Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Što drugi najčešće hvale na vama?

Go down 
+10
Dita von Teese
Rokerka
Kikica
Tea
Niky
Blizanka
D_DoLL
Ary
Goran
Teioo
14 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Teioo
Totalno relaxiran
Teioo


Female
Leo Dog
Broj postova : 1670
Godine : 29
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 15.04.2009

Što drugi najčešće hvale na vama? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Što drugi najčešće hvale na vama?   Što drugi najčešće hvale na vama? - Page 2 I_icon_minitime21.08.09 0:11

First topic message reminder :

Dakle? Nešto od fizičkog izgleda? Odijevanje? Ponašanje? Smisao za šalu?

meni osobno od fizičkog izgleda posebno hvale lice (kažu da bi htjeli imat lice ko ja...da imam preliepe oči i i općenito cijelu facu Smile ), kosu (iako ima i onih koji kažu za moju kosu da je najgori dio na mom tijelu tužni ) i sise cerekalo:

a od ponašanja kažu da sam jako dobra prijateljica, uvijek spremna pomoći i da sam zabavna i uvijek spremna za zajebanciju...

kada mi ljudi kažu takve stvari to mi barem malo podigne samopouzdanje i onda se bar malo osjećam dobro u svom tijelu Smile
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Dita von Teese
Ljubitelj foruma
Dita von Teese


Leo Dog
Broj postova : 3308
Godine : 113
Datum registracije : 12.02.2010

Što drugi najčešće hvale na vama? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što drugi najčešće hvale na vama?   Što drugi najčešće hvale na vama? - Page 2 I_icon_minitime25.04.10 0:24

Mihaela nemoj tako,sad ja ispadoh neskromna sa svojom knjigom pohvala. Što drugi najčešće hvale na vama? - Page 2 668150
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Što drugi najčešće hvale na vama? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što drugi najčešće hvale na vama?   Što drugi najčešće hvale na vama? - Page 2 I_icon_minitime25.04.10 0:33

Ti si samo odgovorila na pitanje iz teme, to je ok Smile al ja ne volim da se hvalim , ostavljam drugima da me hvale Smile

Mada, sto pravim lepe kifliceeeeeeee Što drugi najčešće hvale na vama? - Page 2 12363
[Vrh] Go down
FireWalker*
Zagrijao tipkovnicu
FireWalker*


Male
Libra Goat
Broj postova : 577
Godine : 32
Lokacija : Kladanj, BiH
Datum registracije : 30.12.2009

Što drugi najčešće hvale na vama? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što drugi najčešće hvale na vama?   Što drugi najčešće hvale na vama? - Page 2 I_icon_minitime25.04.10 0:38

Ma ono, ako mi kaže nešto da mu se nešto sviđa kod mene, to znači da im se to ne sviđa...

jer ljudi su pokvarena rasa, prljava i zla, i ko njih sluša uvjek nastrada cerekalo:


Dakle, hvale me da sam duhovit, zanimljiv, promicljiv.. a od ljepote mi hvale frizuru, oči i stajling, mada, opet ponavljam, to znači da im se to ne sviđa cerekalo:
[Vrh] Go down
http://www.EuroNogomet.com
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Što drugi najčešće hvale na vama? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što drugi najčešće hvale na vama?   Što drugi najčešće hvale na vama? - Page 2 I_icon_minitime25.04.10 11:28

I bre covece otera ga sad predaleko Što drugi najčešće hvale na vama? - Page 2 12363
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što drugi najčešće hvale na vama? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što drugi najčešće hvale na vama?   Što drugi najčešće hvale na vama? - Page 2 I_icon_minitime25.09.10 17:27

ma svašta,,,najviše moju liniju,,i duge noge Laughing
[Vrh] Go down
Dalmatinka
Ljubitelj foruma
Dalmatinka


Other / Decline to state
Gemini Monkey
Broj postova : 3296
Godine : 103
Lokacija : Trnovit put ispred mene.
Datum registracije : 01.08.2022

Što drugi najčešće hvale na vama? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što drugi najčešće hvale na vama?   Što drugi najčešće hvale na vama? - Page 2 I_icon_minitime20.01.23 10:19

u zadnje vrime  mi se  stalno govori

Joj  ti sto si  starija sve si bolja i bolja, i onda me usporede sa Severinom,e  to mi  dođe Kao  da  se  istog  trena posra na mene....

Jucer  mi se   reklo  ovak-Vrag i to nek vidi  uvik si ista ima20g da se nisi nista prominila.A ja ko iz topa,lažeš vraže  imam  1000 bilih na  kosi  Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33523
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Što drugi najčešće hvale na vama? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što drugi najčešće hvale na vama?   Što drugi najčešće hvale na vama? - Page 2 I_icon_minitime20.01.23 11:46

ne govori nitko ništa, a i nema se što ni za kazati... Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što drugi najčešće hvale na vama? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što drugi najčešće hvale na vama?   Što drugi najčešće hvale na vama? - Page 2 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što drugi najčešće hvale na vama?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Arsene Wenger pun hvale na račun Thea Walcotta
» Najčešće mi u frižideru strune
» Sta najcesce pevate dok se tusirate?
» Najčešće prevare na internetu
» Šta najčešće koristite od kozmetike?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Moda i ljepota :: Svaštara-
Forum(o)Bir: