Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu?

Go down 
+2
Ary
Goran
6 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu?   Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? - Page 2 I_icon_minitime07.07.09 17:26

First topic message reminder :

Živcira li vas kad netko "prekomjerno" tepa svom kućnom ljubimcu? Meni je tepanje ljumicu ok, ako to ne prijeđe neke granice, ako ne prijeđe u opsjednutost prema ljubimcu. Imam susjedu koja praktički pola dana tepa svojoj kujici: sunce moje, zlato moje, ljubavi moja..., ljubi je, daje joj hranu iz posude u kojoj je kuhala tu hranu. to već smatram pretjeranim. Ne smeta mi, ali mi je malčice komično.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija

Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu?   Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? - Page 2 I_icon_minitime10.10.11 21:03

Ne zivcira me ...nego mi je jako smijesno ....bas mi bez veze ..ok pokazat koliko volis ljubimca i tepat mu ..al bas tepat prekomjerno i plazit po njemu od srece ....smijesno

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? - Page 2 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
diya
Totalno relaxiran
diya


Female
Sagittarius Horse
Broj postova : 2371
Godine : 45
Datum registracije : 22.11.2011

Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu?   Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? - Page 2 I_icon_minitime08.12.11 20:40

ne smeta mi ali naravno da je sve u granicama normale
[Vrh] Go down
http://klaudiyya.blogspot.com/
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu?   Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? - Page 2 I_icon_minitime08.12.11 20:45

Svaki dan cujem sve vise ...dodi ljubavi ...brrzo me coki ...pokazi koliko me volis medu moj slatki ...ma ti si moj slatkis kojeg mamica voli najvise na svijetu .....ma meni sve vise i vise to postaje smijesno ...bolesno ...pa znam ih koji imaju djecu al ne tepaju tako djeci jer to nije sad trenutno u modi .,..u modi je i glavni si kako tepas i kako se ponasas u javnosti sa ljubimcom ..a pola njih ne zna gdje im je dijete u tom momentu ...ili se deru na dijete atepaju i smiruju ljubimca zato sto se malo deru na dijete ....

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? - Page 2 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
diya
Totalno relaxiran
diya


Female
Sagittarius Horse
Broj postova : 2371
Godine : 45
Datum registracije : 22.11.2011

Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu?   Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? - Page 2 I_icon_minitime08.12.11 20:54

strahota je to za cuti kamoli za vvidjet Bliz a i baš kako veliš komično je, ponekad baš i iritantno na taj način...kao što sam rekla sve u granicama normale, malo pomaziti i gotovo, pa nije to dijete da ga cmakam il da zapostavim dijete zbog ljubimca ma bezveze
[Vrh] Go down
http://klaudiyya.blogspot.com/
Sponsored content





Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu?   Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? - Page 2 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» "White Zombie" Datsun 1200 i danas najbrži "električar"
» "Robin Hud" premijerno u "Sava" centru
» Koje bi ime dali svom kučnom ljubimcu..
» Namirnice koje ni slučajno ne smijete davati ljubimcu
» Što vas u sportu najviše živcira?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Kućni ljubimci :: Svaštara-
Forum(o)Bir: