Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Selo u Srbiji opsjedaju vampiri?

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Selo u Srbiji opsjedaju vampiri? Empty
PostajNaslov: Selo u Srbiji opsjedaju vampiri?   Selo u Srbiji opsjedaju vampiri? I_icon_minitime18.09.09 17:28

Selo u Srbiji opsjedaju vampiri? 0231007.42
Ako je vjerovati pričama stanovnika Gornjeg Stopanja, pored Leskovca, njihovo selo opsjela su nadnaravna bića, zbog kojih već noćima ne mogu oka sklopiti.

Neobjašnjivo lupanje vrata, prozora, razbijanje staklenih boca i tegli te grebanje po zidovima natjerali su mještane sela Gornjeg Stopanja, pored Leskovca, da posumnjaju da su njihovo selo opsjeli vampiri ili duhovi.

U strahu od ovih nadnaravnih bića mnogi mještani noćima ne spavaju i već s prvim sumrakom zatvaraju se u kuće i ne izlaze do jutra.

Kako prenosi Mondo, ljudi pričaju da se čudne i zastrašujuće pojave događaju noću i da vampir tada šeće po selu. Njegova prisutnost uznemirujuće djeluje na domaće životinje, pa tako psi laju sve dok ne svane.

Hrabri mladići organizirali su i noćne straže, te skriveni u grmlju ili dvorištu čekaju da se pojavi spodoba. Navodno su mistično stvorenje uspjeli uloviti fotoaparatom.

Kako bi umanjili problem, mještani su pozvali dvojicu lokalnih svećenika da im pomognu.

"Dođoše naš pop i još jedan, i očitaše oni sve molitve koje treba. Poslije toga su se vampiri malo smirili, ali ih i dalje noću ima. Sad više lelujaju po ulicama i krovovima, ali se ponekad ponovo naljute i udaraju u kapije i kontejnere", pričaju mještani Gornjeg Stopanja.
Net.hr|mtsMondo.com
17.09.2009.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Selo u Srbiji opsjedaju vampiri? Empty
PostajNaslov: Re: Selo u Srbiji opsjedaju vampiri?   Selo u Srbiji opsjedaju vampiri? I_icon_minitime03.01.10 2:47

bogami sad si me malko zabrinuo...nisam iz tog kraja ali može da zaluta neki i ovamo...
[Vrh] Go down
Tea
Zagrijao tipkovnicu
Tea


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 758
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 01.11.2009

Selo u Srbiji opsjedaju vampiri? Empty
PostajNaslov: Re: Selo u Srbiji opsjedaju vampiri?   Selo u Srbiji opsjedaju vampiri? I_icon_minitime03.01.10 13:31

Gledala sam emisiju o tome.Ti ljudi su uvjereni da vampiri postoje i svatko ima neku svoju priču.Zastrašujuće je koliko su uvjereni i prestrašeni.Koliko tu ima istine...pitam se,i koji je stvarni uzrok tom strahu?
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

Selo u Srbiji opsjedaju vampiri? Empty
PostajNaslov: Re: Selo u Srbiji opsjedaju vampiri?   Selo u Srbiji opsjedaju vampiri? I_icon_minitime03.01.10 14:16

Hmmm po ovome sto je Goran naveo ne znam samo odkud tom narodu zakljucak da su vampiri u pitanju? Pise da se samo cuje lupanje vrata i prozora, razbijanje tegla,grebanje po zidovima i sl.ali ne vidim nigdje razlog zasto bi se to pripisalo vampirima....haj da je bio bar jedan slucaj "vampirskog napada" pa da se moze govoriti o vampirima u ovom slucaju?
Tea..... ti si gledala tu neku emisiju o ovom slucaju...je li tu bilo nesto konkretnije od ovoga sto je Goran naveo?
[Vrh] Go down
Tea
Zagrijao tipkovnicu
Tea


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 758
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 01.11.2009

Selo u Srbiji opsjedaju vampiri? Empty
PostajNaslov: Re: Selo u Srbiji opsjedaju vampiri?   Selo u Srbiji opsjedaju vampiri? I_icon_minitime03.01.10 15:51

Ma baš sam gledala na srpskoj televiziji.Novinar je intervjuirao te neke ljude u selu. Negotin...čini mi se...istočna Srbija..Sam Brams Stoker koji je napisao "Drakulu" inspiraciju za svoju knjigu je našao u Srbiji u tim prečama i vjerovanjima o vampirima.
Slabo se sjećam te emisije.Nevjerojatno je da ljudi vjeruju u te legende.Ali iz priča tih mještana koje je on intervjuirao u tom selu,zaključila sam da ne samo da vjeruju da postoje vampiri,nego i da im to mišljenje ne može nitko promijeniti.U nekim komentarima novinara da ih navede,da to mogu biti insinuacije i prazne priče,dobro su se naljutili.Samo osjećaj novinara je neki osjećaj jeze dok priča i dok razgovara s ljudima.Oni su uvijereni da je tu negdje i da po noći šetaju vampiri.
Koji je sam izvor priča i odkad to datira...sve mi se to čini da to datira iz koljena u koljeno,neka legenda.Neobjašnjiv je njihov strah od te noći,to lupanje vrata i još nešto...uvijek se nešto po noći desi,pa se to prepričava,a onda taj zarazni strah prelazi s jedne osobe na drugu...dok sva iracionalnost tog vjerovanja ne postane toliko stvarna,da ih nitko ne može uvjeriti da...vampiri ne postoje.Dok sam slušala njihovu priču i to uvjerljivo prepričavanje i sam neki osjećaj novinara i ja sam sama pomislila da tu nešto ima od njihove istine o vampirima.Ne znam je li vampiri postoje...puste priče i filmovi...ima tu razloga. :)Ne bih voljela živjeti u tom selu punom ustrašenih ljudi.
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

Selo u Srbiji opsjedaju vampiri? Empty
PostajNaslov: Re: Selo u Srbiji opsjedaju vampiri?   Selo u Srbiji opsjedaju vampiri? I_icon_minitime03.01.10 15:56

Eh nisam znala da je nocni zivot u Negotinu tako buran Selo u Srbiji opsjedaju vampiri? 12363

Nego...kazes sve je bazirano na prici i intervjuima s tim narodom...a jel neko od novinara snimio navecer te zvukove?
[Vrh] Go down
Tea
Zagrijao tipkovnicu
Tea


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 758
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 01.11.2009

Selo u Srbiji opsjedaju vampiri? Empty
PostajNaslov: Re: Selo u Srbiji opsjedaju vampiri?   Selo u Srbiji opsjedaju vampiri? I_icon_minitime03.01.10 16:02

Koliko se sjećam,nije.Trebalo bi tu provest jedno vrijeme i nekoliko noći probdjeti da se tu nešto i uhvati(ako se uhvati).Tobože ih nitko ne vidi,a lupa se i neka se šteta napravi.To je bilo prije koju godinu,a baš nisam pažljivo pratila.
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

Selo u Srbiji opsjedaju vampiri? Empty
PostajNaslov: Re: Selo u Srbiji opsjedaju vampiri?   Selo u Srbiji opsjedaju vampiri? I_icon_minitime03.01.10 16:12

Ehh kako uvijek kad neko dodje da snimi neki fenomem nadnaravnog to se izjalovi! Selo u Srbiji opsjedaju vampiri? 147761
Ne znam samo kako pored toliko buke i lomljave i grebanja sto su mjestani opisali, da bas niko nista nije uspio da snimi!
[Vrh] Go down
FireWalker*
Zagrijao tipkovnicu
FireWalker*


Male
Libra Goat
Broj postova : 577
Godine : 32
Lokacija : Kladanj, BiH
Datum registracije : 30.12.2009

Selo u Srbiji opsjedaju vampiri? Empty
PostajNaslov: Re: Selo u Srbiji opsjedaju vampiri?   Selo u Srbiji opsjedaju vampiri? I_icon_minitime03.01.10 16:31

U tom selu vjerovatno postoji neki lik kome je dosadno, pa naveče zastrašuje ljude znajući za tu legendu. Moguće da to radi i tamošnja crkva kako bi uzimala novac od stanovnika. Čitao sam u knjizi Arthura C. Clarkea "Svijet zagonetnih sila" kako su svojevremeno, otkrićem holografije 70-ih godina XX stoljeća, tamošnji crkveni službenici iskoristili holografiju da naprave ljudima privid da po gradovima hodaju duhovi kako bi uzimali novac od prestrašenih ljudi.
[Vrh] Go down
http://www.EuroNogomet.com
Tea
Zagrijao tipkovnicu
Tea


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 758
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 01.11.2009

Selo u Srbiji opsjedaju vampiri? Empty
PostajNaslov: Re: Selo u Srbiji opsjedaju vampiri?   Selo u Srbiji opsjedaju vampiri? I_icon_minitime03.01.10 21:12

Ima tu dosta.toga...puno priča koje su se uvukle u glavu mještana.Meni se čini da i novinar da i ostane preko noći,ne bi našao ništa.Mještani bi opet objasnili da se vampir odmara Smile i opet bi čuli lupkanje nekom drugom prilikom.
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

Selo u Srbiji opsjedaju vampiri? Empty
PostajNaslov: Re: Selo u Srbiji opsjedaju vampiri?   Selo u Srbiji opsjedaju vampiri? I_icon_minitime03.01.10 21:51

Tea je napisao/la:
Ima tu dosta.toga...puno priča koje su se uvukle u glavu mještana.Meni se čini da i novinar da i ostane preko noći,ne bi našao ništa.Mještani bi opet objasnili da se vampir odmara Selo u Srbiji opsjedaju vampiri? 776231 i opet bi čuli lupkanje nekom drugom prilikom.

Mocno objasnjenje Selo u Srbiji opsjedaju vampiri? 12363
[Vrh] Go down
Tea
Zagrijao tipkovnicu
Tea


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 758
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 01.11.2009

Selo u Srbiji opsjedaju vampiri? Empty
PostajNaslov: Re: Selo u Srbiji opsjedaju vampiri?   Selo u Srbiji opsjedaju vampiri? I_icon_minitime04.01.10 21:20

E da...ko će zadrtim ljudima objasnit da toga nema.Ma opet ,kad se sjetim njihovih lica,pravo bi i ja povjerovala.Još to selo...neki oblaci,mračno,nije neka priroda niti ljepote ima,pa valjda to sve doprinese nekom lošem osjećaju.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Selo u Srbiji opsjedaju vampiri? Empty
PostajNaslov: Re: Selo u Srbiji opsjedaju vampiri?   Selo u Srbiji opsjedaju vampiri? I_icon_minitime07.01.10 20:12

sad ispada da vampiri postoje samo u Srbiji..Smile
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

Selo u Srbiji opsjedaju vampiri? Empty
PostajNaslov: Re: Selo u Srbiji opsjedaju vampiri?   Selo u Srbiji opsjedaju vampiri? I_icon_minitime07.01.10 20:14

Ma Tea,znas ti onu...: "Gdje ima dima,mora i vatre biti"......
[Vrh] Go down
Tea
Zagrijao tipkovnicu
Tea


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 758
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 01.11.2009

Selo u Srbiji opsjedaju vampiri? Empty
PostajNaslov: Re: Selo u Srbiji opsjedaju vampiri?   Selo u Srbiji opsjedaju vampiri? I_icon_minitime07.01.10 23:38

WIND je napisao/la:
Ma Tea,znas ti onu...: "Gdje ima dima,mora i vatre biti"......

Samo ne znam je'l ovdje vrijedi?Nek' oni samo pričaju...dobro je da je samo priča Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Selo u Srbiji opsjedaju vampiri? Empty
PostajNaslov: Re: Selo u Srbiji opsjedaju vampiri?   Selo u Srbiji opsjedaju vampiri? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Selo u Srbiji opsjedaju vampiri?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Selo u Srbiji opsjedaju vampiri?
» Vampiri
» Kad nas opsjedaju nametnute misli
» Energetski vampirizam
» Prodajem selo

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Na rubu znanosti :: Ostale misterije-
Forum(o)Bir: