Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Srbiji ce se suditi za ratni zlocin u Hrvatskoj

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Srbiji ce se suditi za ratni zlocin u Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Srbiji ce se suditi za ratni zlocin u Hrvatskoj   Srbiji ce se suditi za ratni zlocin u Hrvatskoj I_icon_minitime18.11.08 15:24

Meðunarodni sud pravde (ICJ), temeljno pravno tijelo Ujedinjenih Naroda, sa sjedištem u Haagu, proglasio se nadležnim za tužbu Republike Hrvatske protiv Srbije za genocid.

http://www.24sata.hr/news/clanak/Srbiji-ce-se-ipak-suditi-za-ratne-zlocine-u-Hrvatskoj/89364/?context=naslovnica&web_page_id=main_page

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Srbiji ce se suditi za ratni zlocin u Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Srbiji ce se suditi za ratni zlocin u Hrvatskoj   Srbiji ce se suditi za ratni zlocin u Hrvatskoj I_icon_minitime19.11.08 9:34

Da nadajmo se da će ishod suđenja biti pravedan, a ne kao što je bilo s BIH kad je tužila Srbiju.
[Vrh] Go down
Slavonac
Zagrijao tipkovnicu
Slavonac


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 201
Godine : 37
Lokacija : Pleternica
Datum registracije : 11.11.2008

Srbiji ce se suditi za ratni zlocin u Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Srbiji ce se suditi za ratni zlocin u Hrvatskoj   Srbiji ce se suditi za ratni zlocin u Hrvatskoj I_icon_minitime19.11.08 15:26

srbe na vrbe

Slavonac, bez diskriminacijskih ili uvredljivih poruka za bilo koga, molim lijepo!

Admin
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Srbiji ce se suditi za ratni zlocin u Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Srbiji ce se suditi za ratni zlocin u Hrvatskoj   Srbiji ce se suditi za ratni zlocin u Hrvatskoj I_icon_minitime19.11.08 17:10

Slavonac je napisao/la:
srbe na vrbe

Nemoj tako, i oni su ljudi.
[Vrh] Go down
D_DoLL
Zagrijao tipkovnicu
D_DoLL


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 356
Godine : 34
Datum registracije : 18.11.2008

Srbiji ce se suditi za ratni zlocin u Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Srbiji ce se suditi za ratni zlocin u Hrvatskoj   Srbiji ce se suditi za ratni zlocin u Hrvatskoj I_icon_minitime19.11.08 19:58

I nisu svi isti..
Kad bismo svi danas tako razmišljali, pomaka stvarno nikad ne bi bilo, i onda nismo ništa ni bolji od onih iznad kojih se visoko držimo. Pod tim ne mislim samo na Srbe već općenito, ali ovdje sad se odnosi na to.. nikad nisam ljude gledala na temelju vjere ili nacionalnosti, niti ikad budem.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Srbiji ce se suditi za ratni zlocin u Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Srbiji ce se suditi za ratni zlocin u Hrvatskoj   Srbiji ce se suditi za ratni zlocin u Hrvatskoj I_icon_minitime19.11.08 20:03

Najveci je primitivizam dijeliti ljude prema nacionalnosti, vjeri ili rasi i imati predrasude ili diskriminirati nekog drugacijeg. Ali konkretno što se tice ove teme, normalno je da Hrvatska tuži Srbiju zbog genocida koje su pobunjeni Srbi radili u Hrvatskoj i da traži ratnu odštetu jer je Srbija bila agresor na Hrvatsku.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
D_DoLL
Zagrijao tipkovnicu
D_DoLL


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 356
Godine : 34
Datum registracije : 18.11.2008

Srbiji ce se suditi za ratni zlocin u Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Srbiji ce se suditi za ratni zlocin u Hrvatskoj   Srbiji ce se suditi za ratni zlocin u Hrvatskoj I_icon_minitime19.11.08 20:05

To da.. bilo je i vrijeme..
Ali me zasmetalo ovo "srbe na vrbe".. alergična sam na takve stvari.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Srbiji ce se suditi za ratni zlocin u Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Srbiji ce se suditi za ratni zlocin u Hrvatskoj   Srbiji ce se suditi za ratni zlocin u Hrvatskoj I_icon_minitime19.11.08 20:10

Evo Srbija odgovorila na ovu tužbu za ratni zločin u Hrvatskoj Tužbom za Operaciju Oluja!!

Na šta sve to oni spadnu



Ovo što je Slavonac rekao ne odobravam to jer sam bio dosta puta u susjednoj državi i ugodno se iznenadio kako su uljudni ljudi. Baš imaju neku pozitivnu Vibru. Ovo šta je rekla Danira da nisu svi isti to stoji.


Pitam ja tebe dal bi mi neki hrvat dao besplatne karte za Valkanu a jedna dođe 300 kn i neki Srbin koji radi na radiju dao na 3 besplatne karte samo što smo ga odbacili do Gorobnika! Dobro ovo nije vezano za temu ali sam malo dao sliku!
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Srbiji ce se suditi za ratni zlocin u Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Srbiji ce se suditi za ratni zlocin u Hrvatskoj   Srbiji ce se suditi za ratni zlocin u Hrvatskoj I_icon_minitime19.11.08 20:12

danira_d_doll je napisao/la:
To da.. bilo je i vrijeme..
Ali me zasmetalo ovo "srbe na vrbe".. alergična sam na takve stvari.
I ja sam alergican na to, upozorio sam ga, covjek je "blebnuo". Ali takvih ispada nažalost ima puno, poslušaj što se uzvikuje na stadionima. Zbilja, time se iskazuje primitivizam i to da takvi nisu ništa bolji od onih kojim se "izruguju" iz sebi poznatih razloga. Ne valja generalizirati, nisu svi isti, ja sam Hrvat, ali poštujem sve ostale. Ako su pojedini pobunjeni Srbi izvršili agresiju na Hrvatsku, nisu svi isti, bilo je i Srba koji su branili Hrvatsku.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Srbiji ce se suditi za ratni zlocin u Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Srbiji ce se suditi za ratni zlocin u Hrvatskoj   Srbiji ce se suditi za ratni zlocin u Hrvatskoj I_icon_minitime19.11.08 23:07

danira_d_doll je napisao/la:
To da.. bilo je i vrijeme..
Ali me zasmetalo ovo "srbe na vrbe".. alergična sam na takve stvari.

Mene isto takve stvari iritiraju. Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Slavonac
Zagrijao tipkovnicu
Slavonac


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 201
Godine : 37
Lokacija : Pleternica
Datum registracije : 11.11.2008

Srbiji ce se suditi za ratni zlocin u Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Srbiji ce se suditi za ratni zlocin u Hrvatskoj   Srbiji ce se suditi za ratni zlocin u Hrvatskoj I_icon_minitime20.11.08 13:20

ljudi zajebavo sam se lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Srbiji ce se suditi za ratni zlocin u Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Srbiji ce se suditi za ratni zlocin u Hrvatskoj   Srbiji ce se suditi za ratni zlocin u Hrvatskoj I_icon_minitime20.11.08 17:04

Slavonac je napisao/la:
ljudi zajebavo sam se lol!

Loša šala. ;)
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Srbiji ce se suditi za ratni zlocin u Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Srbiji ce se suditi za ratni zlocin u Hrvatskoj   Srbiji ce se suditi za ratni zlocin u Hrvatskoj I_icon_minitime20.11.08 17:58

Oprostiti cemo Slavoncu. cerekalo

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Srbiji ce se suditi za ratni zlocin u Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Srbiji ce se suditi za ratni zlocin u Hrvatskoj   Srbiji ce se suditi za ratni zlocin u Hrvatskoj I_icon_minitime20.11.08 20:30

Goran je napisao/la:
Oprostiti cemo Slavoncu. cerekalo

Hoćemo. cerekalo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Srbiji ce se suditi za ratni zlocin u Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Srbiji ce se suditi za ratni zlocin u Hrvatskoj   Srbiji ce se suditi za ratni zlocin u Hrvatskoj I_icon_minitime23.11.08 0:03

Teofil je napisao/la:
Slavonac je napisao/la:
srbe na vrbe

Nemoj tako, i oni su ljudi.

ja se s tim slažem bez obzira na to šta su u BiH uradili od 1992-1995, god. i prošli ne kažnjeno i ispalo da nisu krivi ni za jednu optužnicu za koju su tuženi.. SRAMOTA!!!!!!!!!!!!!!!
al to je jasnije dokazano, kakvav je to narod kad je bila utakmica BiH-Srbija, kad se od naših 200 navijača iz srbije vratilo samo 20 i to u teškom stanju... ja neću ništa konkretno govoriti, al djelo govore biše od hiljadu riječi...
[Vrh] Go down
DaRkAnGeL
Zagrijao tipkovnicu
DaRkAnGeL


Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 561
Godine : 38
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 07.10.2008

Srbiji ce se suditi za ratni zlocin u Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Srbiji ce se suditi za ratni zlocin u Hrvatskoj   Srbiji ce se suditi za ratni zlocin u Hrvatskoj I_icon_minitime23.11.08 14:37

Ni je ne volim suditi ljude na nacionalnoj osnovi ili bilo kakvoj, niti kategorizirati ali iskreno Srbe ne volim i ne zelim ih u svojem drustvu niti u svojoj blizini, mozete me proglasiti i primitivnom i glupom kaj god ali ja imam svoje razloge zakaj nisu pozeljni u mom drustvu svaka cast njima, istina nisu svi isti ali dalje od mene, tko se uvrijedio tko ne
[Vrh] Go down
Sponsored content





Srbiji ce se suditi za ratni zlocin u Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Srbiji ce se suditi za ratni zlocin u Hrvatskoj   Srbiji ce se suditi za ratni zlocin u Hrvatskoj I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Srbiji ce se suditi za ratni zlocin u Hrvatskoj
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Tko su branitelji koje Srbija optužuje za ratni zločin?
» Ratni tunel u Sarajevu
» F.M.Dostojevski "Zločin i kazna"
» Uhapšen ratni zločinac Dragan Vasiljković
» Uhapšen osumnjičeni za zločin u Lipljanu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: