontam sta ...jer zaista srodis se.. pomiris se sa tim stanjem i onda vise i ne razmisljas da je to bol ..nego dode ti ono kao normalno stanje... to je moja svakodnevnica i vise se ne obazirem na to

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Koliki vam je prag tolerancije na bol? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Koliki vam je prag tolerancije na bol? Empty
PostajNaslov: Re: Koliki vam je prag tolerancije na bol?   Koliki vam je prag tolerancije na bol? I_icon_minitime16.03.11 14:45

Sitne bolove rješavam u hodu, za krupnije odem kod liječnika, ali se i služim određenim duhovnim tehnikama, jednostavno se duhom uzdignem iznad tijela i bola, ako totalno ne uklonim bol, barem je svedem u granice podnošljivosti.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Koliki vam je prag tolerancije na bol? Empty
PostajNaslov: Re: Koliki vam je prag tolerancije na bol?   Koliki vam je prag tolerancije na bol? I_icon_minitime16.03.11 14:47

Nema praga kod mene ...

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Koliki vam je prag tolerancije na bol? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Koliki vam je prag tolerancije na bol? Empty
PostajNaslov: Re: Koliki vam je prag tolerancije na bol?   Koliki vam je prag tolerancije na bol? I_icon_minitime16.03.11 14:50

ne plačem zbog bolova, niti zamaram svoju okolinu sa svojim bolovima. uglavnom ih podnosim i rješavam sama. a najgora bol do sada, najgora bol koju sam pretrpjela u životu ....je bol u duši...
rodila bih još sto puta...rađe nego proživjela još jednom, još samo jednom tu nesnosnu bol u duši....


Zadnja promjena: Yana-Ratnica svjetlosti; 16.03.11 14:53; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Koliki vam je prag tolerancije na bol? Empty
PostajNaslov: Re: Koliki vam je prag tolerancije na bol?   Koliki vam je prag tolerancije na bol? I_icon_minitime16.03.11 14:51

Neće više biti boli u tvojoj divnoj duši sunce. ;) ljubav

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Koliki vam je prag tolerancije na bol? Empty
PostajNaslov: Re: Koliki vam je prag tolerancije na bol?   Koliki vam je prag tolerancije na bol? I_icon_minitime16.03.11 14:53

ama znam, to je bilo, to je prošlost ljubav
samo sam htjela napisati da nema veće boli...od boli u duši....
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Koliki vam je prag tolerancije na bol? Empty
PostajNaslov: Re: Koliki vam je prag tolerancije na bol?   Koliki vam je prag tolerancije na bol? I_icon_minitime16.03.11 14:56

Nema da, to je najgora bol.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Koliki vam je prag tolerancije na bol? Empty
PostajNaslov: Re: Koliki vam je prag tolerancije na bol?   Koliki vam je prag tolerancije na bol? I_icon_minitime16.03.11 14:59

paklena.
ali, svako zašto...ima svoje zato.
i ta bol ima svoj razlog.
i na tom razlogu - hvala. ljubav
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Koliki vam je prag tolerancije na bol? Empty
PostajNaslov: Re: Koliki vam je prag tolerancije na bol?   Koliki vam je prag tolerancije na bol? I_icon_minitime05.04.11 17:41

nema ga ...nema praga ...jaca sam od svake boli..kad covjek ima dugo bolove vremenom se nauci kako sam sebi olaksati i bol nestaje ma koje jacine bio ..zato mogu svaku bol izdrzati

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Koliki vam je prag tolerancije na bol? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Sponsored content





Koliki vam je prag tolerancije na bol? Empty
PostajNaslov: Re: Koliki vam je prag tolerancije na bol?   Koliki vam je prag tolerancije na bol? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Koliki vam je prag tolerancije na bol?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Koliki vam je đeparac?
» Evo koliki porez plaća Obama
» Koliki je mjesečni prihod po članu vašeg kućanstva?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Psihologija ponašanja-
Forum(o)Bir: