Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Odvajate li svoj otpad?

Go down 
+4
Kikica
Dreamy_angel
ycyc
Goran
8 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Odvajate li svoj otpad? Empty
PostajNaslov: Odvajate li svoj otpad?   Odvajate li svoj otpad? I_icon_minitime19.11.08 19:35

Svi slušamo o recikliranju, već nas u školi uče koji otpad ide u koju kantu na eko - otoku, no, koliko nas zapravo odvaja otpad i posvećuje vrijeme tome.

:oops: :oops: sram me priznati..ali kod nas sve ide u isti koš.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Odvajate li svoj otpad? Empty
PostajNaslov: Re: Odvajate li svoj otpad?   Odvajate li svoj otpad? I_icon_minitime19.11.08 19:41

Bravo Tana, odlicna tema! cheers
Odvajam bio otpad, staklo i papir, sve ostalo šibam zajedno, jer komunalna služba u Bjelovaru ne zna što je to reciklaža i odvajanje otpada. No

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Odvajate li svoj otpad? Empty
PostajNaslov: Re: Odvajate li svoj otpad?   Odvajate li svoj otpad? I_icon_minitime19.11.08 19:52

Ne neodvajam...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Odvajate li svoj otpad? Empty
PostajNaslov: Re: Odvajate li svoj otpad?   Odvajate li svoj otpad? I_icon_minitime19.11.08 20:46

ne...ne da mi se...a i nemam vremena još i za to.. Rolling Eyes Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Odvajate li svoj otpad? Empty
PostajNaslov: Re: Odvajate li svoj otpad?   Odvajate li svoj otpad? I_icon_minitime20.11.08 20:33

Kate je napisao/la:
Ne neodvajam...


korny je napisao/la:
ne...ne da mi se...a i nemam vremena još i za to.. Rolling Eyes Laughing

:shock: affraid :zlocko:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Odvajate li svoj otpad? Empty
PostajNaslov: Re: Odvajate li svoj otpad?   Odvajate li svoj otpad? I_icon_minitime20.11.08 20:38

Ja odvajam papir, staklo, PET amalažu, limenke, stare baterije. cerekalo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Odvajate li svoj otpad? Empty
PostajNaslov: Re: Odvajate li svoj otpad?   Odvajate li svoj otpad? I_icon_minitime20.11.08 20:40

Teofil je napisao/la:
Ja odvajam papir, staklo, PET amalažu, limenke, stare baterije. cerekalo

cheers Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Odvajate li svoj otpad? Empty
PostajNaslov: Re: Odvajate li svoj otpad?   Odvajate li svoj otpad? I_icon_minitime20.11.08 20:44

Teofil je napisao/la:
Ja odvajam papir, staklo, PET amalažu, limenke, stare baterije. cerekalo
Bravo Teo ...ja te zovem u školu da održiš predavanje cerekalo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Odvajate li svoj otpad? Empty
PostajNaslov: Re: Odvajate li svoj otpad?   Odvajate li svoj otpad? I_icon_minitime20.11.08 20:51

tana je napisao/la:
Teofil je napisao/la:
Ja odvajam papir, staklo, PET amalažu, limenke, stare baterije. cerekalo
Bravo Teo ...ja te zovem u školu da održiš predavanje cerekalo

cerekalo hophop cerekalo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Odvajate li svoj otpad? Empty
PostajNaslov: Re: Odvajate li svoj otpad?   Odvajate li svoj otpad? I_icon_minitime21.11.08 16:37

ne, ne odvajam.. mi smo svi isti... ne valja
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Odvajate li svoj otpad? Empty
PostajNaslov: Re: Odvajate li svoj otpad?   Odvajate li svoj otpad? I_icon_minitime21.11.08 17:55

minchy89 je napisao/la:
ne, ne odvajam.. mi smo svi isti... ne valja
nismo, Teo nam diže prosjek cheers valja se ugledati na njega
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Odvajate li svoj otpad? Empty
PostajNaslov: Re: Odvajate li svoj otpad?   Odvajate li svoj otpad? I_icon_minitime21.11.08 20:58

Evo pozivam i ostale koji sve bacaju u isti koš da odvoje malo vremena za sortiranje barem nekih proizvoda koji se mogu reciklirati. cerekalo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Odvajate li svoj otpad? Empty
PostajNaslov: Re: Odvajate li svoj otpad?   Odvajate li svoj otpad? I_icon_minitime21.11.08 23:15

Teofil je napisao/la:
Evo pozivam i ostale koji sve bacaju u isti koš da odvoje malo vremena za sortiranje barem nekih proizvoda koji se mogu reciklirati. cerekalo

Teo je ekološki osvješten,pohvalno... cerekalo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Odvajate li svoj otpad? Empty
PostajNaslov: Re: Odvajate li svoj otpad?   Odvajate li svoj otpad? I_icon_minitime22.11.08 14:15

cheers cheers za Tea..
[Vrh] Go down
ycyc
Početnik
Početnik
ycyc


Male
Scorpio Buffalo
Broj postova : 18
Godine : 38
Lokacija : bihac
Datum registracije : 26.11.2008

Odvajate li svoj otpad? Empty
PostajNaslov: Re: Odvajate li svoj otpad?   Odvajate li svoj otpad? I_icon_minitime26.11.08 1:37

nemam vremena
[Vrh] Go down
Dreamy_angel
Početnik
Početnik
Dreamy_angel


Female
Leo Snake
Broj postova : 36
Godine : 34
Datum registracije : 26.09.2008

Odvajate li svoj otpad? Empty
PostajNaslov: Re: Odvajate li svoj otpad?   Odvajate li svoj otpad? I_icon_minitime26.11.08 19:09

Ja da... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Odvajate li svoj otpad? Empty
PostajNaslov: Re: Odvajate li svoj otpad?   Odvajate li svoj otpad? I_icon_minitime02.12.08 22:53

Dreamy_angel je napisao/la:
Ja da... Smile

cheers još jedna ekološki osvještena osoba cerekalo
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Odvajate li svoj otpad? Empty
PostajNaslov: Re: Odvajate li svoj otpad?   Odvajate li svoj otpad? I_icon_minitime09.12.09 22:46

E da kako sam sretna kod nas je projekt skroz zaživo..odvajamo plastiku od običnog smeča..dobijemo od grada prozirne vreće i na njima je za one koji ne znaju što sve ide u njih sve naslikano..
Tako da super za naš mali eko osvješteni grad Odvajate li svoj otpad? 282446
[Vrh] Go down
Tea
Zagrijao tipkovnicu
Tea


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 758
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 01.11.2009

Odvajate li svoj otpad? Empty
PostajNaslov: Re: Odvajate li svoj otpad?   Odvajate li svoj otpad? I_icon_minitime09.12.09 23:49

Odvajam svakako.To mi je navika i nikad mi se ne desi da novine bacim u smeće...baš nikad.U zgradi ima kutija za papir...a plastiku odvojim u kese i stavim ispred vrata za jednu susjedu što skuplja(žena je baš u neimaštini).Uvijek ona to pokupi.Nekad se mislim da odem do dućana pa naplatim...ma ovako sam zadovoljnija.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Odvajate li svoj otpad? Empty
PostajNaslov: Re: Odvajate li svoj otpad?   Odvajate li svoj otpad? I_icon_minitime10.12.09 0:01

Ne,ne odvajam,boce da ako mi se da odnjeti u posebnu kantu u centar grada al i to je rjetkost Odvajate li svoj otpad? 776231
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Odvajate li svoj otpad? Empty
PostajNaslov: Re: Odvajate li svoj otpad?   Odvajate li svoj otpad? I_icon_minitime24.11.10 15:37

Ne odvajam ..kod nas jos to nije zazivjelo niti ce mislim ikada ..daleko smo mi jos od odvajanja otpada

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Odvajate li svoj otpad? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Odvajate li svoj otpad? Empty
PostajNaslov: Re: Odvajate li svoj otpad?   Odvajate li svoj otpad? I_icon_minitime01.12.10 11:41

Šteta što je na Balkanu odvajanje otpada još uvijek rijetka pojava, zbog toga se gube milijuni koji su mogli biti dobiveni reciklažom i bespotrebno se stvaraju troškovi i zagađenja.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
maca faca
Totalno relaxiran
maca faca


Female
Pisces Broj postova : 1902
Godine : 124
Lokacija : San Francisco
Datum registracije : 25.11.2010

Odvajate li svoj otpad? Empty
PostajNaslov: Re: Odvajate li svoj otpad?   Odvajate li svoj otpad? I_icon_minitime01.12.10 11:53

apsolutno staklo posebno papir posebno plastika posebno već 2.5 god muž me istrenirao,al čula sam da smečkaroši to opet sve pomiješaju
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Odvajate li svoj otpad? Empty
PostajNaslov: Re: Odvajate li svoj otpad?   Odvajate li svoj otpad? I_icon_minitime02.12.10 10:16

Kod svaka treće subote odvoze plastiku i vidim da ju posebno kasnije odvoze u kontejnerima nekuda..kuda ne znam neznam..nadam se da ju ne pomiješaju nakraju s ostalim smečem.
[Vrh] Go down
Them
Totalno relaxiran
Them


Broj postova : 1267
Lokacija : Merkur
Datum registracije : 31.08.2010

Odvajate li svoj otpad? Empty
PostajNaslov: Re: Odvajate li svoj otpad?   Odvajate li svoj otpad? I_icon_minitime02.12.10 10:28

Meni je najgore to šta ja svoj nuklearni otpad moram ostaviti pod plastičnu ambalažu jer mi nisu ostavili kante za nuklearni otpad Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





Odvajate li svoj otpad? Empty
PostajNaslov: Re: Odvajate li svoj otpad?   Odvajate li svoj otpad? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Odvajate li svoj otpad?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Elektronicki otpad
» Smanjite otpad i reciklirajte u uredu
» Stari okviri nisu otpad već vintage blago
» Klorirana voda i šamponi stvaraju otrovni otpad
» Poo-Gloo - naprava u obliku iglua koja jede otpad

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Planet Zemlja :: Priroda i ekologija-
Forum(o)Bir: