Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Gdje si bio?! S kim si bio?!

Go down 
+4
Kikica
mobile
slavena
Blizanka
8 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Gdje si bio?! S kim si bio?! Empty
PostajNaslov: Gdje si bio?! S kim si bio?!   Gdje si bio?! S kim si bio?! I_icon_minitime27.02.11 19:12

Gdje si bio?! S kim si bio?! ImgSizer

Iako je na početku sve djelovalo idealno, uskoro vas je sustigla surova realnost. Vaša draga vas redovito kontrolira i postavlja bezbroj nepotrebnih pitanja. Uvijek se sve vrti oko istih pitanja i istih ili sličnih odgovora koje već nesvjesno imate unaprijed pripremljene u glavi.

Čemu sve to? Pa ni vlastita mama vas nije toliko tlačila dok ste bili u fazi prištavog pubertetlije koji je iz vikenda u vikend „tražio svoju osobnost“ pod stolom neke diskoteke u ranim jutarnjim satima. Naravno, komunikacija u vezi je važna, no gdje je granica između običnog povremenog razgovora i redovitog polaganja računa svojoj boljoj polovici? Jedno je spontani „kako je bilo na poslu“ razgovor, a drugo ispitivanje. Uostalom, svaka osoba osjeti razliku.

Zdrava veza bi se trebala bazirati na povjerenju. Ako pak konstantno morate opisivati gdje ste i s kim bili, vjerojatno je komponenta povjerenja poljuljana i nedovoljno jaka. Ono što mnoge osobe u vezi zaboravljaju jest činjenica da postoji život i izvan veze. Postoje prijatelji, hobiji i interesi koji nužno ne uključuju osobu s kojom ste u vezi. Tko bi uopće izdržao posvećujući sve slobodno vrijeme iz dana u dan istoj osobi? Jedino što ćete time postići jest zasićenost. Svatko od nas treba i vremena i prostora za sebe. Ako se vaš odnos ne bazira na povjerenju, onda se trebate pitati na čemu počiva veza i kako će uopće ista dugoročno opstati.

Ljubav i posesivnost ne idu zajedno. To što vas netko voli, ne znači da vas i posjeduje. Pomalo je ponižavajuće i iscrpljujuće opisivati što ste s kime radili dok vas ona pozorno sluša preko stola ne bi li detektirala nešto sumnjivo u vašoj priči. Posesivne žene obično vrše konstantnu verbalnu agresiju na partnera koja nije nužno primjetna, već poprilično suptilna i promišljena. Posesivni muškarci verbalnoj agresiji često dodaju i fizičko zlostavljanje. To što je naočigled sve „posloženo“ u životu ne znači da su temelji čvrsti. Mnoge veze su se srušile poput kule od karata jer su iz emotivnog odnosa prerasle u posesivni.

Budimo realni, ako nekog želite prevariti, to ćete učiniti bez obzira kontrolira li vas ta osoba ili ne, tako da u suštini propitkivanje i pokušaj hvatanja nekoga u laži i nije neko rješenje. Ako trpite ovakav oblik agresije, a da za to niste dali nikakav realni povod, na vama je potez…

izvor

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Gdje si bio?! S kim si bio?! Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
slavena
Totalno relaxiran
slavena


Female
Libra Broj postova : 1510
Godine : 123
Lokacija : sever
Datum registracije : 26.02.2011

Gdje si bio?! S kim si bio?! Empty
PostajNaslov: Re: Gdje si bio?! S kim si bio?!   Gdje si bio?! S kim si bio?! I_icon_minitime02.03.11 14:49

Ta dva glupa pitanja , nikada ne postavljam. cigara

Dobro znam koliko vredim. raspa

Ali i lepe stvari desavaju se samo kad se dobro osecamo u svojoj kozi.
I na prvom mestu - volim sebe - a sve ostale " kockice " same ce se sloziti.
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Gdje si bio?! S kim si bio?! Empty
PostajNaslov: Re: Gdje si bio?! S kim si bio?!   Gdje si bio?! S kim si bio?! I_icon_minitime04.05.11 9:54

sa pamelom anderson
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Gdje si bio?! S kim si bio?! Empty
PostajNaslov: Re: Gdje si bio?! S kim si bio?!   Gdje si bio?! S kim si bio?! I_icon_minitime28.11.11 10:26

..nema teorije da pitam, pošto mrzim kada me to netko pita ni sama to ne pitam. Ako je odnos dobar i uredan oboje će reći ono što je potrebno i što misle da bi bilo u redu da drugi to zna. Niti ga zamaram sitnicama i govorim mu svaku stotinku u svom životu isto tako i on meni.
[Vrh] Go down
LuckyM5
Ljubitelj foruma
LuckyM5


Female
Capricorn Horse
Broj postova : 3859
Godine : 45
Datum registracije : 25.10.2011

Gdje si bio?! S kim si bio?! Empty
PostajNaslov: Re: Gdje si bio?! S kim si bio?!   Gdje si bio?! S kim si bio?! I_icon_minitime28.11.11 11:20

Ako će mi sam reći OK, nekad pitam, nekad ne, tu sam opuštena. Ja volim slobodu i ne volim da me pitaju di idem ni kad ću se vratiti, pa onda nastojim da i ja tako postupam. Sve je ok dok svatko zna što je red a što nije. Normalno da ode na popodnevnu kavu a vrati se ujutro Laughing da bi ga pitala ali sve ostalo po volji .
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Gdje si bio?! S kim si bio?! Empty
PostajNaslov: Re: Gdje si bio?! S kim si bio?!   Gdje si bio?! S kim si bio?! I_icon_minitime28.11.11 13:53

Normalno da ode na popodnevnu kavu a vrati se ujutro da bi ga pitala ali sve ostalo po volji .
..a to sam zaboravila napomenuti..bilo bi mu jel se ti ne možeš javiti bla bla bla Laughing
[Vrh] Go down
TArtis
Početnik
Početnik



Male
Virgo Horse
Broj postova : 50
Godine : 33
Datum registracije : 17.09.2012

Gdje si bio?! S kim si bio?! Empty
PostajNaslov: Re: Gdje si bio?! S kim si bio?!   Gdje si bio?! S kim si bio?! I_icon_minitime12.10.12 22:30

Ta dva pitanja su najgora ...Dakle ma nezz u glavnom da to mrzim
[Vrh] Go down
sejdo77
Početnik
Početnik



Male
Leo Snake
Broj postova : 4
Godine : 46
Datum registracije : 26.10.2013

Gdje si bio?! S kim si bio?! Empty
PostajNaslov: Re: Gdje si bio?! S kim si bio?!   Gdje si bio?! S kim si bio?! I_icon_minitime26.10.13 23:13

Jedne veceri, vratio se Adam kasno kuci, ustade Eva i pocne da mu broji rebra!!;)
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33841
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Gdje si bio?! S kim si bio?! Empty
PostajNaslov: Re: Gdje si bio?! S kim si bio?!   Gdje si bio?! S kim si bio?! I_icon_minitime09.08.15 10:24

gdje si bio...kod nje...s kim si bio...s njom...i mir u kući...što god drugo da kažeš lažeš, pa sad nek provjerava...ako je pametna skužiti će što si kazao, a ako nije, ima noge da provjeri, pa kad se uvjeri da si je zeznuo, onda će skužiti da ne pita više nikada...kafa



ta pitanja ne postavljam, a niti me zanima...ne bavim se MUP poslovima, a ako me baš zanima, saznam vrlo brzo i lako...kafa
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gdje si bio?! S kim si bio?! Empty
PostajNaslov: Re: Gdje si bio?! S kim si bio?!   Gdje si bio?! S kim si bio?! I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Gdje si bio?! S kim si bio?!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Omega-3 – gdje su?
» Gdje je breskva?
» Gdje ste se rodili?
» Gdje je Jura?
» Gdje postaviti avatar?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Muški kutak-
Forum(o)Bir: