Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Gdje ste se rodili?

Go down 
+28
Gracija...
kala
mobile
enigma_
mexx
slavena
Ketica
bodomiere
kika&dejan
Teioo
Zenga
svilena
Riječanka
Wall-e
nitapita
Mixi
DjBjelovarcanin
Rokerka
Slatka tajna
Wind
sime
jaro1968
Staša
Goran
sanjich
Ary
Blizanka
Kikica
32 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Gdje ste se rodili? Empty
PostajNaslov: Gdje ste se rodili?   Gdje ste se rodili? I_icon_minitime12.07.09 17:03

Gdje ste se rodili,pritom mislim da možda vaša mama
nije stigla do bolnice,da ste se požurili van... Smile
Znate li koliko ste imali kg i cm...u koliko sati ste rođeni beba



Moj dolazak na svijet,je počeo tako da me mama
prenjela 9 dana,nije se meni dalo van Laughing ...
A rodila sam se normalnom procedurom,
bolnica-rodilište...
Imala sam točno 5 kg (kaže mama svi su dolazili vidjeti toliku bebu,koda sam imala 2 mj Smile )
54 cm sam bila duga,a rođena sam 08.05 sati...
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Gdje ste se rodili? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ste se rodili?   Gdje ste se rodili? I_icon_minitime12.07.09 17:08

.....ti si zbilja bila velika, jadna tvoja mama Laughing

Mi smo stigle u bolnicu petak navečer i nisam dala mami da se odmori sve do u 4 sata ujutro, kada me rodila. Bila sam prosječna beba s 3.6 kg i 50 cm.s puno kose. Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Gdje ste se rodili? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ste se rodili?   Gdje ste se rodili? I_icon_minitime12.07.09 17:11

Ja sam bila toliko velika,da su me na silu vukli van i u startu mi
ključnu kost strgali,ali onakoj tek rođenoj odmah su to vratili na mjesto... Smile
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Gdje ste se rodili? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ste se rodili?   Gdje ste se rodili? I_icon_minitime12.07.09 17:13

Bože kakovi genijalci, danas tako velike bebe večinom porode carskim, jadna, je ti sa mama negdje napatila.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Gdje ste se rodili? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ste se rodili?   Gdje ste se rodili? I_icon_minitime12.07.09 17:15

Naravno da se napatila,al' eto ja ponos i dika... looool
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Gdje ste se rodili? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ste se rodili?   Gdje ste se rodili? I_icon_minitime12.07.09 17:40

...kate ...moz mislit mene nasprem tebe Laughing looool looool ja 1,7kg sedmance oko 9 navece ...u bolnici...kate i ja looool

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Gdje ste se rodili? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Gdje ste se rodili? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ste se rodili?   Gdje ste se rodili? I_icon_minitime12.07.09 18:01

Eeeeee teta B...koji krco Laughing ...
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Gdje ste se rodili? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ste se rodili?   Gdje ste se rodili? I_icon_minitime12.07.09 18:09

ja isto kad sam moju kcerku rodila ona je imala 2,9kg a do mene zena rodila sina5kg ...ja nisam mogla sebi doc ...moja se nije ni vidjela pored njega... Laughing on mi izgledao kao dijete od 2 mj...moja sa 2 mjeseca nije imala 5 kila.... Laughing Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Gdje ste se rodili? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Gdje ste se rodili? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ste se rodili?   Gdje ste se rodili? I_icon_minitime12.07.09 18:30

ne pamtim svoje proporcije Laughing Laughing ali čuo sam od mame da me rađala jedan cijeli dan...
jadnica se namučila, a ni dan danas joj nije lako samnom... cerekalo:

p.s. porodio me doma jedan susjed po kojem sam i ime dobio...


Zadnja promjena: korny; 12.07.09 21:10; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Gdje ste se rodili? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ste se rodili?   Gdje ste se rodili? I_icon_minitime12.07.09 20:58

ni ja ne pamtim svoje proporcije, ali isto tako znam da se mama namučila samnom, rađala me 12 sati i jedva su me nekako izvukli vanka ...jedino znam da sam rođena u 11 i 20 ujutro Smile
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Gdje ste se rodili? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ste se rodili?   Gdje ste se rodili? I_icon_minitime12.07.09 21:05

ja sam se rodila 3 dana kasnije (čekala sam da bude petak 13.)al nisam bila tak ogromna...normalno me mama rodila,imala sam 50 cm i 3500g rođena sam u 16,25...u Sisku u rodilištu... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Gdje ste se rodili? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ste se rodili?   Gdje ste se rodili? I_icon_minitime12.07.09 21:14

p.s. porodio me doma jedan susjed po kojem sam i ime dobio...


Korny živio susjed... work
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Gdje ste se rodili? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ste se rodili?   Gdje ste se rodili? I_icon_minitime12.07.09 21:15

i dan danas ga se sjetim.. Smile
jer je pokojan već neko vrijeme...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Gdje ste se rodili? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ste se rodili?   Gdje ste se rodili? I_icon_minitime12.07.09 21:16

A ime tvoje sam prvi put čula kada si mi ti rekao kako se zoveš... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Gdje ste se rodili? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ste se rodili?   Gdje ste se rodili? I_icon_minitime12.07.09 21:17

ja sam se rodio u rodilištu u Čakovcu u subotu u 02:50 sati, težina 4350g visina 53cm Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Gdje ste se rodili? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ste se rodili?   Gdje ste se rodili? I_icon_minitime12.07.09 21:18

Kate je napisao/la:
A ime tvoje sam prvi put čula kada si mi ti rekao kako se zoveš... Smile

kod nas je isto rijetko... Smile

koliko se meni čini, u mojoj općini svega tri osobe nose to ime.. Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Gdje ste se rodili? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ste se rodili?   Gdje ste se rodili? I_icon_minitime12.07.09 21:19

Stvarno je rijetko...ja znam samo tebe s tim imenom... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Gdje ste se rodili? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ste se rodili?   Gdje ste se rodili? I_icon_minitime12.07.09 21:21

Kate je napisao/la:
Stvarno je rijetko...ja znam samo tebe s tim imenom... Smile

a ja znam samo dvije osobe sa tvojim imenom... Smile lažem, tri... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Gdje ste se rodili? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ste se rodili?   Gdje ste se rodili? I_icon_minitime12.07.09 21:22

Teo je napisao/la:
ja sam se rodio u rodilištu u Čakovcu u subotu u 02:50 sati, težina 4350g visina 53cm Smile
ida tebao sam se zvati Zoran kao je htjela moja baka s tatine strane, mama je htjela da budem Hrvoje, djed s mamine strane se je nadao da će mi biti ime Milan no nije ispalo ni jedno od toga cerekalo:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Gdje ste se rodili? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ste se rodili?   Gdje ste se rodili? I_icon_minitime12.07.09 21:24

looool Teo...haha...jesu zakomplicirali...ali tvoje je ljepše od svih ovdje navedenih... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Gdje ste se rodili? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ste se rodili?   Gdje ste se rodili? I_icon_minitime12.07.09 21:25

Hvala Smile
[Vrh] Go down
sanjich
Zagrijao tipkovnicu
sanjich


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 495
Godine : 35
Lokacija : nigdjezemska
Datum registracije : 11.07.2009

Gdje ste se rodili? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ste se rodili?   Gdje ste se rodili? I_icon_minitime12.07.09 21:43

Rodila sam se u Sl.Brodu u bolnici... 2-3 tjedna ranije... mama se slučajno zatekla u Brodu Smile a meni se žurilo van...i eto...

3500g...58cm...čupava.. mama kaže da sam bila ko ciganče (a i tata i ona su svjetle puti)

Kad me tata došao vidjeti cerekalo: i kako se moglo gledati samo kroz ono staklo... i sad on pokušava naći svoje dijete cerekalo: al nije uspio cerekalo: i med.sestra mu donese...a on onak affraid Jeste vi sigurni, da je to ciganče moje?! Laughing

Mama je htjela da se zovem Dragana... što tati nije dolazilo u obzir, jer je taman bilo ono predratno vrijeme...on bojnik HV-a... On je htio da budem Maja, što se opet mami nije sviđalo... i onda je sestrična, koja je tada imala 5g..rekla da se zovem Sanja veseli i tako je i bilo...

i evo mene sada... big smile ljubav
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Gdje ste se rodili? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ste se rodili?   Gdje ste se rodili? I_icon_minitime13.07.09 13:48

Ja sam se malo požurio i jedva preživio prvih nekoliko dana, brat blizanac mi je umro na porodu.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Gdje ste se rodili? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ste se rodili?   Gdje ste se rodili? I_icon_minitime13.07.09 13:50

Goran je napisao/la:
Ja sam se malo požurio i jedva preživio prvih nekoliko dana, brat blizanac mi je umro na porodu.
hug2
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Gdje ste se rodili? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ste se rodili?   Gdje ste se rodili? I_icon_minitime13.07.09 13:53

hug2
I da, rodio sam se u bolnici u 9:30 ujutro, nedjelja. Bio težak kilu i nešto.... cerekalo:

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Sponsored content





Gdje ste se rodili? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ste se rodili?   Gdje ste se rodili? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Gdje ste se rodili?
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Prije nego što ste se rodili, određeno je ime vaše duhovne polovice – 17 znakova
» Gdje nestaju milioni KM
» Gdje je breskva?
» Gdje je Jura?
» Omega-3 – gdje su?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: