Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Što vas u sportu najviše živcira?

Go down 
+2
Blizanka
boomba
6 posters
Autor/icaPoruka
boomba
Zagrijao tipkovnicu
boomba


Male
Broj postova : 782
Datum registracije : 12.10.2008

Što vas u sportu najviše živcira? Empty
PostajNaslov: Što vas u sportu najviše živcira?   Što vas u sportu najviše živcira? I_icon_minitime16.03.09 22:55

Što vas u sportu najviše živcira, bilo da se njime bavite, bilo da samo gledate prijenose na tv?
Mene najviše živcira simuliranje faula, glupo zarađivanje kartona i protestiranje nakon sučevih odluka.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što vas u sportu najviše živcira? Empty
PostajNaslov: Re: Što vas u sportu najviše živcira?   Što vas u sportu najviše živcira? I_icon_minitime16.03.09 23:03

Kad gledam nogomet živciraju me sitnice kao promašaj gola,kad se promaše penali e pa ja bi uskočila u tv...i naravno glupo zarađivanje kartona....doduše rijetko gledam jer stvarno se previše uživim....
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Što vas u sportu najviše živcira? Empty
PostajNaslov: Re: Što vas u sportu najviše živcira?   Što vas u sportu najviše živcira? I_icon_minitime16.03.09 23:06

nerviraju me igraci poput Salihamidzica jest da on nekad i valja ali brate previse se baca...i dijete bi primjetilo da folira loše

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Što vas u sportu najviše živcira? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
boomba
Zagrijao tipkovnicu
boomba


Male
Broj postova : 782
Datum registracije : 12.10.2008

Što vas u sportu najviše živcira? Empty
PostajNaslov: Re: Što vas u sportu najviše živcira?   Što vas u sportu najviše živcira? I_icon_minitime16.03.09 23:14

e to meni smeta isto
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što vas u sportu najviše živcira? Empty
PostajNaslov: Re: Što vas u sportu najviše živcira?   Što vas u sportu najviše živcira? I_icon_minitime17.03.09 9:56

U sportu me najviše nerviraju suci... Laughing
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Što vas u sportu najviše živcira? Empty
PostajNaslov: Re: Što vas u sportu najviše živcira?   Što vas u sportu najviše živcira? I_icon_minitime17.03.09 10:45

Mene najviše nerviraju nogometaši koji simuliraju i glumataju faule i huligani na tribinama koji pokvare gotovo svaku utakmicu u Hrvatskoj. loše

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
mayeer
Početnik
Početnik
mayeer


Male
Taurus Snake
Broj postova : 66
Godine : 35
Datum registracije : 12.02.2009

Što vas u sportu najviše živcira? Empty
PostajNaslov: Re: Što vas u sportu najviše živcira?   Što vas u sportu najviše živcira? I_icon_minitime22.03.09 23:15

Zadrzavanje vremena simuliranje faula
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Što vas u sportu najviše živcira? Empty
PostajNaslov: Re: Što vas u sportu najviše živcira?   Što vas u sportu najviše živcira? I_icon_minitime01.07.09 19:57

Trenutno me najviše živciraju nesposobnjakovići u upravi i stručnom stožeru Hajduka. No

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 28
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Što vas u sportu najviše živcira? Empty
PostajNaslov: Re: Što vas u sportu najviše živcira?   Što vas u sportu najviše živcira? I_icon_minitime30.10.10 23:03

Trenutno Stojkovic! Proserava se tu nesto, glumi ludilo..."Oprostite mi moju ruznu proslost"...a posle se zali kad hoce da ga biju! I treba bre! Govedo! Ja sam bila na njegovoj strani, kao to je sve posao...al pi**a je...:@
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Što vas u sportu najviše živcira? Empty
PostajNaslov: Re: Što vas u sportu najviše živcira?   Što vas u sportu najviše živcira? I_icon_minitime27.04.11 7:06

tenis
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što vas u sportu najviše živcira? Empty
PostajNaslov: Re: Što vas u sportu najviše živcira?   Što vas u sportu najviše živcira? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što vas u sportu najviše živcira?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Horoskop otkriva što najviše živcira pojedine znakove
» Marion Jones se vraća sportu
» Što živcira horoskopske znakove
» Facebook vas živcira prijeđite na Diasporu
» Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Sport, automobilizam i navijači :: Sport-
Forum(o)Bir: