Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Što drugi najčešće hvale na vama?

Go down 
+10
Dita von Teese
Rokerka
Kikica
Tea
Niky
Blizanka
D_DoLL
Ary
Goran
Teioo
14 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Teioo
Totalno relaxiran
Teioo


Female
Leo Dog
Broj postova : 1670
Godine : 29
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 15.04.2009

Što drugi najčešće hvale na vama? Empty
PostajNaslov: Što drugi najčešće hvale na vama?   Što drugi najčešće hvale na vama? I_icon_minitime21.08.09 0:11

Dakle? Nešto od fizičkog izgleda? Odijevanje? Ponašanje? Smisao za šalu?

meni osobno od fizičkog izgleda posebno hvale lice (kažu da bi htjeli imat lice ko ja...da imam preliepe oči i i općenito cijelu facu Smile ), kosu (iako ima i onih koji kažu za moju kosu da je najgori dio na mom tijelu tužni ) i sise cerekalo:

a od ponašanja kažu da sam jako dobra prijateljica, uvijek spremna pomoći i da sam zabavna i uvijek spremna za zajebanciju...

kada mi ljudi kažu takve stvari to mi barem malo podigne samopouzdanje i onda se bar malo osjećam dobro u svom tijelu Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Što drugi najčešće hvale na vama? Empty
PostajNaslov: Re: Što drugi najčešće hvale na vama?   Što drugi najčešće hvale na vama? I_icon_minitime23.08.09 2:07

Uvijek se moraš potpuno dobro osjećati u svom tijelu, a ne malo, lijepa si, dobra i pametna djevojka Pudla! bravo

U odijevanju imam neki sportsko-casual stil i ako pohvale ljudi hvale to što se nikad ne povodim za trendovima nikad i imam svoj stil, navodno znam dobro iskombinirati ono što nosim.

Glede mog fizičkog izgleda, dok mi nitko ne govori gle ovog gabora dobro je.... Laughing Nije zahvalno govoriti o svom izgledu, ne mogu tu biti objektivan, što je nekome lijepo na meni, drugome možda nije. Žene kod mene najčeće istaknu oči i usne. Volim se puno šaliti uvijek, uvijek si nađem zabavno društvo. To je ono što ljudi hvale kod mene najčešće, sposobnost za prilagodbu svakome, spremnost na šalu i podizanje atmosfere u svakom društvu.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Teioo
Totalno relaxiran
Teioo


Female
Leo Dog
Broj postova : 1670
Godine : 29
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 15.04.2009

Što drugi najčešće hvale na vama? Empty
PostajNaslov: Re: Što drugi najčešće hvale na vama?   Što drugi najčešće hvale na vama? I_icon_minitime23.08.09 2:16

fala ti gorane Smile frends

da i meni ljudi često govore da im je dobro na meni što se ne povodim za trendovima, što oblačim ono što želim i u čem se ugodno osjećam...jedino mi smeta kod mene što uvijek mislim kakvo drugi mišljenje imaju o meni...a to nije dobro...al jbg ne mogu si pomoć zaboravio

lijepo da se možeš prilagodit društvu i da si uvijek spreman za šalu bravo
ja se mogu uvijek prilagodit drugima ali sam na početku malo sramežljiva al se jako brzo otvorim prema ljudima i onda je sve super, kao da smo prijatelji već duže vrijeme, a ne da smo se upoznali prije par minuta Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Što drugi najčešće hvale na vama? Empty
PostajNaslov: Re: Što drugi najčešće hvale na vama?   Što drugi najčešće hvale na vama? I_icon_minitime23.08.09 2:21

Nema na ćemu draga Pudla, samo primječujem očito. Nikad previše ne obračaj pažnju na mišljenje drugih, slušaj sebe i budi samopouzdana, možeš sve što poželiš! :;): bravo
Dosta smo slični u nekim stvarima, meni je isto fora kad se s nekim nađem na istoj valnoj duljini kod upoznavanja, brzo počnemo komunicirati kao da se znamo sto godina. hoping

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Teioo
Totalno relaxiran
Teioo


Female
Leo Dog
Broj postova : 1670
Godine : 29
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 15.04.2009

Što drugi najčešće hvale na vama? Empty
PostajNaslov: Re: Što drugi najčešće hvale na vama?   Što drugi najčešće hvale na vama? I_icon_minitime23.08.09 2:30

da to sam i ja skužila da smo slični u dosta toga Smile

da...kod mene hvale i to što imam super ocjene i većina profesora me voli (ne ulizujem se Smile al neznam šta im je cerekalo: ), bavim se plesom i osvajam super rezultate i još imam vremena za prijatelje, izlaske, pomoć nekom ako zatreba itd. Smile

(nisam umišljena samo da se zna Smile )
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Što drugi najčešće hvale na vama? Empty
PostajNaslov: Re: Što drugi najčešće hvale na vama?   Što drugi najčešće hvale na vama? I_icon_minitime21.09.09 19:28

Naravno da nisi umišljena Pudla nego si stvarno multitalentirana! Svaka čast što si ambiciozna i postižeš dobre rezlutate u svemu što te zanima, samo tako nastavi. bravo :;):
Meni baš ples ne ide najbolje, mogla bi mi koji korak pokazati. Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Teioo
Totalno relaxiran
Teioo


Female
Leo Dog
Broj postova : 1670
Godine : 29
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 15.04.2009

Što drugi najčešće hvale na vama? Empty
PostajNaslov: Re: Što drugi najčešće hvale na vama?   Što drugi najčešće hvale na vama? I_icon_minitime21.09.09 21:26

haha fala fala (:
hmm...mislim da ti ja ne bi to mogla pokazat ×D ja treniram akrobatski rock 'n' roll a to nije nimalo slično normalnom plesu Što drugi najčešće hvale na vama? 12363
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Što drugi najčešće hvale na vama? Empty
PostajNaslov: Re: Što drugi najčešće hvale na vama?   Što drugi najčešće hvale na vama? I_icon_minitime21.09.09 21:52

Oči.... za drugo neznam...ne primam baš često komplimente Smile
[Vrh] Go down
D_DoLL
Zagrijao tipkovnicu
D_DoLL


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 356
Godine : 34
Datum registracije : 18.11.2008

Što drugi najčešće hvale na vama? Empty
PostajNaslov: Re: Što drugi najčešće hvale na vama?   Što drugi najčešće hvale na vama? I_icon_minitime21.09.09 22:39

Meni svašta ljudi kažu, pa ne bih sad nešto posebno izdvajala... no iskreno, nikad mi nije bilo previše bitno ako hvale moj fizički izgled, jer najčešće to znaju biti laskavci koji nešto žele... više mi znači ako netko kaže da sam dobra i iskrena osoba, inteligentna, i tipa toga. Um caruje... Što drugi najčešće hvale na vama? 31382
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Što drugi najčešće hvale na vama? Empty
PostajNaslov: Re: Što drugi najčešće hvale na vama?   Što drugi najčešće hvale na vama? I_icon_minitime17.10.09 16:29

svasta...ali nista ne slusam .... Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Što drugi najčešće hvale na vama? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Što drugi najčešće hvale na vama? Empty
PostajNaslov: Re: Što drugi najčešće hvale na vama?   Što drugi najčešće hvale na vama? I_icon_minitime03.01.10 0:16

Oči....
[Vrh] Go down
Tea
Zagrijao tipkovnicu
Tea


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 758
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 01.11.2009

Što drugi najčešće hvale na vama? Empty
PostajNaslov: Re: Što drugi najčešće hvale na vama?   Što drugi najčešće hvale na vama? I_icon_minitime03.01.10 13:33

Oči...ali najviše, dobro raspoloženje i zafrkancija.
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Što drugi najčešće hvale na vama? Empty
PostajNaslov: Re: Što drugi najčešće hvale na vama?   Što drugi najčešće hvale na vama? I_icon_minitime03.01.10 14:13

..ne znam.. Što drugi najčešće hvale na vama? 267525 mislim da mladolikost...nemam neke godine , ali svi mi daju 5 i više manje nego što imam..super ja sretna..da bog da tako ostane zauvijek. Što drugi najčešće hvale na vama? 31382
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Što drugi najčešće hvale na vama? Empty
PostajNaslov: Re: Što drugi najčešće hvale na vama?   Što drugi najčešće hvale na vama? I_icon_minitime22.04.10 14:58

Frizuru i oblacenje...za to redovno dobijam komplimente... Što drugi najčešće hvale na vama? 765814
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Što drugi najčešće hvale na vama? Empty
PostajNaslov: Re: Što drugi najčešće hvale na vama?   Što drugi najčešće hvale na vama? I_icon_minitime24.04.10 23:24

Kad si stvarno cura sa super stilom draga seko :;): bravo Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Što drugi najčešće hvale na vama? Empty
PostajNaslov: Re: Što drugi najčešće hvale na vama?   Što drugi najčešće hvale na vama? I_icon_minitime24.04.10 23:39

Da bi voljele izgledati kao ja, kad dodu u moje godine Što drugi najčešće hvale na vama? 31382
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što drugi najčešće hvale na vama? Empty
PostajNaslov: Re: Što drugi najčešće hvale na vama?   Što drugi najčešće hvale na vama? I_icon_minitime24.04.10 23:40

Nose li ti naocale... looool
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što drugi najčešće hvale na vama? Empty
PostajNaslov: Re: Što drugi najčešće hvale na vama?   Što drugi najčešće hvale na vama? I_icon_minitime24.04.10 23:42

Lece Što drugi najčešće hvale na vama? 12363
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što drugi najčešće hvale na vama? Empty
PostajNaslov: Re: Što drugi najčešće hvale na vama?   Što drugi najčešće hvale na vama? I_icon_minitime24.04.10 23:42

Bas sam razmisljao o tome...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što drugi najčešće hvale na vama? Empty
PostajNaslov: Re: Što drugi najčešće hvale na vama?   Što drugi najčešće hvale na vama? I_icon_minitime24.04.10 23:44

Tako kazu zenske, a o muskima sto govore, bolje da sutim Što drugi najčešće hvale na vama? 816407
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što drugi najčešće hvale na vama? Empty
PostajNaslov: Re: Što drugi najčešće hvale na vama?   Što drugi najčešće hvale na vama? I_icon_minitime24.04.10 23:46

I bolje...slazem se po tom pitanju...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što drugi najčešće hvale na vama? Empty
PostajNaslov: Re: Što drugi najčešće hvale na vama?   Što drugi najčešće hvale na vama? I_icon_minitime24.04.10 23:47

Što drugi najčešće hvale na vama? 477390 zato cu presutiti Što drugi najčešće hvale na vama? 33242
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što drugi najčešće hvale na vama? Empty
PostajNaslov: Re: Što drugi najčešće hvale na vama?   Što drugi najčešće hvale na vama? I_icon_minitime24.04.10 23:50

Pametna odluka...
[Vrh] Go down
Dita von Teese
Ljubitelj foruma
Dita von Teese


Leo Dog
Broj postova : 3308
Godine : 113
Datum registracije : 12.02.2010

Što drugi najčešće hvale na vama? Empty
PostajNaslov: Re: Što drugi najčešće hvale na vama?   Što drugi najčešće hvale na vama? I_icon_minitime25.04.10 0:08

Ako je u pitanju spoljasnji izgled,najcesce pohvale idu na racun usana i ociju,kazu i da imam neobicnu ljepotu (na cemu sam im ja jako zahvalna Što drugi najčešće hvale na vama? 668150) ..a sto se tice unutrasnjosti..hm..vecina ljudi je tu nesigurna sta da misli,jer se rijetko trudim da se dopadnem bilo kome.Ovi sa kojima sam odrasla kazu da sam raja,pozitvna budala,prirodna osoba..
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Što drugi najčešće hvale na vama? Empty
PostajNaslov: Re: Što drugi najčešće hvale na vama?   Što drugi najčešće hvale na vama? I_icon_minitime25.04.10 0:19

Ipak ostavljam da to drugi kazu Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što drugi najčešće hvale na vama? Empty
PostajNaslov: Re: Što drugi najčešće hvale na vama?   Što drugi najčešće hvale na vama? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što drugi najčešće hvale na vama?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Arsene Wenger pun hvale na račun Thea Walcotta
» Šta najčešće koristite od kozmetike?
» Najčešće mi u frižideru strune
» Sta najcesce pevate dok se tusirate?
» Najčešće prevare na internetu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Moda i ljepota :: Svaštara-
Forum(o)Bir: