Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 "bit ćeš moja ili ničija"

Go down 
+8
flo
Tea
mihaela
mea
Niky
Goran
Blizanka
Staša
12 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
Staša
Totalno relaxiran



Female
Broj postova : 1033
Datum registracije : 12.07.2009

"bit ćeš moja ili ničija" - Page 4 Empty
PostajNaslov: "bit ćeš moja ili ničija"   "bit ćeš moja ili ničija" - Page 4 I_icon_minitime16.07.09 9:31

First topic message reminder :

Kako gledate na ove riječi."bit ćeš moja ili ničija"?

Zanima me kako vi na to gledate .Meni je to smiješno za čuti,nekako bolesno i opsesivno....
Malo čudno zvuči,u jednu ruku pretnja a u drugu ruku kao neka velika ljubav,al to je opsesivna ljubav. Naravno i kojim tonom je rečeno.Moje mišljenje,a sad da čujem vaše....I da li ste nekada doživeli tako nešto i kako ste reagirali?
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Gost
Gost




"bit ćeš moja ili ničija" - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: "bit ćeš moja ili ničija"   "bit ćeš moja ili ničija" - Page 4 I_icon_minitime12.10.10 10:05

Them, pretjerao si s prostačenjem.
[Vrh] Go down
Them
Totalno relaxiran
Them


Broj postova : 1267
Lokacija : Merkur
Datum registracije : 31.08.2010

"bit ćeš moja ili ničija" - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: "bit ćeš moja ili ničija"   "bit ćeš moja ili ničija" - Page 4 I_icon_minitime12.10.10 10:08

Yana je napisao/la:
Them, pretjerao si s prostačenjem.


Bolje da ti se ne svidim ovakav kakav jesam-nego da ti se svidim onakav kakav nisam ;)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




"bit ćeš moja ili ničija" - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: "bit ćeš moja ili ničija"   "bit ćeš moja ili ničija" - Page 4 I_icon_minitime12.10.10 10:09

sasvim je nebitno sviđaš li mi se ili ne, postoje pravila ponašanja, što uključuju i pravila pisanja.
[Vrh] Go down
jaro1968
Ljubitelj foruma
jaro1968


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 3073
Godine : 56
Lokacija : najlijepsi zalazak sunca
Datum registracije : 22.06.2009

"bit ćeš moja ili ničija" - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: "bit ćeš moja ili ničija"   "bit ćeš moja ili ničija" - Page 4 I_icon_minitime12.10.10 10:10

Takoje Yana upravu si
[Vrh] Go down
Them
Totalno relaxiran
Them


Broj postova : 1267
Lokacija : Merkur
Datum registracije : 31.08.2010

"bit ćeš moja ili ničija" - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: "bit ćeš moja ili ničija"   "bit ćeš moja ili ničija" - Page 4 I_icon_minitime12.10.10 10:11

A pa cenzuriraj ih.....................daj mi opomenu ili šta već ide uz to............
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

"bit ćeš moja ili ničija" - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: "bit ćeš moja ili ničija"   "bit ćeš moja ili ničija" - Page 4 I_icon_minitime12.10.10 10:36

Them ...Yana je u pravu ...ne bitno svidas li se kome ..ali vodi racuna kako se izrazavas ...imas pravo iznjeti svoj stav i misljenje ali s takvim pisanjem stice se dojam da ponizavas ..vrijedas ..nekad ne samo zensku populaciju nego i muskarce ..iako smo tolerantni ipak se znaju neka osnovna pravila..ponasanja i pisanja

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



"bit ćeš moja ili ničija" - Page 4 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Them
Totalno relaxiran
Them


Broj postova : 1267
Lokacija : Merkur
Datum registracije : 31.08.2010

"bit ćeš moja ili ničija" - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: "bit ćeš moja ili ničija"   "bit ćeš moja ili ničija" - Page 4 I_icon_minitime12.10.10 10:47

Molim vas poštede o pravilima ponašanja i eventualnog offtopičarenja.............
Svoj sam stav iznio i sasvim mi je svejedno kako ga tko doživljava, zatim koga vrijeđa a koga ne...............i u principu me jako nervira tema ove rasprave s koje s te skrenuli zahvaljujući mom psovanju..................Imam mane.............jednostavno je i ja nisam savršeno biće, a za sve o meni-pa bilo kritike i pohvale zna se gdje možete ići-na temu o meni Smile a ovako nikako ne doprinosimo temi.
To šta vas je zasmetalo ja sam prepravio na eto "finiji" način al eto poradi Vas ovdje kojima to smeta. To je u principu to.....................
Da se sad još naniže 15 admina koji mi kažu da sam pretjerao-meni će opet biti svejedno.........a pravila su ponekad tu i da se prekrše...................
Na žalost-ljudska smo bića koja su itekako sklona tomu..............


Ček prije nego postam da provjerim da nisam opsovao Laughing



Anyway.....................dakle jako me ljute stavovi takvih posesivnih luđaka jer doista sam svašta vidio do sada a neke su se stvari završile i tragično...........prosto ne mogu biti ravnodušan..................
[Vrh] Go down
Gost
Gost




"bit ćeš moja ili ničija" - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: "bit ćeš moja ili ničija"   "bit ćeš moja ili ničija" - Page 4 I_icon_minitime12.10.10 11:00

to be or not to be? Pitanje je sad... study :kavica: Laughing
[Vrh] Go down
goc
Ljubitelj foruma
goc


Male
Aries Goat
Broj postova : 4354
Godine : 33
Lokacija : daleko od svih..
Datum registracije : 21.07.2009

"bit ćeš moja ili ničija" - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: "bit ćeš moja ili ničija"   "bit ćeš moja ili ničija" - Page 4 I_icon_minitime12.10.10 11:27

budite samo svoje :kavica:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




"bit ćeš moja ili ničija" - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: "bit ćeš moja ili ničija"   "bit ćeš moja ili ničija" - Page 4 I_icon_minitime12.10.10 11:43

ljubila seka, goc tako je.. bravo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




"bit ćeš moja ili ničija" - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: "bit ćeš moja ili ničija"   "bit ćeš moja ili ničija" - Page 4 I_icon_minitime13.10.10 18:15

Citat :
budite samo svoje
@goc, mi jesmo svoje, nego problem je u toj vašoj posesivnosti....
[Vrh] Go down
Sponsored content





"bit ćeš moja ili ničija" - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: "bit ćeš moja ili ničija"   "bit ćeš moja ili ničija" - Page 4 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
"bit ćeš moja ili ničija"
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» "White Zombie" Datsun 1200 i danas najbrži "električar"
» "Robin Hud" premijerno u "Sava" centru
» Islamska skupina prijeti smrću autorima "South Parka"
» Magazin "Rolling Stone" na internetu objavio cijelu arhivu
» Deset kilograma skanka "palo" na putu Bileća-Nikšić

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: