Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 "bit ćeš moja ili ničija"

Go down 
+8
flo
Tea
mihaela
mea
Niky
Goran
Blizanka
Staša
12 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Staša
Totalno relaxiran



Female
Broj postova : 1033
Datum registracije : 12.07.2009

"bit ćeš moja ili ničija" Empty
PostajNaslov: "bit ćeš moja ili ničija"   "bit ćeš moja ili ničija" I_icon_minitime16.07.09 9:31

Kako gledate na ove riječi."bit ćeš moja ili ničija"?

Zanima me kako vi na to gledate .Meni je to smiješno za čuti,nekako bolesno i opsesivno....
Malo čudno zvuči,u jednu ruku pretnja a u drugu ruku kao neka velika ljubav,al to je opsesivna ljubav. Naravno i kojim tonom je rečeno.Moje mišljenje,a sad da čujem vaše....I da li ste nekada doživeli tako nešto i kako ste reagirali?
[Vrh] Go down
Staša
Totalno relaxiran



Female
Broj postova : 1033
Datum registracije : 12.07.2009

"bit ćeš moja ili ničija" Empty
PostajNaslov: Re: "bit ćeš moja ili ničija"   "bit ćeš moja ili ničija" I_icon_minitime16.07.09 9:32

Doživela sam ,ali u šali.Pa nisam obraćala pažnju,ali da je bilo ozbiljno,i sa visine..ne znam kako bi reagirala,jer to je tako bolesno.Na silu se ništa ne može postići...
Mislim da to normalan muškarac nikada neće ni reći,samo bolesno opsjednuta ličnost...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




"bit ćeš moja ili ničija" Empty
PostajNaslov: Re: "bit ćeš moja ili ničija"   "bit ćeš moja ili ničija" I_icon_minitime16.07.09 9:40

baš opsjednuta osoba i psihički koja se ne kontrolira može tako razmišljat, slažem se
[Vrh] Go down
Gost
Gost




"bit ćeš moja ili ničija" Empty
PostajNaslov: Re: "bit ćeš moja ili ničija"   "bit ćeš moja ili ničija" I_icon_minitime16.07.09 9:44

Rečeno mi je to,samo sam na tu budalaštinu rekla...pristajem biti ničija... cerekalo:
tako da se nije proslavio tom rečenicom...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




"bit ćeš moja ili ničija" Empty
PostajNaslov: Re: "bit ćeš moja ili ničija"   "bit ćeš moja ili ničija" I_icon_minitime16.07.09 11:15

Kate je napisao/la:
Rečeno mi je to,samo sam na tu budalaštinu rekla...pristajem biti ničija... cerekalo:
tako da se nije proslavio tom rečenicom...

cerekalo: bravo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




"bit ćeš moja ili ničija" Empty
PostajNaslov: Re: "bit ćeš moja ili ničija"   "bit ćeš moja ili ničija" I_icon_minitime16.07.09 12:28

Kate je napisao/la:
Rečeno mi je to,samo sam na tu budalaštinu rekla...pristajem biti ničija... cerekalo:
tako da se nije proslavio tom rečenicom...
respect

To mi je tako glupa rečenica i mogu je priznati samo kao sprdnju. Odražava posesivnost i egocentričnost te osobe do maximuma.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




"bit ćeš moja ili ničija" Empty
PostajNaslov: Re: "bit ćeš moja ili ničija"   "bit ćeš moja ili ničija" I_icon_minitime18.07.09 18:28

Blesava rečenica,šta reć...možeš mislit moja ili ničija........ Laughing
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

"bit ćeš moja ili ničija" Empty
PostajNaslov: Re: "bit ćeš moja ili ničija"   "bit ćeš moja ili ničija" I_icon_minitime18.07.09 18:31

looool looool looool ma nicija....nisam nikad ...a samo bi se okrenula...ali sigurno ne njegova looool

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



"bit ćeš moja ili ničija" Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

"bit ćeš moja ili ničija" Empty
PostajNaslov: Re: "bit ćeš moja ili ničija"   "bit ćeš moja ili ničija" I_icon_minitime18.07.09 18:34

Rečenicu iz naslova može izjaviti samo bolestan čovjek, opsjednut nekime, a nije u stanju svojim kvalitetama zadržati neku osobu, dovesti je do toga da ga zavoli.



Pravi muškarac će svojim kvalitetama i ljubavlju ženu dovesti do izjave Želim biti tvoja i nikad više ničija, osim tvoja!

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

"bit ćeš moja ili ničija" Empty
PostajNaslov: Re: "bit ćeš moja ili ničija"   "bit ćeš moja ili ničija" I_icon_minitime18.07.09 18:36

G....potpisujem bravo
[Vrh] Go down
mea
Zagrijao tipkovnicu
mea


Female
Libra Monkey
Broj postova : 274
Godine : 43
Lokacija : Slavonski Brod
Datum registracije : 15.07.2009

"bit ćeš moja ili ničija" Empty
PostajNaslov: Re: "bit ćeš moja ili ničija"   "bit ćeš moja ili ničija" I_icon_minitime18.07.09 18:39

bravo Gorane, živa istina bravo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




"bit ćeš moja ili ničija" Empty
PostajNaslov: Re: "bit ćeš moja ili ničija"   "bit ćeš moja ili ničija" I_icon_minitime18.07.09 18:47

Vidi,vidi gazde kako mudro zbori... cerekalo: bravo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




"bit ćeš moja ili ničija" Empty
PostajNaslov: Re: "bit ćeš moja ili ničija"   "bit ćeš moja ili ničija" I_icon_minitime20.07.09 23:58

bit ćeš moja ili ničija... garavušo garava ti si mene lagala.... hophophop...
ijuju.... veseli
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

"bit ćeš moja ili ničija" Empty
PostajNaslov: Re: "bit ćeš moja ili ničija"   "bit ćeš moja ili ničija" I_icon_minitime29.11.09 15:46

Ja znam za ono :
Bices moja ili Bozija, ako ne budes moja, ja cu biti Bog "bit ćeš moja ili ničija" 648906
[Vrh] Go down
Tea
Zagrijao tipkovnicu
Tea


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 758
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 01.11.2009

"bit ćeš moja ili ničija" Empty
PostajNaslov: Re: "bit ćeš moja ili ničija"   "bit ćeš moja ili ničija" I_icon_minitime04.12.09 20:38

Dobro to...kao zvuči,samo je malo opterećenje za ženu.Ja bih se malo pobojala da mi to netko kaže.Odmah bi ja neku šaljivu kontru ubacila.Volim svojevoljnu pripadnost,ali mi je to kao gušenje.
[Vrh] Go down
flo
Zagrijao tipkovnicu
flo


Female
Aries Tiger
Broj postova : 204
Godine : 110
Datum registracije : 22.11.2009

"bit ćeš moja ili ničija" Empty
PostajNaslov: Re: "bit ćeš moja ili ničija"   "bit ćeš moja ili ničija" I_icon_minitime04.12.09 21:12

Goran je napisao/la:
Rečenicu iz naslova može izjaviti samo bolestan čovjek, opsjednut nekime, a nije u stanju svojim kvalitetama zadržati neku osobu, dovesti je do toga da ga zavoli.



Pravi muškarac će svojim kvalitetama i ljubavlju ženu dovesti do izjave Želim biti tvoja i nikad više ničija, osim tvoja!

1. dio..yes off course..
2. dio također..yes off course..
s jednom malom ženskom distinkcijom:
kada dođemo do dijela gdje ona izjavljuje gore navedeno..
ona postaje "osvojena utvrda"..čitaj..
mnogo manje zanimljiva no što je bila..
u danima kada je njenog dragog golicala
njena.."neotkrivena egzotika"..
[Vrh] Go down
californiamen
Totalno relaxiran
californiamen


Scorpio Broj postova : 2464
Godine : 123
Datum registracije : 17.11.2009

"bit ćeš moja ili ničija" Empty
PostajNaslov: Re: "bit ćeš moja ili ničija"   "bit ćeš moja ili ničija" I_icon_minitime05.12.09 19:34

flo je napisao/la:
Goran je napisao/la:
Rečenicu iz naslova može izjaviti samo bolestan čovjek, opsjednut nekime, a nije u stanju svojim kvalitetama zadržati neku osobu, dovesti je do toga da ga zavoli.



Pravi muškarac će svojim kvalitetama i ljubavlju ženu dovesti do izjave Želim biti tvoja i nikad više ničija, osim tvoja!

1. dio..yes off course..
2. dio također..yes off course..
s jednom malom ženskom distinkcijom:
kada dođemo do dijela gdje ona izjavljuje gore navedeno..
ona postaje "osvojena utvrda"..čitaj..
mnogo manje zanimljiva no što je bila..
u danima kada je njenog dragog golicala
njena.."neotkrivena egzotika"..

Moja baka je davno umrla, no još se sjećam kako je imala na zidu crvenim i plavim koncem vezena tri ručnika. Osim teksta, na njima su bili
izvezeni motivi iz života u kuhinji: žena kuha ručak a kraj nogu joj mačka, žena kraj peći a muž joj stavlja ruku na rame, žena gleda kroz prozor a iza nje je prostr stol za objed..

Ta tri ručnika su dio etnografske kulture prošlih vremena ( žao mi je kao psu što ih nisam sačuvao ali ih jasno nosim u sjećanju…). Na svakom od njih su bile izvezene slijedeće poruke:
"Ručak kuham sve u šali - al' će mužić a ga hvali"
"Mudra žena mora znati, muža ljubiti i kuhati"
"Kuharice manje zbori, da ti jelo ne prigori"

Egzotika je nešto što stvaramo sami, ne vjerujem u "egzotiku" samu po sebi, ne - te vrste.. "bit ćeš moja ili ničija" 432419
[Vrh] Go down
goc
Ljubitelj foruma
goc


Male
Aries Goat
Broj postova : 4354
Godine : 33
Lokacija : daleko od svih..
Datum registracije : 21.07.2009

"bit ćeš moja ili ničija" Empty
PostajNaslov: Re: "bit ćeš moja ili ničija"   "bit ćeš moja ili ničija" I_icon_minitime05.12.09 19:37

radije nek ona to meni sama kaže...
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

"bit ćeš moja ili ničija" Empty
PostajNaslov: Re: "bit ćeš moja ili ničija"   "bit ćeš moja ili ničija" I_icon_minitime05.12.09 19:42

samo tvoja ...ničija "bit ćeš moja ili ničija" 73820 "bit ćeš moja ili ničija" 73820
[Vrh] Go down
goc
Ljubitelj foruma
goc


Male
Aries Goat
Broj postova : 4354
Godine : 33
Lokacija : daleko od svih..
Datum registracije : 21.07.2009

"bit ćeš moja ili ničija" Empty
PostajNaslov: Re: "bit ćeš moja ili ničija"   "bit ćeš moja ili ničija" I_icon_minitime05.12.09 19:44

"bit ćeš moja ili ničija" 167637
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

"bit ćeš moja ili ničija" Empty
PostajNaslov: Re: "bit ćeš moja ili ničija"   "bit ćeš moja ili ničija" I_icon_minitime05.12.09 19:45

"bit ćeš moja ili ničija" 73820 "bit ćeš moja ili ničija" 73820 eto ostvarila ti se želja...si vidio a još nije sveti nikola "bit ćeš moja ili ničija" 73820
[Vrh] Go down
goc
Ljubitelj foruma
goc


Male
Aries Goat
Broj postova : 4354
Godine : 33
Lokacija : daleko od svih..
Datum registracije : 21.07.2009

"bit ćeš moja ili ničija" Empty
PostajNaslov: Re: "bit ćeš moja ili ničija"   "bit ćeš moja ili ničija" I_icon_minitime05.12.09 19:46

ljepši poklon nisam mogao dobit "bit ćeš moja ili ničija" 668150 "bit ćeš moja ili ničija" 167637

"bit ćeš moja ili ničija" 73820
[Vrh] Go down
Tea
Zagrijao tipkovnicu
Tea


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 758
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 01.11.2009

"bit ćeš moja ili ničija" Empty
PostajNaslov: Re: "bit ćeš moja ili ničija"   "bit ćeš moja ili ničija" I_icon_minitime05.12.09 19:46

Ma nije to loša izreka.Samo slobodnom voljom pripadati nekome i nikome više...osim tome nekome Smile
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

"bit ćeš moja ili ničija" Empty
PostajNaslov: Re: "bit ćeš moja ili ničija"   "bit ćeš moja ili ničija" I_icon_minitime05.12.09 19:47

ipak postoji sveti nikola "bit ćeš moja ili ničija" 73820 "bit ćeš moja ili ničija" 73820
[Vrh] Go down
goc
Ljubitelj foruma
goc


Male
Aries Goat
Broj postova : 4354
Godine : 33
Lokacija : daleko od svih..
Datum registracije : 21.07.2009

"bit ćeš moja ili ničija" Empty
PostajNaslov: Re: "bit ćeš moja ili ničija"   "bit ćeš moja ili ničija" I_icon_minitime05.12.09 19:48

još kad dobiješ Nikolinu na taj dan "bit ćeš moja ili ničija" 167637
[Vrh] Go down
Sponsored content





"bit ćeš moja ili ničija" Empty
PostajNaslov: Re: "bit ćeš moja ili ničija"   "bit ćeš moja ili ničija" I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
"bit ćeš moja ili ničija"
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» "White Zombie" Datsun 1200 i danas najbrži "električar"
» "Robin Hud" premijerno u "Sava" centru
» Islamska skupina prijeti smrću autorima "South Parka"
» Magazin "Rolling Stone" na internetu objavio cijelu arhivu
» Deset kilograma skanka "palo" na putu Bileća-Nikšić

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: