Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Sestre podijelile muža

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Sestre podijelile muža Empty
PostajNaslov: Sestre podijelile muža   Sestre podijelile muža I_icon_minitime16.07.09 3:26

Da sestrinska ljubav uistinu nema granica pokazuje i primjer Amerikanki Katie i Priscille Churcher koje žive u skladnom braku s jednim muškarcem kojeg nesebično dijele u svim prilikama, i u dobru i zlu.

Iako su sestre poznate po tome da dijele različite stvari, mormonke Katie i Priscilla Churcher ne dijele samo odjeću i interese, već i muža Travisa.

Žive u velikoj kući u Salt Lake Cityju (Utah) s osmero djece i tvrde da su uistinu jako sretni i zadovoljni ovim prilično neuobičajenim potezom.

Obitelj ima tri automobila, veliki vrt, ormare pune dizajnerske odjeće i brdo igračaka za djecu.

''Ljudi vjerojatno misle da je čudno dijeliti muža sa sestrom, ali nije'', kaže 28-godišnja Katie.

"Baš zbog toga je Travis bolji muž – strpljiviji je. Mora naučiti kao se nositi s dvjema potpuno različitim ženama i zapamtiti kako može učiniti svaku od nas posebnom i voljenom."

''Uz to, kako se on mora pozabaviti i s jednom i s drugom, imam više vremena za sebe i za svoje prijatelje i interese.''

Katie je Travisa upoznala preko svog brata kad je imala 17 godina i oboje dolaze iz fundamentalnih mormonskih obitelji gdje je poligamija normalna stvar.

Njih dvoje su se vjenčali 1998. i do 2003. su već imali troje djece.

Katie je to bilo veliko opterećenje, pa je u dogovoru s Travisom odlučila priupitati svoju sestru želi li se i ona udati za njenog muža.

''Razmišljali smo o tome je li poligamija za nas i s obzirom da smo oboje rasli u velikim obiteljima, htjeli smo isto i za svoju djecu'', objašnjava Katie.

Priscilla je prvo bila u šoku, no s vremenom je pristala otići s Travisom na večeru.

''U početku je bilo čudno jer je on ipak oženjen mojom sestrom, te sam pokušavala ne vezati se previše, no s vremenom sam uvidjela da je on posvećen suprug i divan otac, a to je ono što sam i ja željela'', priča 24-godišnja Priscilla.

Nakon par mjeseci regularnih spojeva, romantičnih šetnji i kina, Priscilla je shvatila da se zaljubljuje i dobila je Katiein blagoslov kad se zaručila za njenog muža.

Kako je poligamija u SAD-u ilegalna, par je obavio samo neslužbenu crkvenu ceremoniju.

Sada svaka sestra ima svoju spavaću sobu, a Travis spava gdje poželi. Sestre odlaze i na individualne spojeve s mužem, ali ponekad idu svi zajedno van kao prijatelji.

Iako postoji niz sitnica koje ponekad znaju zaboljeti, sestre sve rješavaju razgovorom, ljubomoru kontroliraju sestrinskom ljubavlju koju osjećaju jedna prema drugoj.


Net.hr

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Staša
Totalno relaxiran



Female
Broj postova : 1033
Datum registracije : 12.07.2009

Sestre podijelile muža Empty
PostajNaslov: Re: Sestre podijelile muža   Sestre podijelile muža I_icon_minitime16.07.09 3:28

ŠTO JE MOJE NAŠE JE.... Laughing

Ludaci...
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Sestre podijelile muža Empty
PostajNaslov: Re: Sestre podijelile muža   Sestre podijelile muža I_icon_minitime16.07.09 3:30

Ma nemogu vjerovat.....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sestre podijelile muža Empty
PostajNaslov: Re: Sestre podijelile muža   Sestre podijelile muža I_icon_minitime16.07.09 3:31

A grozota,bolesnici jedni........... affraid
[Vrh] Go down
Staša
Totalno relaxiran



Female
Broj postova : 1033
Datum registracije : 12.07.2009

Sestre podijelile muža Empty
PostajNaslov: Re: Sestre podijelile muža   Sestre podijelile muža I_icon_minitime16.07.09 3:32

Pa to je van svake pameti...cccc...
Svi na psihijatriju...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sestre podijelile muža Empty
PostajNaslov: Re: Sestre podijelile muža   Sestre podijelile muža I_icon_minitime16.07.09 3:33

A baš tako,ej svašta ima al baš me tako neke stvari iznenade...... :shock:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sestre podijelile muža Empty
PostajNaslov: Re: Sestre podijelile muža   Sestre podijelile muža I_icon_minitime16.07.09 9:34

Mormoni inače imaju više od jedne žene ništa čuno. Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sestre podijelile muža Empty
PostajNaslov: Re: Sestre podijelile muža   Sestre podijelile muža I_icon_minitime16.07.09 9:47

Slučaj za psihijatriju...
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Sestre podijelile muža Empty
PostajNaslov: Re: Sestre podijelile muža   Sestre podijelile muža I_icon_minitime16.07.09 10:57

A ako njima dobro, dobro i meni....
[Vrh] Go down
mea
Zagrijao tipkovnicu
mea


Female
Libra Monkey
Broj postova : 274
Godine : 43
Lokacija : Slavonski Brod
Datum registracije : 15.07.2009

Sestre podijelile muža Empty
PostajNaslov: Re: Sestre podijelile muža   Sestre podijelile muža I_icon_minitime16.07.09 18:11

ja sam se s najboljom prijateljicom znala zezat da dijelimo sve, al to je naravno bila šala - ali napraviti to kao ove = baš slučaj za psihijatriju, slažem se s Kate
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sestre podijelile muža Empty
PostajNaslov: Re: Sestre podijelile muža   Sestre podijelile muža I_icon_minitime16.07.09 22:11

zamislite da obe ostanu trudne s tim miškarcem, one će postati majke, maćehe i tetke, a otac će biti otac,oćuh i tetak, a djeca međusobno polubraća/polusestre i sestićine/bratići sve se zakomlicira, luđaci Rolling Eyes


Zadnja promjena: Teo; 21.07.09 6:55; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sestre podijelile muža Empty
PostajNaslov: Re: Sestre podijelile muža   Sestre podijelile muža I_icon_minitime16.07.09 22:14

Dobro si ti Teo uspio pohvatai,tko bi kome šta bio... looool
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sestre podijelile muža Empty
PostajNaslov: Re: Sestre podijelile muža   Sestre podijelile muža I_icon_minitime21.07.09 0:12

ja u ovu sekciju peta strana svijeta više ne ulazim... Laughing

pročitao ovaj naslov i prva asocijacija mi je bila da su ga raskomadale sjekirom... Laughing Laughing
meni glava, tebi kobasa, meni noge, tebi ruke... i u frizer za zimu... Laughing
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Sestre podijelile muža Empty
PostajNaslov: Re: Sestre podijelile muža   Sestre podijelile muža I_icon_minitime21.07.09 23:38

Koju maštu imaš korn.... looool

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Sestre podijelile muža Empty
PostajNaslov: Re: Sestre podijelile muža   Sestre podijelile muža I_icon_minitime22.07.09 14:18

mašta radi svašta... Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sestre podijelile muža Empty
PostajNaslov: Re: Sestre podijelile muža   Sestre podijelile muža I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sestre podijelile muža
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Čehov - TRI SESTRE
» Nepristojna ponuda: 500.000 funti da ostavi muža
» Polugol bježao od muža svoje ljubavnice
» Nikada nije kasno: Ima 107 godina i traži 23. muža
» Halo, policija? Nabavite mi muža!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Najnovije aktualnosti :: Zanimljivosti-
Forum(o)Bir: