Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Marko Perkovic Thompson

Go down 
+2
king_in_crimson
Goran
6 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Marko Perkovic Thompson Empty
PostajNaslov: Marko Perkovic Thompson   Marko Perkovic Thompson I_icon_minitime20.11.08 11:06

Marko Perkovic Thompson popularnost je izgradio u domovinskom ratu hitom "Cavoglave". Kasnije je izdao niz kvalitetnih albuma i postao pjevac sa najposjecenijim koncertima u Hrvatskoj. U ocima nekih je pao izvoðenjem nekih diskriminirajucih i uvredljivih pjesama poput "Jasenovac i Gradiška Stara" i koketiranjem s ustaštvom, no na temelju toga je i izgradio imið koji sada ima i popularnost meðu desno politicki orijentiranom publikom. Što vi mislite o njegovoj licnosti, glazbi, publici i koketiranju njega i dijela njegove publike s ustaštvom, ali i zabranama njegovih koncerata?

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

Marko Perkovic Thompson Empty
PostajNaslov: Re: Marko Perkovic Thompson   Marko Perkovic Thompson I_icon_minitime20.11.08 11:36

Licnost - 0 bodova
Glazba - dosta toga pokrao iz starog rocka i metala
Drustvo - kratkovidno (ne svi, ali vecina)

Zbrane koncerata - ja bi zabranjivao i dalje jer krade...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Marko Perkovic Thompson Empty
PostajNaslov: Re: Marko Perkovic Thompson   Marko Perkovic Thompson I_icon_minitime20.11.08 11:44

KIC kad bi se plagijatorima zabranjivali koncerti, onda u Hrvatskoj ne bi nastupao nitko! lol!

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

Marko Perkovic Thompson Empty
PostajNaslov: Re: Marko Perkovic Thompson   Marko Perkovic Thompson I_icon_minitime20.11.08 11:46

Upravo tako, ali ima + kod mene jer je rekao od koga je "krao" za razliku od drugih...
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Marko Perkovic Thompson Empty
PostajNaslov: Re: Marko Perkovic Thompson   Marko Perkovic Thompson I_icon_minitime20.11.08 11:48

On kao osoba-ne zanima me uopće
Glazba: nemam ništa protiv njegovih pjesama,neka pjeva što voli, ALI imam naravno protiv toga što mu brane koncerte jer to nije u redu od ove naše jebene države...brane koncert jednog Thompsona a neki dan slušam na radiju kako je Neda Ukraden održala koncert u dvorani Vatroslava Lisinskog u Zagrebu i još planira napraviti turneju po Hrv.???????????????? Čekajte jel to možda u redu???Zašto se jednoj srpskoj pjevačici dopušta održati da to ne nazovem koncertom u ZG a njemu brane da pjeva hrvatske pjesme u svojoj državi..zar to nije bezobrazno,koji će nam klinac Neda Ukraden,koje ona to povlastice ima????Ma dajte molim vas,neka čovjek pjeva ono što voli i to je to,ja apsolutno nemam ništa protiv tog čovjeka i nije zaslužio da mu se brane koncerti a uvjerena sam da pola vas koji bi mu branili koncerte na njegove pjesme orite sve u šesnajst...ne znam zašto tog Thompsona više ne puste na miru.
[Vrh] Go down
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

Marko Perkovic Thompson Empty
PostajNaslov: Re: Marko Perkovic Thompson   Marko Perkovic Thompson I_icon_minitime20.11.08 12:06

Ja ne orim njegove pjesme...
A sto se tice Nedice - ona je legenda Yu scene i zasto ne?
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Marko Perkovic Thompson Empty
PostajNaslov: Re: Marko Perkovic Thompson   Marko Perkovic Thompson I_icon_minitime20.11.08 12:15

king_in_crimson je napisao/la:
Ja ne orim njegove pjesme...
A sto se tice Nedice - ona je legenda Yu scene i zasto ne?

Ajd ti meni reci zašto da??????
Ma vidi molim te,neka je ona legenda Yu scene i zaboli me što ona pjeva,ali ako jedna Neda može imati "koncert" u V.Lisinskom zašto onda i Thompson ne bi mogao imati koncert gdje želi u svojoj državi...pa jebote kome se ne ide na njegov koncert i tko ne sluša njegove pjesme neka ne ide,a zašto bi onda uskraćivali njegov koncert onima koji ga slušaju i poštuju,a bitno je kad se one srpske pjevačice pojave u Zg i prave tu kojekakve koncerte onda nema nikakvih problema od strane naše države,a čim se spomene Thompson odma paljba na čovjeka...e to ja ne odobravam nikako,zašto jednostavno ne puste čovjeka da pjeva i to je to.
[Vrh] Go down
MM
Početnik
Početnik
MM


Male
Broj postova : 93
Lokacija : Rijeka
Datum registracije : 01.10.2008

Marko Perkovic Thompson Empty
PostajNaslov: Re: Marko Perkovic Thompson   Marko Perkovic Thompson I_icon_minitime20.11.08 16:14

Na konceru bi bilo baš :rockon:. Da nema većinu takve publike kakve ima još bi mogao proć, ali kad vidim tko ga sluša odmah odmah pada volja..
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Marko Perkovic Thompson Empty
PostajNaslov: Re: Marko Perkovic Thompson   Marko Perkovic Thompson I_icon_minitime20.11.08 16:58

Osobno - ne, hvala. Koncerti se ne bi trebali zabranjivat nikome osim ako postoje valjani razlozi za to. Ako postoji zainteresirana publika ... Bože moj ...tko voli nek izvoli.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Marko Perkovic Thompson Empty
PostajNaslov: Re: Marko Perkovic Thompson   Marko Perkovic Thompson I_icon_minitime20.11.08 19:30

king situacije,bila sam na dosta njegovih koncerata...zadnji u mojoj Vinkulji za Vinkovačke jeseni...
Odlične pjesme,obožavam ih...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Marko Perkovic Thompson Empty
PostajNaslov: Re: Marko Perkovic Thompson   Marko Perkovic Thompson I_icon_minitime21.11.08 10:02

Nisam fan Tompsona i njegovih pjesama. Laughing

Naravno ja sam isto protiv bili kakvih zabrana ali isto tako protiv pojavljivanja pojedinaca na koncertima ili bilo gdje drugdje u uniformama koje veličaju fašisam i slično. Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Marko Perkovic Thompson Empty
PostajNaslov: Re: Marko Perkovic Thompson   Marko Perkovic Thompson I_icon_minitime21.11.08 10:28

Šta ovdje samo ja volim Thompsona... cheers
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Marko Perkovic Thompson Empty
PostajNaslov: Re: Marko Perkovic Thompson   Marko Perkovic Thompson I_icon_minitime21.11.08 10:30

Sve ovo je jedan veliki lol! lol! lol!
Stani malo,šta bi Thompson trebao ići od čovjeka do čovjeka i reći mu: "ej ti daj nemoj molim te mi dolaziti na koncert s nekim ustaškim obilježjem" ono jebote lol! lol! ,pa šta je on kriv što mu to neki oblače na koncert,osobno i ja sam protiv toga da se dolazi na koncert s tim nekim obilježjima i slično ali tko danas može kome išta zabraniti,pogotovo tim mladima da ne dolaze takvi na koncert,ali nije čovjek kriv da mu zabrane pjevati eto zbog tih debila koji se tako nakite kojekavim zastavama,križevima,onim kapama,čak sam vidila negdje da mu se jedan pojavio na koncert obučen u vojničku uniformu(iako nemam pojma kako je to uspio uopće) i eto šta ti sad možeš takvom čovjeku..ništa ali da mu se koncert zabrani zbog takvih to je glupost,jer će uvijek biti takvih izuzetaka i šta ako gledamo na to(kao naša država i još masa njih) onda taj Thompson nikad ne bi više smio ni pjevati..ma preglupo šta se radi danas.
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Marko Perkovic Thompson Empty
PostajNaslov: Re: Marko Perkovic Thompson   Marko Perkovic Thompson I_icon_minitime21.11.08 10:33

Kate je napisao/la:
Šta ovdje samo ja volim Thompsona... cheers

Nisi jedina...ja sam isto za njega skroz.
Nek puste čovjeka da pjeva na miru.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Marko Perkovic Thompson Empty
PostajNaslov: Re: Marko Perkovic Thompson   Marko Perkovic Thompson I_icon_minitime21.11.08 10:34

kiksy je napisao/la:
Sve ovo je jedan veliki lol! lol! lol!
Stani malo,šta bi Thompson trebao ići od čovjeka do čovjeka i reći mu: "ej ti daj nemoj molim te mi dolaziti na koncert s nekim ustaškim obilježjem" ono jebote lol! lol! ,pa šta je on kriv što mu to neki oblače na koncert,osobno i ja sam protiv toga da se dolazi na koncert s tim nekim obilježjima i slično ali tko danas može kome išta zabraniti,pogotovo tim mladima da ne dolaze takvi na koncert,ali nije čovjek kriv da mu zabrane pjevati eto zbog tih debila koji se tako nakite kojekavim zastavama,križevima,onim kapama,čak sam vidila negdje da mu se jedan pojavio na koncert obučen u vojničku uniformu(iako nemam pojma kako je to uspio uopće) i eto šta ti sad možeš takvom čovjeku..ništa ali da mu se koncert zabrani zbog takvih to je glupost,jer će uvijek biti takvih izuzetaka i šta ako gledamo na to(kao naša država i još masa njih) onda taj Thompson nikad ne bi više smio ni pjevati..ma preglupo šta se radi danas.

Možda bi bilo dobro da kad se takvi pojedini pojave na koncertu Tompson kaže da će zbog takvih odgodit koncert ako ne dođu normalno obučeni Idea . Time Tompsona možda više ne bi ni etiketirali u medijima Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Marko Perkovic Thompson Empty
PostajNaslov: Re: Marko Perkovic Thompson   Marko Perkovic Thompson I_icon_minitime21.11.08 10:38

kiksy je napisao/la:
Kate je napisao/la:
Šta ovdje samo ja volim Thompsona... cheers

Nisi jedina...ja sam isto za njega skroz.
Nek puste čovjeka da pjeva na miru.

cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Marko Perkovic Thompson Empty
PostajNaslov: Re: Marko Perkovic Thompson   Marko Perkovic Thompson I_icon_minitime21.11.08 10:49

https://www.youtube.com/watch?v=dxwIyG3Zvp0&feature=related king
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Marko Perkovic Thompson Empty
PostajNaslov: Re: Marko Perkovic Thompson   Marko Perkovic Thompson I_icon_minitime24.11.08 13:56

Kato hoćemo na Thompsona 07.12 skupa hophop
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Marko Perkovic Thompson Empty
PostajNaslov: Re: Marko Perkovic Thompson   Marko Perkovic Thompson I_icon_minitime24.11.08 16:37

kiksy je napisao/la:
Kato hoćemo na Thompsona 07.12 skupa hophop

cheers
[Vrh] Go down
MM
Početnik
Početnik
MM


Male
Broj postova : 93
Lokacija : Rijeka
Datum registracije : 01.10.2008

Marko Perkovic Thompson Empty
PostajNaslov: Re: Marko Perkovic Thompson   Marko Perkovic Thompson I_icon_minitime24.11.08 20:02

Ne zaboravite prigodna obilježja. Pitajte starije ljudi... Znate, one koji su živjeli sredinom 20 st. lol!
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Marko Perkovic Thompson Empty
PostajNaslov: Re: Marko Perkovic Thompson   Marko Perkovic Thompson I_icon_minitime24.11.08 20:24

MM je napisao/la:
Ne zaboravite prigodna obilježja. Pitajte starije ljudi... Znate, one koji su živjeli sredinom 20 st. lol!

Baš si Miracle lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Marko Perkovic Thompson Empty
PostajNaslov: Re: Marko Perkovic Thompson   Marko Perkovic Thompson I_icon_minitime24.11.08 21:20

https://www.youtube.com/watch?v=6H9TBfpT6Bk&feature=related respect
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Marko Perkovic Thompson Empty
PostajNaslov: Re: Marko Perkovic Thompson   Marko Perkovic Thompson I_icon_minitime24.11.08 21:23

hophop hophop
I jel idemo na thompsona,mogu nam srediti i prve redove :rockon: :rockon:
[Vrh] Go down
D_DoLL
Zagrijao tipkovnicu
D_DoLL


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 356
Godine : 34
Datum registracije : 18.11.2008

Marko Perkovic Thompson Empty
PostajNaslov: Re: Marko Perkovic Thompson   Marko Perkovic Thompson I_icon_minitime25.11.08 13:27

Ubijte me, al niti mogu vidjet njega kao osobu niti volim njegove pjesme.. i jbg..
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Marko Perkovic Thompson Empty
PostajNaslov: Re: Marko Perkovic Thompson   Marko Perkovic Thompson I_icon_minitime25.11.08 13:35

Zašto bi te ubili lol!
Pa imaš svoje mišljenje i to je to.
Ja ga mogu i vidjeti i poslušati njegove pjesme i apsolutno nemam ništa protiv tog čovjeka.
Cijenim ga iz više razloga,a jedan jedini razlog zašto će mi uvijek biti ok je zbog Vukovara.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Marko Perkovic Thompson Empty
PostajNaslov: Re: Marko Perkovic Thompson   Marko Perkovic Thompson I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Marko Perkovic Thompson
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Marko Perković Thompson
» Thompson
» Marko Selic - Marchelo
» Marko Jarić potpisao za Sijenu
» 'Marko Polo nikada nije došao do Kine'

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Glazba :: Biografije, glazbene vijesti i glazba općenito :: Biografija i diskografija glazbenika-
Forum(o)Bir: