Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili

Go down 
+2
Rokerka
Goran
6 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili Empty
PostajNaslov: Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili   Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili I_icon_minitime27.06.09 10:03

Kako se nosite sa lažnim optužbama, kako reagirate kad vas netko lažno optuži za nešto?
Ja sam u životu poprilično flegmatičan, kad me netko za nešto lažno optuži nastojim mu mirno objasniti da je u krivu, a ako netko ustraje u lažnim optužbama i širi neku krivu sliku o meni; ili ga totalno otpilim ili mu izbrojim sve što ga ide. Nikad ne priznajem krivnju za nešto što nisam učinio i ne volim osobe koje šire laži i tračeve, neke i same sebe uvjere u laži.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili Empty
PostajNaslov: Re: Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili   Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili I_icon_minitime11.07.09 16:30

ne priznajme lažne optužbe ni ja, (mada ne sjećam se da me je zadnjiput netko lažno za nešto optužio) isto lijepo pokušam reći ako ne ide onda se klonim tih osoba, tračevi i ostale laži ne volim slušati, sudjelovati u njima pa tako ni osobe ni osobe koje tračaju nisu mi drage.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili Empty
PostajNaslov: Re: Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili   Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili I_icon_minitime11.07.09 16:53

Dobro si napisao. Najbolje se izolirati od tračera. A nemaš što prihvačati krivnju za ono za što nisi kriv.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili Empty
PostajNaslov: Re: Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili   Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili I_icon_minitime21.02.10 17:59

Desilo mi se jednom i to prošlo ljeto da sam lažno optužena,ma nitko nije bio u biti kriv na kraju krajeva igrom slučaja ja sam bila kriva za tu jednu osobu,jako me je povrijedilo posebno jer oni koji me poznaju ne bi sigurno posumljali u mene,kako se nosim s time pa dok nisam istjerala tko koga i zašto nisam odustala,ne trpim lažne optužbe pa makar one kao što je ova moja bila takoreći nenamjerna uglavnom rješila sam da je se saznalo sve,to mi je bilo prvi puta da sam optužena za nešto i grozan osjećaj onaj prvi moment nemoći što ajd sad ti dokaži da nisi,a ja sam takva da moram dokazati jer znam da nikad nikome ne bi nažao učinila i onda da me netko blati ili ne znam šta nema šanse.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili Empty
PostajNaslov: Re: Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili   Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili I_icon_minitime02.03.10 19:50

Ne volim takve ljude koji svoje krivice prebacuju na druge..ok ako sam kriva uvek kazem da jesam..
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 28
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili Empty
PostajNaslov: Re: Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili   Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili I_icon_minitime29.04.10 21:06

A zavisi ko prebacuje krivicu i o cemu se radi...necu se za svaku sitnicu i svakome pravdati...da to radim, gde bi mi bio kraj...? Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili 668150
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili Empty
PostajNaslov: Re: Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili   Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili I_icon_minitime29.04.10 21:09

Nema zavisi ko prebacuje krivnju Smile

Ako nisam kriva ne prihvatam niciju Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili 816407
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 28
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili Empty
PostajNaslov: Re: Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili   Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili I_icon_minitime29.04.10 21:22

Ma, ne prihvatam...ali necu da se raspravljam...neka prica sta hoce, briga me...
I svakako, osoba koja me poznaje, u pravom smisli te reci, znace da nisam uradila to nesto...a ostali, ko su oni da se ja njima pravdam i gubim zivce za dz?
Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili 33242
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili Empty
PostajNaslov: Re: Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili   Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili I_icon_minitime05.08.10 3:36

Nemas sta gubiti zivce nisi kriva mirna ti je savest i tacka.

Inace stojim iza svakog svog postupka pa tako ako sam kriva ili nesto uradila ako me pitaju kazem ,ne volim ono decije "ja nisam" a na kraju se ispostavi da jesam.


Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili 969280
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili Empty
PostajNaslov: Re: Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili   Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili I_icon_minitime10.08.10 21:26

ne prihvatam krivnju kad nisam kriva ..i ne pravdam se nikome ..jednom kazem da to nije tacno ..i za mene je zavrseno ..ako neko i dalje misli da sam kriva za nesto sto nemam veze s tim ..drago mi je ako ce njemu biti lakse da tako misli ..ali kasnije nek mi ne dolazi ...

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
black-devil
Zagrijao tipkovnicu
black-devil


Female
Aries Rooster
Broj postova : 475
Godine : 43
Lokacija : Austrija, Bec
Datum registracije : 28.07.2010

Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili Empty
PostajNaslov: Re: Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili   Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili I_icon_minitime10.08.10 21:38

A ne, dragi moji.
Ja nikakvu krivicu ne prihvatam, ako nisam kriva.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili Empty
PostajNaslov: Re: Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili   Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili I_icon_minitime07.03.11 12:30

jedan od najtežih osjećaja je osjećaj ''vječne krivnje'' na leđima....
a to ne bih poželjela ni najgorem neprijatelju....
to je doista najveće krivnja...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili Empty
PostajNaslov: Re: Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili   Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili I_icon_minitime07.03.11 12:42

Jednostavno ne treba nikome dozvoliti da nam nabija osjećaj krivice za nešto, normalni ljudi to ne čine jedni drugima. Najbitnije je to riješiti sam sa sobom, ne dozvoliti da osjećaj krivnje stanuje u nama. Uvijek treba slijediti savjest i intuiciju, truditi se uvijek biti dobar, svakome se može dogoditi greška, ako se dogodi pokajemo se za nju - ali osjećaj "vječne krivnje" ne smije stanovati u nama.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili Empty
PostajNaslov: Re: Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili   Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili I_icon_minitime07.03.11 12:46

SADA znam to. SADA znam da nisam kriva ni za što.
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili Empty
PostajNaslov: Re: Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili   Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili I_icon_minitime24.09.11 21:46

Nikako.
Postanem krivac. Nemam snage izboriti se za sebe. Od uvijek je tako.
Mogu skočiti i skačem za vrat boli kome tko je nanjeo nepravdu nekom trećem, ali za sebe ne mogu.

[Vrh] Go down
vladex
Početnik
Početnik



Male
Leo Dragon
Broj postova : 30
Godine : 47
Datum registracije : 03.11.2011

Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili Empty
PostajNaslov: Re: Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili   Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili I_icon_minitime15.11.11 21:24

Treba se braniti ako nisi kriv. Inace ces ostati kriv zauvek. Ovo je posebno vazno na poslu. Nikako ne prihvatati krivicu ako nisi kriv. Ako prihvatis krivicu onda nemas svoje ja i svako moze da te gazi kako god hoce.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili Empty
PostajNaslov: Re: Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili   Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Najveća krivnja je prihvatiti krivnju koju nismo zaslužili
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Osjećaju li zaista psi krivnju?
» Žene će prihvatiti globalno zatopljenje prije muškaraca
» Šta nas tjera da jedemo i kad nismo gladni?
» "Pored Toma Cruisea i Katie Holmes, David i ja nismo zanimljivi"
» Najveća ponuda tehnike

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Kompleksi, fobije i frustracije-
Forum(o)Bir: