Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Umro Michael Jackson!

Go down 
+3
Blizanka
Kikica
Ary
7 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Umro Michael Jackson! Empty
PostajNaslov: Umro Michael Jackson!   Umro Michael Jackson! I_icon_minitime26.06.09 0:20

PIŠE: Dario Petruševski

Prema pisanju američkog portala TMZ, 50-godišnji Michael Jackson nije preživio teški srčani udar kojeg je doživio u svom domu u Los Angelesu. Tokom poslijepodneva mu je naglo pozlilo, nakon čega je hitno prevezen u bolnicu. Bolničari ga, piše portal, nisu uspjeli oživjeti te su proglasili smrt, nakon čega je u bolnicu stigla i njegova obitelj.

Iz bolnice još uvijek nema službenog priopćenja. Prije nekoliko tjedana objavljeno je kako je pjevač "dobrog zdravlja", ali kako se za nadolazeću turneju mora udebljati jer je preslab. Uoči velike povratničke turneje, koja je trebala uključivati čak 50 koncerata u londonskoj O2 Areni, počeo je sa zahtjevnim kondicionalnim treninzima, jer je svojoj vjernoj publici, gotovo deset godina od posljednjeg nastupa, htio prirediti nezaboravan spektakl.

www.mojtv.hr
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Umro Michael Jackson! Empty
PostajNaslov: Re: Umro Michael Jackson!   Umro Michael Jackson! I_icon_minitime26.06.09 8:31

Čuo sam jutros na vjestima. Neka počiva u miru.
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Umro Michael Jackson! Empty
PostajNaslov: Re: Umro Michael Jackson!   Umro Michael Jackson! I_icon_minitime26.06.09 10:31

A zbilja sad će pisati stalno o njemu, i novine i knjige i svašta nešta....tako da će zaraditi i više nego da je otišao na tu turneju...pa je lako moguče da je sve to dobro iscenirano samo radi love, a lako moguće da je još živ... neznam
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Umro Michael Jackson! Empty
PostajNaslov: Re: Umro Michael Jackson!   Umro Michael Jackson! I_icon_minitime26.06.09 11:02

pa dugo je i zivio ...sta je od sebe radio...mislila sam da ce i prije...RIP

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Umro Michael Jackson! Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Umro Michael Jackson! Empty
PostajNaslov: Re: Umro Michael Jackson!   Umro Michael Jackson! I_icon_minitime26.06.09 11:56

Mislim da je ipak bez obzira na sve bio velika pop zvijezda....RIP

https://www.youtube.com/watch?v=9Xs9OQHpwDE
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Umro Michael Jackson! Empty
PostajNaslov: Re: Umro Michael Jackson!   Umro Michael Jackson! I_icon_minitime26.06.09 12:29

Počivao u miru Božjem... :crkva:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Umro Michael Jackson! Empty
PostajNaslov: Re: Umro Michael Jackson!   Umro Michael Jackson! I_icon_minitime26.06.09 15:11

Kate je napisao/la:
Počivao u miru Božjem... :crkva:
on je prešao na islam pa se ovaj biskup ne uklapa Laughing
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Umro Michael Jackson! Empty
PostajNaslov: Re: Umro Michael Jackson!   Umro Michael Jackson! I_icon_minitime26.06.09 15:15

Kiki je ovo gore dobro konstatirala; nisam ga previše cijenio ni kao osobu, a ni kao glazbenika, no počivao u miru.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Umro Michael Jackson! Empty
PostajNaslov: Re: Umro Michael Jackson!   Umro Michael Jackson! I_icon_minitime26.06.09 16:04

Teo je napisao/la:
Kate je napisao/la:
Počivao u miru Božjem... :crkva:
on je prešao na islam pa se ovaj biskup ne uklapa Laughing

Po mojoj vjeri se uklapa... Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Umro Michael Jackson! Empty
PostajNaslov: Re: Umro Michael Jackson!   Umro Michael Jackson! I_icon_minitime26.06.09 16:10

Malo previše ovisnosti o lijekovima izgleda...

Michael Jackson uzimao je lijekove na recept koji su ga, kako se nadao, trebali pripremiti za koncertnu turneju u Londonu, izjavio je odvjetnik obitelji Brian Oxman. Jedan američki tabloid je izvijestio da je Michael Jackson nekoliko mjeseci uoči smrti uzimao do sedam lijekova dnevno, uključujući antidepresive Xanax, Zoloft te analgetik Demerol. Neki izvori čak tvrde da je umro od predoziranja lijekovima. Drugi tabloidi javljaju kako su liječnici svakodnevno posjećivali kralja popa te da njegova smrt nije došla iznenada

(monitor)

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Umro Michael Jackson! Empty
PostajNaslov: Re: Umro Michael Jackson!   Umro Michael Jackson! I_icon_minitime26.06.09 16:11

Kate je napisao/la:
Teo je napisao/la:
Kate je napisao/la:
Počivao u miru Božjem... :crkva:
on je prešao na islam pa se ovaj biskup ne uklapa Laughing

Po mojoj vjeri se uklapa... Smile
ali po njegovoj ne :;):
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Umro Michael Jackson! Empty
PostajNaslov: Re: Umro Michael Jackson!   Umro Michael Jackson! I_icon_minitime26.06.09 16:13

Teo ne kompliciraj...života ti...taj smajl sam stavila...eto čovjek je umro...
nisam brijala koje je vjere i nacije... :;):
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Umro Michael Jackson! Empty
PostajNaslov: Re: Umro Michael Jackson!   Umro Michael Jackson! I_icon_minitime26.06.09 16:32

Samo nekoliko sati nakon smrti Michaela Jacksona na eBayu su se pojavile majice, bedževi te plakati sa slikama kralja popa te natpisima poput "R.I.P. Michael Jackson", "R.I.P. We will Miss you King" ili "King of the pop you'll never be forgotten". Po početnoj cijeni od samo nekoliko eura nestrpljivi obožavatelji se grabe za bilo kakvu uspomenu na mrtvog Jacksona.

Sto dolara za kopiju naslovnice L.A. Timesa na kojoj je vijest o Jacksonovoj smrti

Na Jacksonovoj smrti zaradili su i novinski nakladnici. Naime, s obzirom da su svi listovi prenijeli smrt pop kralja svatko je htio imati svoj primjerak. Tako je recimo jedan optimističan kupac tražio cijenu od 100 dolara za kopiju naslovnice L.A. Timesa.

Osim tih rekvizita, police svih CD shopova na kojima su stajali albumi pop kralja su se ispraznile. Prodavači su izjavili kako je ludilo počelo odmah nakon što je objavljena Jacksonova smrt, a dodali su i kako misle da je dosta ljudi kupilo CD u nadi da će ga jednoga dana prodati i na tome zaraditi velike novce, jer ipak je Jackson legenda svojeg vremena.

A.M. - index
Umro Michael Jackson! Michaeljackson_ebay_293

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Umro Michael Jackson! Empty
PostajNaslov: Re: Umro Michael Jackson!   Umro Michael Jackson! I_icon_minitime26.06.09 18:27

stvarno šteta... bio je veliki glazbenik...
otišao je kralj popa.. tužni
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Umro Michael Jackson! Empty
PostajNaslov: Re: Umro Michael Jackson!   Umro Michael Jackson! I_icon_minitime26.06.09 18:48

Slavni o Michaelu Jacksonu
'Tuga kao na dan kad je umro Elvis'
Mnogi slavni prijatelji Michaela Jacksona ostali su zapanjeni viješću o njegovoj iznenadnoj smrti, a ostarjela filmska diva Elizabeth Taylor, veoma bliska s Jacksonom, navodno nije bila u stanju ni progovoriti od šoka i tuge kad je čula za žalosnu vijest.
Lisa Marie Presley (bivša žena): 'Jako sam tužna i svladale su me emocije. Slomljenog srca razmišljam o njegovoj djeci koja su mu značila sve na svijetu. Ovo je svjetski gubitak i riječi me izdaju'.

Paul McCartney: 'Ovo je izuzetno tužno i šokantno. Osjećam se privilegovanim što sam radio sa ovim čovjekom. Michael je bio nježna duša ogromnih talenata. Njegova muzika neće nikad biti zaboravljena. Želim izraziti saučešće njegovoj majci i djeci.'

Madonna: 'Plačem otkad sam čula za Michaelovu smrt. Oduvijek sam mu se divila. Otišao je najveći od nas.'

Britney Spears: ' Bila sam toliko uzbuđena što ću ići na Michaelov koncert u London. On je bio moj veliki idol i inspiracija kroz sve što sam radila. Očajna sam zbog njegove smrti.'

Arnold Schwarzenegger: 'Michael je bio pop fenomen koji nikad nije prestajao s pomjeranjem granica kreativnosti. Iako su svijetom kružile grozne priče o njegovom privatnom životu, Michael je nesumnjivo bio i ostao najpopularniji muzičar svih vremena.'

Cher: 'Kad razmišljam o njemu sjećam se onog dječaka kakav je bio kad smo se tek upoznali. Optimističnog, slatkog tinejdžera...kojeg više nema.'

Jane Fonda: 'Šokirana sam. Umro mi je prijatelj, Michael Jackson je umro. Nekad smo i dane i noći provodili zajedno.'

Quincy Jones: 'Izgubio sam mlađeg brata i dio moje duše je zauvijek otišao s njim. Muzička zaostavština Michaela Jacksona je neprocjenjiva.'

Celine Dion: 'Otkad znam za sebe Michael Jackson je bio moj idol. Ovaj dan me podsjeća na onaj kad je umro Elvis. Strašno.'

Izjave saučešća javno su izrazili i Justin Timberlake, Liza Minelli, Jamie Foxx, Whitney Houston, Donna Summer, Usher , P Diddy i mnogi drugi.
(Sarajevo-x.com)
Umro Michael Jackson! 090626060

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Umro Michael Jackson! Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Umro Michael Jackson! Empty
PostajNaslov: Re: Umro Michael Jackson!   Umro Michael Jackson! I_icon_minitime27.06.09 10:46

Koliko je bio velik govori činjenica da sam tijekom jučerašnjeg dana svako malo čula pitanje 'Znaš da je umro M. Jackson?'. Mislim da je unatoč nekim aferama i bizarnostima zadnjih godina postavio neke nove kriterije u glazbi Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Umro Michael Jackson! Empty
PostajNaslov: Re: Umro Michael Jackson!   Umro Michael Jackson! I_icon_minitime27.06.09 15:00

Bez obzira na sve operacije i njegov način života bio je za mene veliki glazbenik.
[Vrh] Go down
Zlatko
Totalno relaxiran
Zlatko


Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 2586
Godine : 43
Lokacija : Sesvete
Datum registracije : 15.10.2008

Umro Michael Jackson! Empty
PostajNaslov: Re: Umro Michael Jackson!   Umro Michael Jackson! I_icon_minitime27.06.09 15:02

budala manje Smile
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Umro Michael Jackson! Empty
PostajNaslov: Re: Umro Michael Jackson!   Umro Michael Jackson! I_icon_minitime27.06.09 15:03

....dobro kažeš Zlatko bravo
[Vrh] Go down
Zlatko
Totalno relaxiran
Zlatko


Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 2586
Godine : 43
Lokacija : Sesvete
Datum registracije : 15.10.2008

Umro Michael Jackson! Empty
PostajNaslov: Re: Umro Michael Jackson!   Umro Michael Jackson! I_icon_minitime27.06.09 15:05

takvog je trebalo odmah ubit Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Umro Michael Jackson! Empty
PostajNaslov: Re: Umro Michael Jackson!   Umro Michael Jackson! I_icon_minitime27.06.09 20:31

JACKSON NIJE BIOLOŠKI OTAC SVOJE DJECE

IAKO JE umro, o Michaelu Jacksonu se ovih dana piše više nego ikada. Postavlja se pitanje uzorka njegove smrti, raspravlja se o njegovom kontroverznom životu, a najnovija pitanje postavlja se i o skrbništvu nad Michaelovih troje djece. Teorija koju je iznijela novinarka Diane Diamond zasada je izazvala veliko zanimanje javnosti, možda i najveće. Naime, kako tvrdi nijednom od troje djece Kralja popa nije biološki otac Michael Jackson.

Diane Diamond zna pravi identitet biološkog oca Michaelove djece, ali ga još nije spremna otkriti

Podsjetimo, Michael iz braka s Debbie Rowe ima 12-godišnjeg sina Michaela Josepha Juniora i 10-godišnju kćer Paris Michael Katherine te sedmogodišnjeg Princea Michaela II., poznatijeg po nadimku "Blanket" kojeg je rodila nepoznata surogat majka. Prema tvrdnjama novinarke Diane Diamond ona zna tko je zapravo pravi otac Michaelove djece, ali još uvijek nije spremna otkriti njegov identitet.

Kako bi potkrijepila svoju teoriju, kao dokaz je navela i činjenicu da su svo troje djece bijelci te da imaju plave oči dok je Michael, kao što svi znamo, rođeni crnac te ima tamne oči. "Sumnjam da će djeca pripasti nekome iz obitelji Jackson s obzirom da nema bioloških veza između njih", izjavila je novinarka koja dodaje da također ne vjeruje da će skrbništvo dobiti Debbie Rowe s obzirom da je primila od Michaela oko 20 milijuna dolara kako bi se odrekla skrbništva.

(index)
Umro Michael Jackson! Michaeljackson_djeca_njegova_JLP_293

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Umro Michael Jackson! Empty
PostajNaslov: Re: Umro Michael Jackson!   Umro Michael Jackson! I_icon_minitime28.06.09 19:09

Od svih pjesama samo par njih mi se sviđa od Michaela Jacksona ovo jedna od njih

https://www.youtube.com/watch?v=nvWMLAWrEjU&eurl=http%3A%2F%2Fwww%2Efacebook%2Ecom%2Fhome%2Ephp%3Fref%3Dhome&feature=player_embedded
[Vrh] Go down
provinceza
Početnik
Početnik
provinceza


Broj postova : 62
Datum registracije : 29.06.2009

Umro Michael Jackson! Empty
PostajNaslov: Re: Umro Michael Jackson!   Umro Michael Jackson! I_icon_minitime29.06.09 16:18

veliki umjetnik i tragicna osoba
nije na vrijeme povukao rucnu
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Umro Michael Jackson! Empty
PostajNaslov: Re: Umro Michael Jackson!   Umro Michael Jackson! I_icon_minitime29.06.09 16:27

Potpuno se slažem s tobom provincezo.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Umro Michael Jackson! Empty
PostajNaslov: Re: Umro Michael Jackson!   Umro Michael Jackson! I_icon_minitime29.06.09 17:26

nije mi se nikad sviđao njegov način života ali opet imao je dosta dobrih pjesama i specifičan stil i to ću kod njega uvijek cijeniti, i bez obzira na sve meni ga je žao...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Umro Michael Jackson! Empty
PostajNaslov: Re: Umro Michael Jackson!   Umro Michael Jackson! I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Umro Michael Jackson!
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Whitney Houston i Michael Jackson su bili u vezi devedesetih
» Connad Murray prisilio Princea da gleda kako Michael Jackson umire
» Michael Faraday
» Momo - Michael Ende
» Michael Dell: Smrt PC-a je totalna glupost

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Estrada-
Forum(o)Bir: