Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Emotivni umor...

Go down 
+2
Goran
Kikica
6 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Emotivni umor... Empty
PostajNaslov: Emotivni umor...   Emotivni umor... I_icon_minitime07.06.09 14:40

Emotivni umor... hmmm neki dan kod mene u salonu se pričalo o tome...
Šta kažete,umorite li se ikada emotivno?...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Emotivni umor... Empty
PostajNaslov: Re: Emotivni umor...   Emotivni umor... I_icon_minitime07.06.09 17:59

jel isto emotivni i psihički umor?
ako je.... onda mi se zna desiti.... da nisam toliko umoran fizički, koliko psihički...
jednostavno mi se nakupi i riješavam to odlaskom na jedno mjesto sa kojeg imam prekrasan pogled na jedno primorsko mjesto.... sjedim tamo na friškom zraku sam i uživam...
ili otiđem na forum i zabavim se....


Zadnja promjena: korny; 07.06.09 18:09; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Emotivni umor... Empty
PostajNaslov: Re: Emotivni umor...   Emotivni umor... I_icon_minitime07.06.09 18:06

emocije su dio psihe pa vjerojatno je isto
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Emotivni umor... Empty
PostajNaslov: Re: Emotivni umor...   Emotivni umor... I_icon_minitime07.06.09 18:08

Ja s posla dođem toliko psihički/emotivno iscrpljena da mi treba min 1 h da dođem k sebi i da funkcioniram među ljudima. Tome mi služi net ... samo se iskopčam iz vanjskog svijeta.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Emotivni umor... Empty
PostajNaslov: Re: Emotivni umor...   Emotivni umor... I_icon_minitime07.06.09 18:26

vjerujem tana..tvoj posao nije nimalo lagan...
to vidim tek sad nakon mnogo godina... :;):
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Emotivni umor... Empty
PostajNaslov: Re: Emotivni umor...   Emotivni umor... I_icon_minitime07.06.09 18:27

možda bi bio i lakši da se ne susrećem s problemima s kojima se susrećem Smile ... imat ću sad vremena za regeneraciju, ne mogu se previše žalit
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Emotivni umor... Empty
PostajNaslov: Re: Emotivni umor...   Emotivni umor... I_icon_minitime07.06.09 18:30

imaš sad tri mjeseca slobodno, preispitaj sebe i neke svoje odluke...
možda dođeš do nekog zaključka kako bi to moglo bolje... :;):
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Emotivni umor... Empty
PostajNaslov: Re: Emotivni umor...   Emotivni umor... I_icon_minitime07.06.09 18:32

hah čitaš mi misli :;):
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Emotivni umor... Empty
PostajNaslov: Re: Emotivni umor...   Emotivni umor... I_icon_minitime07.06.09 18:33

da, stručan sam u dijeljenju savjeta drugima...
ali, kad sam ja u pitanju, tvrdoglav sam kao mazga... cerekalo:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Emotivni umor... Empty
PostajNaslov: Re: Emotivni umor...   Emotivni umor... I_icon_minitime07.06.09 18:50

moja je greška što ja sve vidim što radim krivo, ali primjenit nešto da to popravim ... nikako zaboravio
manje bit tvrdoglav, imaš dobre savijete, poslušaj neki od njih :;):
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Emotivni umor... Empty
PostajNaslov: Re: Emotivni umor...   Emotivni umor... I_icon_minitime07.06.09 20:44

Umorim se emotivno tj. ja kažem psihički sam više umorna,i taj mi je umor nekad gori od fizičkog,nekad znam biti tako "umorna"da samo sjedim i ne mogu više ni da mislim,ali prođe kao i onaj umor prođe i ovaj ne opterećivam se puno s tim.
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Emotivni umor... Empty
PostajNaslov: Re: Emotivni umor...   Emotivni umor... I_icon_minitime07.06.09 21:41

Bila sam ubijena kad se beba rodila, pravo psihićki me izmorila sanjala sam da plače, da se probudila , da me zove, jednostavno sam bila umorna od tog svega...sreća pa brzo rastu pustilo me, a i skužile smo se brzo Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Emotivni umor... Empty
PostajNaslov: Re: Emotivni umor...   Emotivni umor... I_icon_minitime19.09.09 23:20

Emotivno me umore ljudi koji mi ne daju energiju, nego je uzimaju, a ipak je kontakt s njima neizbježan ponekad.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
new name
Početnik
Početnik



Broj postova : 75
Datum registracije : 23.07.2009

Emotivni umor... Empty
PostajNaslov: Re: Emotivni umor...   Emotivni umor... I_icon_minitime19.09.09 23:23

Umorim se emotivno kada radim puno, da ga je***, takva je priroda posla...
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Emotivni umor... Empty
PostajNaslov: Re: Emotivni umor...   Emotivni umor... I_icon_minitime19.10.09 15:18

A dođe i sam od sebe..čovjek nekad napuni se svih i svakog.. ne sjedi mi više toliko nitko na glavi..ali svejedno mi dođe da odselim na par dana nekud na pusti otok..jednosatvno umorim se emotivno, fizički sam super, ništa me ne boli ali , treba mi pražnjenje ili punjenje nečega...
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Emotivni umor... Empty
PostajNaslov: Re: Emotivni umor...   Emotivni umor... I_icon_minitime10.11.09 18:46

danas se osječam posebno emotivno umorno
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Emotivni umor... Empty
PostajNaslov: Re: Emotivni umor...   Emotivni umor... I_icon_minitime10.11.09 20:43

Baš sad razmišljam što me najviše emotivno umara. Pod broj jedan je kad osoba do čije mi je sreće stalo sama sebi blokira puteve do sreće. Pred tim ne mogu biti ravnodušan, a ako ne mogu utjecati na nju to me poprilično emotivno iscrpi.
Pod broj dva je kad netko postane naporan i neda mi mira, kakve god emocije mi pružao.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Emotivni umor... Empty
PostajNaslov: Re: Emotivni umor...   Emotivni umor... I_icon_minitime10.11.09 21:04

Ja priznajem da se ponekad umorim od mojih vlastitih emocija, od prevelike ljubavi koju osjećam prema mužu, djeci, prema dragim osobama, od straha da im bude dobro... da im se nešto ne desi... počne me gušiti... Na sreću ne dugo, jer to ne dozvolim sama sebi, no ponekad se desi da taj pritisak potraje cijeli dan...
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Emotivni umor... Empty
PostajNaslov: Re: Emotivni umor...   Emotivni umor... I_icon_minitime16.02.10 16:31

meni emotivni umor najcesce izazivaju tzv "emotivni vampiri"... toliko puta sam da kazem bila slaba na ljude kojima je potrebna neka pomoc i rado bila uz njih ...ali imam u svojoj blizini osobu koja me emocionalno iscrpljuje..ti su ljudi stalno zeljni paznje i spremni na sve da dodju do nje... koriste se lazima i manipulacijom... totalno me isrpe ti ljudi zeljni sazaljenja i njihovo pokusavanje da na sve moguce nacine dodju do paznje...

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Emotivni umor... Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Emotivni umor... Empty
PostajNaslov: Re: Emotivni umor...   Emotivni umor... I_icon_minitime10.04.10 17:05

Goran je napisao/la:
Pod broj dva je kad netko postane naporan i neda mi mira, kakve god emocije mi pružao.



Emotivni umor... 477390
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Emotivni umor... Empty
PostajNaslov: Re: Emotivni umor...   Emotivni umor... I_icon_minitime15.04.10 15:53

Goran je napisao/la:
Emotivno me umore ljudi koji mi ne daju energiju, nego je uzimaju, a ipak je kontakt s njima neizbježan ponekad.

upravo to... Emotivni umor... 477390
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Emotivni umor... Empty
PostajNaslov: Re: Emotivni umor...   Emotivni umor... I_icon_minitime01.02.11 1:10

Posljednjih dana nemam sredinu. Ili se brzo emotivno umorim ili ekstremno brzo poletim u visine. Očito je to vezano isključivo uz osobe s kojima sam u datom momentu u kontaktu.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Sponsored content





Emotivni umor... Empty
PostajNaslov: Re: Emotivni umor...   Emotivni umor... I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Emotivni umor...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Koliko ste emotivni kad gledate filmove?
» Pobijedite proljetni umor
» Jesen i umor: čuvajte se depresije!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Psihologija ponašanja-
Forum(o)Bir: