Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Što vas trenutno boli?

Go down 
+78
nastasja
LaJLa
Riječanka
SafarI7
Tinna
mobile
Sumrak
vincent van gogh
Crofan
mimoza
saska
slavena
jasna49
Zollina
bonaca
kala
maca faca
bađo
Ketica
mirela
Nesreča
Bobby
NjenoMilo
Tidy_Zlocesta
Christine von Cahill
Badomen
cinnamon duckie
Teioo
Melgirl
Dusan
clara
Never THE bitch!
Layne
tvoj anđeo
ledena
svilena
Wall-e
Nera
LaTiTeA
Firefly
irko
cassia
Bobić
bodomiere
Dragance
Nenad
Mixi
mentalistica
scorpio57
Zoki
mihaela
Dita von Teese
Makili
danica
teaa
Rokerka
bodo
Zenga
nitapita
ajmeivana
Bonnie
_plavusa_
mala_djevojka
Staša
Niky
jaro1968
goc
DjBjelovarcanin
sanjich
Magnum
Zlatko
Dido
Lux
provinceza
Kikica
Goran
Blizanka
Ary
82 posters
Go to page : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 28 ... 32  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Što vas trenutno boli? - Page 24 Empty
PostajNaslov: Što vas trenutno boli?   Što vas trenutno boli? - Page 24 I_icon_minitime25.06.09 22:53

First topic message reminder :

imamo sve moguće teme sa trenutno... tko je on line, što slušate, što radite, što ovo i što ono...

e pa, jel je moguće da dok ste na netu da vas nešto boli? ako da, potužite nam se tu... Smile

evo, mene boli glava... tužni
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Bobby
Totalno relaxiran



Female
Gemini Monkey
Broj postova : 2068
Godine : 67
Datum registracije : 06.11.2010

Što vas trenutno boli? - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas trenutno boli?   Što vas trenutno boli? - Page 24 I_icon_minitime13.01.11 21:42

Neznam, boli me već... Ovo je već 3.godina kako me boli spaljen
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što vas trenutno boli? - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas trenutno boli?   Što vas trenutno boli? - Page 24 I_icon_minitime13.01.11 21:44

Što vas trenutno boli? - Page 24 648851 nije strasno sto te boli trecu godinu ako znas uzrok to bola...
[Vrh] Go down
Bobby
Totalno relaxiran



Female
Gemini Monkey
Broj postova : 2068
Godine : 67
Datum registracije : 06.11.2010

Što vas trenutno boli? - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas trenutno boli?   Što vas trenutno boli? - Page 24 I_icon_minitime13.01.11 21:47

Ali neznam :S
Čini mi se da mi je hrskavica napukla.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što vas trenutno boli? - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas trenutno boli?   Što vas trenutno boli? - Page 24 I_icon_minitime13.01.11 21:50

pod hitno to moras da utvrdis izvor boli..to sto se tebi cini...ostavi po strani..mnogo toga moze biti.....

u kom dijelu koljena?
[Vrh] Go down
Bobby
Totalno relaxiran



Female
Gemini Monkey
Broj postova : 2068
Godine : 67
Datum registracije : 06.11.2010

Što vas trenutno boli? - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas trenutno boli?   Što vas trenutno boli? - Page 24 I_icon_minitime13.01.11 21:57

Cjelo koljeno me boli, a najviše ono u sredini... Nedavno
sam pala sa stepenica, ravno na koljeno, pa me tako i boli :/
Rekla sam mami, ako me nastavi boliti
još par tjedana idemo kod doktora.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što vas trenutno boli? - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas trenutno boli?   Što vas trenutno boli? - Page 24 I_icon_minitime13.01.11 22:00

Idi odmah kod doktora....ovo ti govorim iz iskustva....jer sam ja cekao kao ti da samo prestane, i zbog toga i dan danas imam jako velike probleme....(20 godina vec)
[Vrh] Go down
Bobby
Totalno relaxiran



Female
Gemini Monkey
Broj postova : 2068
Godine : 67
Datum registracije : 06.11.2010

Što vas trenutno boli? - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas trenutno boli?   Što vas trenutno boli? - Page 24 I_icon_minitime13.01.11 22:03

Hvala na savjetu, otići ću Smile
Samo mene ne boli baš svaki dan, boli me se udarim ili slično...
Evo, u petak sam pala zajedno s konjem (nisam ga mogla smirit u galopu
i on se oskliznuo). Konj je manja pasmina (haflinger) i nije pao na mene,
samo ja kad sam skiznila s njega u tom trenutku sam se ''dočekala'' baš
na to koljeno.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što vas trenutno boli? - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas trenutno boli?   Što vas trenutno boli? - Page 24 I_icon_minitime13.01.11 22:04

Pa tako je to u pocetku, ne boli uvijek, ali problem nastaje u tome ako se ta povreda ne sanira kako treba, kasnije nastaju komplikacije... Što vas trenutno boli? - Page 24 41576
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Što vas trenutno boli? - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas trenutno boli?   Što vas trenutno boli? - Page 24 I_icon_minitime15.01.11 12:36

Bubrezi

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Što vas trenutno boli? - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas trenutno boli?   Što vas trenutno boli? - Page 24 I_icon_minitime15.01.11 21:04

uvo za sve Što vas trenutno boli? - Page 24 12363
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što vas trenutno boli? - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas trenutno boli?   Što vas trenutno boli? - Page 24 I_icon_minitime15.01.11 21:08

ništa me ne boli,samo mi zima
[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Što vas trenutno boli? - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas trenutno boli?   Što vas trenutno boli? - Page 24 I_icon_minitime15.01.11 21:30

Bobby je napisao/la:
Neznam, boli me već... Ovo je već 3.godina kako me boli Što vas trenutno boli? - Page 24 70666

ja sam prije 6 godina pao sa bicikla i razbio koljeno.pričo sam sa prijateljicom koja je završila medicinsku možel mi šta pomoć,rekla mi je samo operacija i to 70 % da mi neće pomoć nego da će mi napravit još gore,a 30 %da će možda pomoćBobby ne zajebavaj se sa koljenom i ne čekaj ni dana a ne tjedna!!!trči doktoru!!!razbijeno koljeno nije ogrebotina!!!što više ga ostavljaš to je gore!!!mene nekad baca na pod i 1-1:30 min ne mogu udahnut zrak od boli!!!pokušavaj sa steznim zavojem i deep heat-om ili deep relief-om,men osobno deep relief pomaže jer ugodno mi hladi nekome opet deep heat.men heat nikako ne može pomoć.mene boli 6 godina...uči se na tuđim greškama,ja 6 ako sam dobro upamtio,ja mislim vitez,20 god!stari mi isto od 19e kad je pao s motora još osjeća posljedice!!!pusti mamu i par tjedana što prije trči doktoru!!!općenito uništi zglob i gotovo je...za koljeno koje je zglob koji je stalno u pokretu par tjedana je atomska na hiroshimu!!!NE ČEKAJ!!!
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
Bobby
Totalno relaxiran



Female
Gemini Monkey
Broj postova : 2068
Godine : 67
Datum registracije : 06.11.2010

Što vas trenutno boli? - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas trenutno boli?   Što vas trenutno boli? - Page 24 I_icon_minitime15.01.11 21:34

Ali nije to toliko strašno kao što se čini.
Ja prije 2 godine jesam pala sa stepenica i baš jako udarila
sredinu koljeno, ali isto tako ja općenito padam SVAKI dan Laughing ;)
Eto u petak sam pala zajedno s koljenom i baš udarila od njega...
Danas sam na jahanju pukla koljenom u boks pa me boli...

Uglavnom 80% boli koljena uzrokuje zapravo to što
ga udarim, 20% kada ga ne udarim.
Ali to je normalno... Na težem povrjeđenom djelu
tjela, posljedice ostaju zauvijek! ;)
[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Što vas trenutno boli? - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas trenutno boli?   Što vas trenutno boli? - Page 24 I_icon_minitime15.01.11 21:56

Citat :
Ali nije to toliko strašno kao što se čini.

tako je i men bilo...malo malo malo pa sad me baca na pod...poslušaj me i čim budeš mogla idi doktoru!!!vjeruj mi nećeš ništa izgubit!IDI PREKJUČE AKO MOŠ!!!možda ti i neće bit ko men...možda će ti ostat tako...možda će malo pojačat al manje nego men...a možda gore nego men...i ja sam mislio nije to ništa strašno,a gledaj sad...Bobby idi doktoru govorim ti za tvoje dobro...boli me skoro onolko dugo kolko sam stariji od tebe Što vas trenutno boli? - Page 24 12363 ...znam o čemu ti govorim...ako ti krene ko men,biće ti da hodaš gradom i samo te najednom zaboli i prospeš se po ulici i valjaš u bolovima...jel želiš tolko riskirat?jel želiš saznat oće ti bit ovako?sad me u ovom trenutku bole ne mogu ti opisat...cjelo tjelo mi se grči od bolova...a bilo je lagano počelo...lagane boli lagane...sve jače i jače...nisi se porezala po koljenu sama si rekla možda ti je hrskavica napukla...i nastavi tako ko i do sad,možeš završit sa invaliditetom ako ti je hrskavica napukla il pukla,ko od starog mi prijatelj...
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
Bobby
Totalno relaxiran



Female
Gemini Monkey
Broj postova : 2068
Godine : 67
Datum registracije : 06.11.2010

Što vas trenutno boli? - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas trenutno boli?   Što vas trenutno boli? - Page 24 I_icon_minitime15.01.11 21:59

Hmm... A dobro, ako me bude bolilo otići ću, jer
neželim ostati invalid. ;)
Ali još jednom kažem, uopće nije tako strašno, boli
jedino kad ga nabijem (znam da zvuči prosto al neznam
kako da se izrazim... Laughing) ili udarim. ;)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što vas trenutno boli? - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas trenutno boli?   Što vas trenutno boli? - Page 24 I_icon_minitime15.01.11 22:00

bodo Što vas trenutno boli? - Page 24 12363 imam ja dobru i ostru sjekiru Što vas trenutno boli? - Page 24 12363 nece toliko boljeti Što vas trenutno boli? - Page 24 12363
[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Što vas trenutno boli? - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas trenutno boli?   Što vas trenutno boli? - Page 24 I_icon_minitime15.01.11 22:06

znam sve Bobby...sve sam to prošo...nemoj krivo svatit al nemoj bit glupa ko ja...nemoj čekat da te zaboli...bol u ljudskom organizmu može značit da je sve otišlo u pm...u hrvatskoj (bilo je i u novinama) momak 20 god je zbog zuba osto bez pola glave...zub ga je ispočetka "lagano" bolio...idi čim prije...zafrkavaj se sa bilo čime al sa zglobovima N I K A D ...men je sjeb... desni zglob šake,desni lakat,koljena,ljevo rame,križa,vratni kraljšci...sa zglobovima se ne zaje... nikad ni u šali!!!sve sam to prošo,znam sve iz vlastitog iskustva,poslušaj me i uči se na mojim greškama,da sutra ne kažeš onaj retaj je imo pravo gledaj sad...ne čekaj da zaboli nego odma u ponedeljak il kad ti već doktor radi idi!!!bolje sprječit nego lječit...kad sjeb... zglobove to ti je ko kad dobiješ sidu...male male male šanse da ćeš ikad više izlječit u potpunosti.pogledaj janicu kostelić ni ona sama ne zna kolko je operacija na koljenima imala...

p.s. - u ovom slučaju nabit nije prostota jer se zna na šta se misli Što vas trenutno boli? - Page 24 765814

il moš ovo što vitez kaže mlatni sjekirom pa ga ocapari Što vas trenutno boli? - Page 24 12363
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
Gost
Gost




Što vas trenutno boli? - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas trenutno boli?   Što vas trenutno boli? - Page 24 I_icon_minitime15.01.11 22:08

ljenost
[Vrh] Go down
Bobby
Totalno relaxiran



Female
Gemini Monkey
Broj postova : 2068
Godine : 67
Datum registracije : 06.11.2010

Što vas trenutno boli? - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas trenutno boli?   Što vas trenutno boli? - Page 24 I_icon_minitime15.01.11 22:09

Naravno da neću krivo shvatit, hvala na savjetu Smile

Mislim da ću ga mlatnit sjekirom, samo mi se čini
prije slučajno nego namjreno Laughing
[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Što vas trenutno boli? - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas trenutno boli?   Što vas trenutno boli? - Page 24 I_icon_minitime15.01.11 22:13

tija je napisao/la:
ljenost
ovo je mene držalo kad sam razvalio desno Što vas trenutno boli? - Page 24 765814 ...Bobby sa koljenima tj općenito sa zglobovima se ne zafrkavaj...za tvoje dobro ti govorim idi doktoru čim prije budeš mogla...pomakni dupe i Što vas trenutno boli? - Page 24 12363 i prošetaj do doktora...jer kasnije možda nećeš moć trčat...ni hodat...a ni šetat...jer ćeš možda bit u kolicima...
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
Gost
Gost




Što vas trenutno boli? - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas trenutno boli?   Što vas trenutno boli? - Page 24 I_icon_minitime15.01.11 22:14

srce....
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Što vas trenutno boli? - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas trenutno boli?   Što vas trenutno boli? - Page 24 I_icon_minitime16.01.11 9:43

Ma zašto to Gric? hug2

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Što vas trenutno boli? - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas trenutno boli?   Što vas trenutno boli? - Page 24 I_icon_minitime16.01.11 9:45

trepavice Laughing
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Što vas trenutno boli? - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas trenutno boli?   Što vas trenutno boli? - Page 24 I_icon_minitime16.01.11 9:45

Ništa me ne boli hvala Bogu. Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
kala
Ljubitelj foruma
kala


Female
Aquarius Horse
Broj postova : 6757
Godine : 45
Datum registracije : 18.10.2010

Što vas trenutno boli? - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas trenutno boli?   Što vas trenutno boli? - Page 24 I_icon_minitime29.01.11 13:32

... briga za sve veseli
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što vas trenutno boli? - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas trenutno boli?   Što vas trenutno boli? - Page 24 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što vas trenutno boli?
[Vrh] 
Stranica 24 / 32.Go to page : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 28 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Tko je trenutno on-line?
» Tko je trenutno on-line?
» Izolarni korteks: učenje iz boli
» Što trenutno jedete?
» Tko vam je trenutno u mislima?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: