Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...?

Go down 
+16
Firefly
irko
mia
bodomiere
mentalistica
Dragance
goc
donkarlos
Kikica
Blizanka
Tea
kika&dejan
Teioo
Lajka
D_DoLL
Goran
20 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? Empty
PostajNaslov: Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...?   Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? I_icon_minitime15.11.08 21:57

... nije baš neka lova kad se ozbiljno uzme u razmatranje ...ali fino bi se dalo istesat sitna životna pitanja ... 1. vlastiti stan i odma zatim ogromna fešta za sve u novom stanu hophop party
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? Empty
PostajNaslov: Re: Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...?   Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? I_icon_minitime15.11.08 22:28

Ne znam na što bih potrošio o tome bih onda razmišljao, ali dio bi sigurno dao u humanitarne svrhe.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? Empty
PostajNaslov: Re: Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...?   Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? I_icon_minitime16.11.08 0:37

Teofil je napisao/la:
Ne znam na što bih potrošio o tome bih onda razmišljao, ali dio bi sigurno dao u humanitarne svrhe.

baš si human.. svaka čast. malo je takvih danas... cerekalo Laughing
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? Empty
PostajNaslov: Re: Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...?   Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? I_icon_minitime19.11.08 22:44

Da dobijem milion kuna kupio bi kucu u Dražicama i ostatak love dao Tanici da raspodjeli na ono što želi! cheers

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? Empty
PostajNaslov: Re: Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...?   Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? I_icon_minitime19.11.08 22:47

Dok bi ja to podjelila oko sebe... hoping
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? Empty
PostajNaslov: Re: Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...?   Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? I_icon_minitime19.11.08 22:52

Katarina je napisao/la:
Dok bi ja to podjelila oko sebe... hoping
Dobrice, malo više misli na sebe u životu! ;) cerekalo

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
D_DoLL
Zagrijao tipkovnicu
D_DoLL


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 356
Godine : 34
Datum registracije : 18.11.2008

Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? Empty
PostajNaslov: Re: Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...?   Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? I_icon_minitime20.11.08 0:58

Teofil je napisao/la:
Ne znam na što bih potrošio o tome bih onda razmišljao, ali dio bi sigurno dao u humanitarne svrhe.

Ovo definitivno.. i ja bih jedan dio također dala u humanitarne svrhe..
Ma ja nemam nekih izmišljotina, samo bih htjela jednu malu kućicu, i u njoj moj dragi i ja.. a ostatak u banku za crne dane.. trebat će nam, s obzirom na situaciju. :P
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? Empty
PostajNaslov: Re: Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...?   Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? I_icon_minitime20.11.08 8:08

Pa na svoju obitelj bi potrošila naravno.
Na sebe i ne bi toliko koliko bih roditeljima dala,meni bi bilo dosta jednih 20 000 kn da samo obiđem neka mjesta koje još želim vidjeti i to je to...i eventualno bi još potrošila koju tisuću da odem si na neke koncerte koje želim i mislim da je to to.To bi me uveselilo i previše.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? Empty
PostajNaslov: Re: Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...?   Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? I_icon_minitime28.04.09 23:42

riješila bih kredit, adio bi stavila na štednju, a dio bi podijelila obitelji... I naravno, velik dio bi dala bolnici za dječji odjel, jer oni su ipak važniji od ičeg na svijetu
[Vrh] Go down
Teioo
Totalno relaxiran
Teioo


Female
Leo Dog
Broj postova : 1670
Godine : 29
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 15.04.2009

Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? Empty
PostajNaslov: Re: Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...?   Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? I_icon_minitime01.05.09 15:45

ja bi jedan dio dala u humanitarne svrhe...
a ostalo ne znam...budući da imam tek 14 mislim da bih stavila u banku pa da mi bude kad odrastem...za školovanje, auto, kuću/stan i tako...
u ovim godinama nemam baš nekih ozbiljnih i pametnih stvari na koje bi trošila...
naravno kupila bi si malo novih krpica i tak gluposti al to bi potrošila možda 2000 tisuće ak i tolko...
[Vrh] Go down
kika&dejan
Zagrijao tipkovnicu
kika&dejan


Cancer Goat
Broj postova : 126
Godine : 32
Lokacija : Osijek
Datum registracije : 19.12.2009

Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? Empty
PostajNaslov: Re: Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...?   Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? I_icon_minitime20.12.09 19:02

Pa nzm....stan, auto, obnova garderobe, fešte i kupiti svojima nešto
[Vrh] Go down
Tea
Zagrijao tipkovnicu
Tea


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 758
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 01.11.2009

Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? Empty
PostajNaslov: Re: Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...?   Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? I_icon_minitime20.12.09 21:53

Humanitarne svrhe pod prvo...
Put u Južnu Afriku drugo...
Ostalo bih pod ključ...eventualno neko malo auto i to je sve.Zanimaju me samo putovanja,ali kad bih baš dobila,ko zna šta bi mi sve palo još na pamet.Hm...doredila bih ovaj stan baš po volji po vlastitom ukusu.Nova kancelarija bi mi trebala i onako da je dobro uredim.Pitanje je bi li ostalo za vikendicu hihihi...
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? Empty
PostajNaslov: Re: Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...?   Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? I_icon_minitime24.02.10 18:58

prvo bih se posvadala sa blizom i daljom rodbinom i ljuta otisla Laughing Laughing kupila si malu kucicu sa puno zeleni i drveca okolo ...i pozvala neke drage ljude ...ma kakvo dijeljene ...dosta sam dijelila ....ne dam vise nikom Laughing Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? Empty
PostajNaslov: Re: Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...?   Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? I_icon_minitime24.02.10 21:44

..ma tako je B koje dijeljenje..nikom niš..pogurala bi nekog možda meni dragog u vezi te kućice ..hebemu i kučici.. Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? 12363 možda u hum. svrhe nešto malo, za neku dječicu ili nešto slično ..a ostatak uložili u posao ..smislili bi već što..i jasno odselili odavde iz ove bijede.. Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? 477390
[Vrh] Go down
donkarlos
Zagrijao tipkovnicu
donkarlos


Male
Aries Goat
Broj postova : 175
Godine : 69
Datum registracije : 07.03.2010

Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? Empty
PostajNaslov: Re: Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...?   Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? I_icon_minitime07.03.10 21:07

ljudi upoznao sam čovjeka koji je u posijedu mnogo više milijuna od jednog i da znate da je sada manje sretan nego kada ih nije imao toliko..svi ste čuli za njega ali neću reći ime..!! Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? 41367
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? Empty
PostajNaslov: Re: Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...?   Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? I_icon_minitime12.03.10 18:57

Pokrila sve kredite, minus, kartice, uredila do kraja stan, pokrila djetetove dugove, mamin minus.....pozvala sve Vas na veceru i ples Smile......valjda bi mi ostalo za neko lijepo putovanje ..recimo u Egipat Smile....i mozda djetetu stan i nesto bih ostavila kao ceni fond....ako bi ostalo Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? 12363
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? Empty
PostajNaslov: Re: Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...?   Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? I_icon_minitime22.03.10 20:10

Prvo bih se odrekao obitelji...da mi ne traze novac i ne kukaju...A ,drugo otisao bih u restoran i narucio grah-solac...da se sjetim kako je kokuz biti...E , poslije toga graha otisao bih doma da izvrnem sve 4 i da odkunjam koji sat tako sit... Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? 73820
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? Empty
PostajNaslov: Re: Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...?   Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? I_icon_minitime22.03.10 20:12

brunolino je napisao/la:
Prvo bih se odrekao obitelji...]

Laughing Laughing slicni smo ... looool looool

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? Empty
PostajNaslov: Re: Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...?   Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? I_icon_minitime22.03.10 20:17

blizanka je napisao/la:
brunolino je napisao/la:
Prvo bih se odrekao obitelji...]

Laughing Laughing slicni smo ... looool looool

Pa to najprvo uradis...Zamisli ti sad s lovom , zove te djever ,svekar itd...Ma goni te lesinare...Odes u birtiju pojedes grah-solac i odkunjas doma koji sat...I onda kontas di s ostatkom love...A , ne odmah autice i jahtice uzimati...Goni to...Jos da cekam na pumpi...Ma kaki...Nisam lud... Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? 73820
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? Empty
PostajNaslov: Re: Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...?   Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? I_icon_minitime22.03.10 20:27

..jao dijelim mišljenje, a to sam potpuno zaboravila..prvo ravno bilježniku i odričem se rodbine... Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? 73820 i da bi se samo djeveri sjetilo to bi bilo super..moji bi me zvali da treba nekom stricu 15 koljeno biti žirant Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? 73820
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? Empty
PostajNaslov: Re: Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...?   Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? I_icon_minitime22.03.10 20:30

Kikica je napisao/la:
..jao dijelim mišljenje, a to sam potpuno zaboravila..prvo ravno bilježniku i odričem se rodbine... Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? 73820 i da bi se samo djeveri sjetilo to bi bilo super..moji bi me zvali da treba nekom stricu 15 koljeno biti žirant Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? 73820

Pa naravno odmah biljezniku i odricanje...Ja taj i taj...odricem se cijele obitelji i necu ni za koga da znam i niti da mi se ko javlja i trazi bilo sto...I onda na garh-solac... Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? 73820
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? Empty
PostajNaslov: Re: Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...?   Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? I_icon_minitime22.03.10 20:34

looool looool ma zaboravio i grah da sam blize sad bi ti ga skuhala ... looool

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? Empty
PostajNaslov: Re: Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...?   Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? I_icon_minitime22.03.10 20:41

Bilo bi to super da skuhas...dodijalo mi ove konzerve klati...Jos malo postati cu genocidan...Ali to milijunce kad padne ode brunolino u birtiju da se najede nesto toploga...Maragarin vec na nos izlazi... Burek zadnji pojeo za olimpijadu i sad ti kontaj kud bi ja s milijuncicem... Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? 73820
[Vrh] Go down
goc
Ljubitelj foruma
goc


Male
Aries Goat
Broj postova : 4354
Godine : 33
Lokacija : daleko od svih..
Datum registracije : 21.07.2009

Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? Empty
PostajNaslov: Re: Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...?   Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? I_icon_minitime10.04.10 2:26

...na život
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? Empty
PostajNaslov: Re: Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...?   Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? I_icon_minitime12.05.10 7:57

smesni su mi ovi komentari od brunolina,inace ne znam sta bih jer ne znam koliko je to u evrima.tako da ne mogu precizno da kazem.ovisi o sumi. Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? 765814
[Vrh] Go down
Sponsored content





Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? Empty
PostajNaslov: Re: Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...?   Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Da osvojim milju kuna potrošio bih ih na ...?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» U Zagrebu uplatio listić od 35 kuna i osvojio milijun kuna
» Na 100 kuna s bankomata naknada i do 25 kuna!
» HDZ-u dali 600.000 kuna da bi im Mravak dao posao
» Za blendanje (blicanje) kazna od 2.000 kuna!
» Bacio u smeće 4,235.000 kuna

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: