Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Umro Patrick Swayze

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Umro Patrick Swayze Empty
PostajNaslov: Umro Patrick Swayze   Umro Patrick Swayze I_icon_minitime15.09.09 18:40

Patrick Swayze, američki glumac koji se proslavio plesnim filmom 'Dirty Dancing' 1987., umro je u ponedjeljak u dobi od 57 godina.
Glumac je preminuo nakon više od godinu i pol borbe s rakom gušterače, objavila je njegova publicistica a prenose američke TV mreže.

Patrick Swayze danas je mirno preminuo uz članove svoje obitelji, nakon hrabrog suočavanja s iskušenjima svoje bolesti u zadnjih 20 mjeseci', rekla je u priopćenju objavljenom u ponedjeljak navečer njegova publicistica Annett Wolf. Ni jedna druga pojedinost vezana uz njegovu smrt nije objavljena. Obožavatelji simpatičnog glumca bili su pripravni za takav ishod već više od godinu dana, otkako je tabloid 'National Enquirer' na naslovnici presudio: 'Patrick Swayze ima još pet tjedana života.'

Američki tabloidi, koji se prodaju u samoposluživanjima odvojeno od ozbiljnog tiska, obilato su eksploatirali Swayzev rak, često stavljajući na naslovnicu njegov bolešću iscrpljen lik. On je prkosio predviđanjima, iako je bio pragmatičan oko svojih izgleda i iskren kada je govorio o iskušenjima u borbi protiv takve pogubne bolesti koja obično ubija 95 posto žrtava u roku od pet godina.

Pušio tri kutije cigareta na dan

'Možete se kladiti da ću proći kroz pakao', rekao je Barbari Walters 8. siječnja u prvom TV intervjuu otkako mu je rak dijagnosticiran. Swayze kojeg je 1991. magazin People proglasio 'Najprivlačnijim muškarcem', bio je dovoljno čvrst da izdrži agresivno liječenje i radi šest dana u tjednu na snimanju 13 nastavaka TV serije 'The Beast', premijerno prikazane 15. siječnja. I ranije u karijeri, glumac se borio sa zdravljem, uključujući i lom obje noge pri nesreći na jahanju, dok je 1998. snimao film 'Pisma ubojice'.

>> Patrick Swayze sve lošije, ima samo 47 kg

Pored navike da puši tri kutije cigareta na dan, Swayze je bio alkoholičar, čija se ovisnost pogoršala nakon što mu je 1982. umro obožavani otac. Nakon samoubojstva njegove sestre 1994., otišao je na rehabilitaciju i kasnije se sklonio iz Hollywooda, kupivši jedan ranč u Kaliforniji i jedan u Novom Meksiku, gdje je sa ženom uzgajao stoku. (Hina) dnevnik.hr
Umro Patrick Swayze Patrick-swayze
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Umro Patrick Swayze Empty
PostajNaslov: Re: Umro Patrick Swayze   Umro Patrick Swayze I_icon_minitime15.09.09 18:41

Žao mi je, on mi je bio jedan od boljih glumaca, r.i.p. tužni

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Umro Patrick Swayze Empty
PostajNaslov: Re: Umro Patrick Swayze   Umro Patrick Swayze I_icon_minitime15.09.09 19:00



Meni jedan od dražih glumaca...stvarno mi je žao... "Prljavi ples" sam gledala nebrojno puta...znam svaku riječ napamet...

R.I.P Patrik tužni
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Umro Patrick Swayze Empty
PostajNaslov: Re: Umro Patrick Swayze   Umro Patrick Swayze I_icon_minitime15.09.09 19:41

Žao mi je to čuti...bio je dobar glumac sa jako lijepom guzom....
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Umro Patrick Swayze Empty
PostajNaslov: Re: Umro Patrick Swayze   Umro Patrick Swayze I_icon_minitime15.09.09 21:58

a čuj nje... sa jako lijepom guzom...( al moram priznat istina ) bravo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Umro Patrick Swayze Empty
PostajNaslov: Re: Umro Patrick Swayze   Umro Patrick Swayze I_icon_minitime17.09.09 23:18

R.I.P....
a stvarno dobar glumac... tužni
[Vrh] Go down
Sponsored content





Umro Patrick Swayze Empty
PostajNaslov: Re: Umro Patrick Swayze   Umro Patrick Swayze I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Umro Patrick Swayze
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Dao se živ zakopati pa umro
» Umro izumitelj bankomata
» Umro Joško Martinović
» Srušio se ispred kafića i umro
» Umro Juan Antonio Samaranch

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: