Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Kada dođete kod liječnika...

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Kada dođete kod liječnika... Empty
PostajNaslov: Kada dođete kod liječnika...   Kada dođete kod liječnika... I_icon_minitime6/16/2009, 11:53

...dali slušate što vam govori ili jedva čekate da izjurite van? Bez obzira o čemu se radi bili kod stomatologa, ginekologa ili na običnom pregledu, dali ste ukočeni i zurite u neku nepomičnu točku ili koncentrinarni na to što se događa oko vas?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kada dođete kod liječnika... Empty
PostajNaslov: Re: Kada dođete kod liječnika...   Kada dođete kod liječnika... I_icon_minitime6/16/2009, 11:55

Slušam gospod doktora cerekalo: Osim kod zubara tamo samo mislim kako bih uspjela pobjeći.... Smile
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Kada dođete kod liječnika... Empty
PostajNaslov: Re: Kada dođete kod liječnika...   Kada dođete kod liječnika... I_icon_minitime6/16/2009, 11:56

Ja sam uvijek prestravljena ponašam se kao luđak, ništa što su mi rekli ili govorili ne upamtim, jedva čekam da izjurim van. Nekad blejim u neku točku pa me liječnik kod kojeg sam pita nešto nekoliko puta, ja ništa ne čujem, jednostavno zablokiram. Uvijek ih tražim da mi upišu na papir nešto što moram raditi ili terapiju koju trebam kupitim, ako nije na recept zaboravio . Što da radim, nepopravljiva sam zbunjola Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kada dođete kod liječnika... Empty
PostajNaslov: Re: Kada dođete kod liječnika...   Kada dođete kod liječnika... I_icon_minitime6/16/2009, 11:57

Pa šta jel se bojiš ili samo zbunjenost u pitanju? Smile
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Kada dođete kod liječnika... Empty
PostajNaslov: Re: Kada dođete kod liječnika...   Kada dođete kod liječnika... I_icon_minitime6/16/2009, 12:07

Ne nevolim te naše "Bogove u bijelom" , samo mislim nato kako bi što prije izjurila van i blokiram.. neznam
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kada dođete kod liječnika... Empty
PostajNaslov: Re: Kada dođete kod liječnika...   Kada dođete kod liječnika... I_icon_minitime6/16/2009, 12:34

Kod stomatologa radim što mi stomatolog veli, a kod doktora opće prakse pričam što me boli odnosno što mi je i pokazujem ako treba. Inače ne volim ići doktoru a stomatologu pogotovo.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kada dođete kod liječnika... Empty
PostajNaslov: Re: Kada dođete kod liječnika...   Kada dođete kod liječnika... I_icon_minitime6/16/2009, 14:32

...slušam i pitam što mi nije jasno ...još nabacim par svojih dijagnoza Laughing Meni to sve zanimljivo, pogotovo kod zubarke kad dođem ... stalno nekakve napravice vadi vanka, konstantno sam u isčekivanju što će mi dalje nagurati u zubič Laughing
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Kada dođete kod liječnika... Empty
PostajNaslov: Re: Kada dođete kod liječnika...   Kada dođete kod liječnika... I_icon_minitime6/16/2009, 17:02

Joj baš ti nije uopče dosadno kod njih, ja ponekad ako uspijem strah pregristi također ispitujem. Jednom sam bila na operaciji na maksilofacijalnoj jer mi umnjak "bio pre pametan" , pa su ga morali izvaditi....šalim se nije bilo mjesta za njega, pa je urastao...
Tako me mladi doktor priprema za operaciju, a ja ispitujem, a pitanja sto i pod pitanja i u trenu kada mi je stavio vatu u usta pita me......
_"A što toliko ispitujem, da ne idem na pravni fakultet, pa ako nešto uprskam da znaš gdje sam pogriješio...još se i tužbi mogu nadati"....
_"ma da" sam mu rekla.....Ali kroz vatu je to zvučalo kao "pa da"..
-".Eto znao sam ideš uskoćiti, jer da to nisam ja primjetio tko bi, a još nisam niti gotov več mi prijete tužbama. "
Super mi tremu razbio i to je jedini put da sam izašla od doktora nasmiješena...i to nakon operacije k tome zaboravio
Nisam napomenula da je dr. bio tako sladak da su mi sline curile i mimo vate Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kada dođete kod liječnika... Empty
PostajNaslov: Re: Kada dođete kod liječnika...   Kada dođete kod liječnika... I_icon_minitime6/16/2009, 17:41

Pa slušam ga kada sam već dospjela...kod čika doce... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kada dođete kod liječnika... Empty
PostajNaslov: Re: Kada dođete kod liječnika...   Kada dođete kod liječnika... I_icon_minitime6/16/2009, 17:43

ja imam doktoricu, dobru obiteljsku prijateljicu...
sa njom se da o svemu popričati.... pričali bi mi duže da nema još ljudi iza mene...
napravim što treba, nisam ukočen i ne bježim iz njezine ordinacije...


Zadnja promjena: korny; 6/16/2009, 23:33; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Kada dođete kod liječnika... Empty
PostajNaslov: Re: Kada dođete kod liječnika...   Kada dođete kod liječnika... I_icon_minitime6/16/2009, 18:59

toliko sam toga prosla da nimalo nisam ukocena...sto kazu to radim ...a ja nist novo ne govorim inace ne bi izlazila od njih Laughing Laughing Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Kada dođete kod liječnika... Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Kada dođete kod liječnika... Empty
PostajNaslov: Re: Kada dođete kod liječnika...   Kada dođete kod liječnika... I_icon_minitime6/27/2009, 12:24

Kiki je napisao/la:
...dali slušate što vam govori ili jedva čekate da izjurite van? Bez obzira o čemu se radi bili kod stomatologa, ginekologa ili na običnom pregledu, dali ste ukočeni i zurite u neku nepomičnu točku ili koncentrinarni na to što se događa oko vas?
Zato i idem liječniku da čujem savjete, a ne da bježim od njega ili da ga ne slušam. Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Kada dođete kod liječnika... Empty
PostajNaslov: Re: Kada dođete kod liječnika...   Kada dođete kod liječnika... I_icon_minitime8/25/2009, 13:54

ma obično pripremim cijeli govor u glavi, i onda kad uđem kod nje, pola zaboravim Laughing onda muž na mene da što sam išla kad se sramim reć, al jednostavno bloka mozak u tom trenutku...
I inače šutim i slušam, jučer sam se prvi put malo naoštrila, nije mi htjela dat uputnicu Laughing poslije mi bilo neugodno, al isto sam ju dobila Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kada dođete kod liječnika... Empty
PostajNaslov: Re: Kada dođete kod liječnika...   Kada dođete kod liječnika... I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kada dođete kod liječnika...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
»  5 načina da dođete do prvog milijuna
» Obavezno posjetite liječnika ako vaš urin izgleda ili miriše ovako
» Kada bi bili....
» Kada je prekasno za dijete
» Kada zvati veterinara

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Zdravlje i rekreacija :: Zdravlje :: Zdravstveni savjeti-
Forum(o)Bir: