Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh...

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
mala mazica
Zagrijao tipkovnicu
mala mazica


Female
Virgo Goat
Broj postova : 544
Godine : 33
Lokacija : Karlovac
Datum registracije : 02.11.2008

ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh... Empty
PostajNaslov: ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh...   ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh... I_icon_minitime30.05.09 16:28

Dragi roditelji!
Vec 3 meseca je proslo kako sam na
fakultetu a jos vam nisam pisala.
Stidim se zbog toga, ali vam obecavam, da
cu sve to sad nadoknaditi!
Ali pre nego sto nastavim sa pisanjem ovog pisma, molim
vas, sedite! Nikako nemojte dalje citati ovo pismo stojecki!

Vec su mi skoro potpuno zacelile opekotine i vec sam se
skoro
potpuno oporavila od soka sto sam morala da skacem sa
cetvrtog sprata. Provela sam samo 2 nedelje u bolnici, vid
mi se vec skoro u potpunosti vratio a i povracam samo jednom
nedeljno.
Posto sam pozar izazvala sama, moracemo univerzitetu
da platimo 350.000 odstete, ali to nije nista, jer je
glavno da sam ostala ziva. Imala sam srecu, jer je covek,
koji stanuje preko puta, primetio sta se desava i pozvao
vatrogasce i hitnu pomoc. I posetio me je u bolnici, a
posto nisam imala gde da odem (moja soba je u potpunosti
izgorela), bio je tako ljubazan i ponudio mi da predjem kod
njega. Ima
jednosoban stan, ali nam je zato sjajno. Inace, on je
dvaput stariji od mene,
ali ludo smo se zaljubili jedno u drugo i planiramo da se
vencamo. Jos se nismo tacno dogovorili kada, ali hteli
bismo da se vencanje odrzi pre nego sto se na meni
primete tragovi trudnoce. Uistinu, dragi moji, bicu majka!
Znam, da jedva cekate trenutak, kad cete postati baba i
deda, i potpuno sam ubedjena da cete bebice (jer cekamo
trojke) primiti sa onoliko ljubavi, sa koliko ste mene
okruzivali kada sam bila mala. Jedina stvar, koja trenutno
odlaze nasu svadbu, je da je moj verenik pokupio negde
neku odvratnu infekciju. Zbog toga smo oboje opet u
bolnici, jer sam i ja to dobila, ali sada nam je mnogo
bolje
zahvaljujuci antibioticima, koje dobijamo intravenozno.
Doktori ovu bolest nazivaju sifilis, ili tako nekako.

Znam, da cete mog supruga docekati sirom rasirenih ruku, i
uskoro ce postati deo nase porodice. To je veoma drag
covek, i uprkos tome sto nema zavrsenu osnovnu skolu veoma
je ambiciozan.
Naravno, on je druge veroispovesti, ali znam da ste vrlo
tolerantni, pa vam nece smetati ni to sto je tamnije
puti. Sigurna sam da cete ga voleti bar onoliko koliko ga
ja volim!!! Posto je priblizno vasih godina, slagacete se
vrlo dobro,narocito kad se preselimo kod vas (jer je nas
stan suvise mali za toliko ljudi). Cini mi se da su i
njegovi roditelji cestiti ljudi, njegov otac je poznati
svercer narkotika iz Afrike, odakle je poreklom i moj
buduci...
Tako, sada, kada sam vam sve opsirno opisala, mislim da
je vreme da vam priznam da mi nije izgoreo stan, tako da
mi nije nista, nisam ni bila u bolnici, nemam ni verenika
ni sifilis, niti nikakvog crnca. Istina je ta, da sam pala
iz matematicke analize i makroekonomije, a iz informatike
sam se provukla, pa sam htela da vam pokazem da na ovom
svetu postoje i gore stvari od ovih!

Ljubim vas,
vasa cerka
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh... Empty
PostajNaslov: Re: ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh...   ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh... I_icon_minitime30.05.09 16:50

Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh... Empty
PostajNaslov: Re: ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh...   ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh... I_icon_minitime30.05.09 17:54

uh na kraju koji zaključak... Laughing
pouka mi je predobra.... bravo bravo nisam očekivala ovakav kraj.... a opet ja tako nikad ne bi opravdala svoje loše ocjene Laughing Laughing
[Vrh] Go down
mala mazica
Zagrijao tipkovnicu
mala mazica


Female
Virgo Goat
Broj postova : 544
Godine : 33
Lokacija : Karlovac
Datum registracije : 02.11.2008

ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh... Empty
PostajNaslov: Re: ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh...   ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh... I_icon_minitime30.05.09 19:03

aha..jeste vidjeli...imam ja toga još...hhh...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh... Empty
PostajNaslov: Re: ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh...   ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh... I_icon_minitime30.05.09 19:15

pa stavi da se još malo ismijem.. super je stvarno... Smile
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh... Empty
PostajNaslov: Re: ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh...   ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh... I_icon_minitime30.05.09 20:04

E barvo ako je to netko zbilja provukao, ja bi ju piustila iz tih predmeta. Ova je osoba po mom, pravi pravcati zahebant. Bravo i još jendom super sastavljeno Laughing bravo
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh... Empty
PostajNaslov: Re: ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh...   ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh... I_icon_minitime30.05.09 20:36

Laughing Laughing Laughing dobro

a u potpunosti se slazem da je nesto ko kiki Laughing Laughing Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh... Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh... Empty
PostajNaslov: Re: ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh...   ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh... I_icon_minitime30.05.09 20:40

LA,la,la,la baš sam na mog tatu, a čera mi na mene Laughing A nisam kriva ni ja niti moja kći Laughing
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh... Empty
PostajNaslov: Re: ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh...   ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh... I_icon_minitime30.05.09 20:46

zakljucak ...tata je kriv... Laughing Laughing Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh... Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh... Empty
PostajNaslov: Re: ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh...   ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh... I_icon_minitime30.05.09 20:50

........uvijek. sreća pa su skužili tu genetiku, nemoš se boriti protiv nje Laughing
[Vrh] Go down
mala mazica
Zagrijao tipkovnicu
mala mazica


Female
Virgo Goat
Broj postova : 544
Godine : 33
Lokacija : Karlovac
Datum registracije : 02.11.2008

ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh... Empty
PostajNaslov: Re: ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh...   ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh... I_icon_minitime30.05.09 21:13

evo još malo:



Dragi sine,

Pisem ti ovo pismo kako bi znao da ti pisem. Ako dobijes ovo pismo znaci da je dobro stiglo. Ako ga ne primis javi mi, tako da ti ga ponovo posaljem. Pisem sporo, jer znam da sporo citas.
Neki je dan je tvoj otac procitao u novinama da se, po statistikama, vecina prometnih nezgoda dogadja 1km od kuce, tako da smo se nedavno i mi preselili malo dalje od kuce. Kuca je prelijepa, imamo cak i ves masinu, ali ne znam da li radi. Jucer sam stavila ves da se pere, povukla vodu i vesa vise nije bilo...
Ovdje vrijeme i nije tako lose. Proslog tjedna samo je dva puta padala kisa - prvi put je trajalo 3 dana, a sljedeci put 4.
U vezi one jakne koju si zelio, tvoj ujak Pjer mi je rekao da, ako ti je budemo slali, da skinemo dugmad, posto su dosta teska, jer to bi vise kostalo, tako da smo skinuli dugmad i stavili ih u dzep.
Napokon smo sahranili tvoga djeda: pronasli smo njegovo tijelo kada smo cistili kucu. Bio je u ormaru od onog dana kada je pobijedio dok smo se igrali skrivaca.
Prije nekoliko dana eksplodirala je boca od plina u kuhinji: tvog oca i mene je izbacilo van kroz prozor: koji osjecaj! Nakon toliko godina, otac i ja smo izasli van zajedno.
Posto vec spominjem tvoga oca - dobio je novi posao! Jako je ponosan. Ispod njega se nalazi oko 500 ljudi...zaposlili su ga na gradskom groblju...odrzava travnjak.
Tvoja sestra Julia, znas ona koja se udala za svog muza..napokon je rodila! Ne znamo jos spol, tako da ne znam da li si postao tetka ili ujak...ako bude curica tvoja sestra ce je zvati po meni...Cini mi se malo cudno da svoju kcerku zove "mama".
Tvoj rodak Pol se ozenio..po cijeli dan se moli pred zenom, jer je djevica. I da znas da vise ne vidjamo tvoga Ujaka Isidora, onoga koji je umro prosle godine...
A da ne govorim o tvom bratu Zano ..on je grozan..zatvorio je vrata od auta, a unutra su ostali kljucevi. Morao se vratiti u stan kako bi uzeo duplikat i kako bi nas sve izvukao iz vozila. Katastrofa !!!
Dobro sine, necu ti napisati adresu, jer ne znam koja je. Porodica koja je ovdje prije nas zivjela, uzela je kucni broj sa zida i ponijela ga sa sobom.
Ako vidis Margarit pozdravi je, a ako je ne vidis nemoj jos nista govoriti.
Mama koja te voli

PS : Htjela sam ti poslati nesto para, ali sam vec zatvorila kuvertu
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh... Empty
PostajNaslov: Re: ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh...   ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh... I_icon_minitime30.05.09 21:15

Ovo znam... Laughing
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh... Empty
PostajNaslov: Re: ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh...   ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh... I_icon_minitime30.05.09 21:17

..ali več sam zatvorila kuvertu, Laughing Laughing looool
[Vrh] Go down
mala mazica
Zagrijao tipkovnicu
mala mazica


Female
Virgo Goat
Broj postova : 544
Godine : 33
Lokacija : Karlovac
Datum registracije : 02.11.2008

ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh... Empty
PostajNaslov: Re: ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh...   ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh... I_icon_minitime30.05.09 21:24

hehe...jel dobro? Smile
[Vrh] Go down
mala mazica
Zagrijao tipkovnicu
mala mazica


Female
Virgo Goat
Broj postova : 544
Godine : 33
Lokacija : Karlovac
Datum registracije : 02.11.2008

ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh... Empty
PostajNaslov: Re: ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh...   ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh... I_icon_minitime30.05.09 21:26

ISTINITI OGLASI IZ NOVINA:
- Kupujem kuću od čistog vlasnika
- Kupujem radio za auto, novi ili ukradeni
- Prodajem kravu, nije luda
- Vozača C kategorije, koji ima mogućnost priključka na trofaznu struju, tražim
- Prodajem i oplođujem koze i jarice
- Prodaje se opel rekord, mrtvački
- Prazne telefonske kartice mijenjam za ukrasne ribice
- Šarplaninac, birano muško štene, otac Buco Bjelovarski, majka odlična
- Lipicanski pastuh, ujahan i vozi, može zamjena za pištolj ˝crvena zastava˝
- Haskija mijenjam za fotokopirni aparat
- Prodajem yogi krevet za 1.5 osobu
- Renault 4, zbog hitnosti hitno
- Renault 5, limarija ko curica
-Mitsubishi Colt, 1200 eura sa cjenkanjem, 1000 eura bez cjenkanja
- Kadett, 87.g., trulkast
- Citroen AX, 89.g., besprijekoran, mislio sam ga ostaviti sebi
- Prodaju se četiri ćelave gume za Peugeota
- Vw Buba, 59.g., kao nova
- Auto sjedalica za dijete do 100 kg
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh... Empty
PostajNaslov: Re: ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh...   ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh... I_icon_minitime30.05.09 21:29

- Šarplaninac, birano muško štene, otac Buco Bjelovarski, majka odlična

OMG... Laughing
[Vrh] Go down
mala mazica
Zagrijao tipkovnicu
mala mazica


Female
Virgo Goat
Broj postova : 544
Godine : 33
Lokacija : Karlovac
Datum registracije : 02.11.2008

ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh... Empty
PostajNaslov: Re: ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh...   ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh... I_icon_minitime30.05.09 21:31

Pismo iz uredništva Playgirla

Poštovani gospodine,

Želimo vam zahvaliti na Vašem pismu i poslanoj Polaroid fotografiji koje smo nedavno primili.
Međutim, žao nam je što nismo u mogućnosti koristiti Vašu fotografiju za "Playgirl muškarac mjeseca".
Pri ispitivanju u UNŽ (Udruženju nezasitnih žena) vaše tijelo je, na ljestvici od 1 do 10, ocijenjeno ocjenom -2 (minus dva).
Ispitivanje je provedeno među udovicama starosti 50 - 75 godina kojima je uskraćena svaka seksualna aktivnost kroz najmanje zadnjih pet godina.
Kako bi potvrdili prethodnu ocjenu, dostavili smo Vašu fotografiju HUD-u (Hrvatske uspaljene domaćice) starosti 25 - 35 godina.
Međutim, nismo uspjeli postići da se dovoljno dugo suzdrže od smijeha kako bi Vas mogle ocijeniti.
Uvjeravamo Vas da ćemo Vas obavijestiti ukoliko se ukusi hrvatskih žena toliko promijene da dođe do potrebe za muškarcima koji izgledaju poput Vas. Molimo Vas da nas u međuvremenu ne nazivate, mi ćemo pozvati Vas.

S poštovanjem,
PLAYGIRL INC.

P.S. Žao nam je što Vas moramo informirati i o tome, ali ako bi Vašu sliku stavili na duplericu, spajalica koja povezuje listove našeg magazina bi u potpunosti pokrila ono što nazivate "ljubavna alatka dvadesetprvog stoljeća".
[Vrh] Go down
mala mazica
Zagrijao tipkovnicu
mala mazica


Female
Virgo Goat
Broj postova : 544
Godine : 33
Lokacija : Karlovac
Datum registracije : 02.11.2008

ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh... Empty
PostajNaslov: Re: ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh...   ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh... I_icon_minitime30.05.09 21:33

Predavanja za muškarce

Predavanja za muškarce u lokalnom centru za rekreaciju - upis je u tijeku.
Napomena: Zbog kompleksnosti i težine sadržaja, svaki tečaj može pohađati maksimalno 8 učesnika.

Tema 1 - Kako napuniti posudu za led - Korak po korak sa prezentacijom slajdovima

Tema 2 - Toaletni papir: raste li na držaču? - Diskusija, okrugli stol

Tema 3 - Je li moguće mokriti koristeći tehniku podizanja daske izbjegavajući pod, zidove i susjedne sanitarije? - Grupna vježba

Tema 4 - Fundamentalne razlike između košare za prljavo rublje i poda - Fotografije i crteži sa objašnjenjem

Tema 5 - Suđe poslije večere: da li levitira i leti u sudoper? - Primjeri na videu.

Tema 6 - Gubitak identiteta: odreći se daljinskog upravljača - Otvorena linija pomoći i grupe podrške

Tema 7 - Učenje kako naći stvari tražeći na pravom mjestu umjesto izvrtanja kuće naopako - Otvoreni forum

Tema 8 - Vaše zdravlje: Kupovina cvijeća ne šteti zdravlju - Crteži i audio prezentacija

Tema 9 - Muškarac može pitati za pravac kada se izgubi - Svjedočanstva iz stvarnog života.

Tema 10 - Je li iz genetskih razloga nemoguće sjediti i šutjeti dok se ona parkira? - Simulacija vožnje

Tema 11 - Učimo živjeti: osnovne razlike između majke i supruge - Predavanje i igranje uloga

Tema 12 - Kako biti idealno društvo za shoping - Vježbe opuštanja, meditacija i tehnike disanja

Tema 13 - Kako se boriti protiv cerebralne atrofije: sjetiti se rođendana, godišnjica, drugih važnih datuma i nazvati kada ćeš kasniti - Nudi se terapija cerebralnim šokom i potpunom lobotomijom

Po završetku tečaja preživjelima će biti uručene diplome.
[Vrh] Go down
mala mazica
Zagrijao tipkovnicu
mala mazica


Female
Virgo Goat
Broj postova : 544
Godine : 33
Lokacija : Karlovac
Datum registracije : 02.11.2008

ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh... Empty
PostajNaslov: Re: ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh...   ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh... I_icon_minitime30.05.09 21:36

Poštovana upravo,

Ja, Penis, ovim putem zahtevam povišicu, iz sledećih razloga:
Radim fizički posao. Radim na velikim dubinama, bez ventilacije. Uvek mi glava srlja prva. Nemam prava na vikende, praznike i godišnje odmore. Radim u vlažnim uslovima, na povišenoj temperaturi. Ne plaćaju mi prekovremeno. Moj posao me izlaže zaraznim bolestima.

S postovanjem,

Penis.
ODGOVOR UPRAVE

Poštovani g. Penisu,

Nakon pažljivog pregleda vašeg pisma, uprava je odbacila vaš zahtev za povišicom, iz sledećih razloga:
Ne radite ni 8 sati dnevno. Umorite se i zaspite nakon kratkih perioda rada. Često ne slušate naređenja uprave. Ne ostajete na naznačenim pozicijama i često posećujete druge oblasti. Ne preuzimate inicijativu - treba vas dodatno stimulisali da bi počeli da radite. Radno mesto je, kad vi odete, uvek u haosu. Često ne poštujete neophodna sigurnosna pravila (nošenje zaštitne odeće i sl.). Penzionisaćete se mnogo pre nego što napunite 65 godina. Stalno dolazite i odlazite sa radnog mesta, noseći dve sumnjive vreće.

S poštovanjem,

Uprava
[Vrh] Go down
mala mazica
Zagrijao tipkovnicu
mala mazica


Female
Virgo Goat
Broj postova : 544
Godine : 33
Lokacija : Karlovac
Datum registracije : 02.11.2008

ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh... Empty
PostajNaslov: Re: ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh...   ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh... I_icon_minitime30.05.09 21:37

Manifest žena

(odgovor na manifest muškaraca)

OVO NIJE NIKAKAV FEMINISTIČKI PROPAGANDISTIČKI STAV - OVO JE JEDNOSTAVNO ISTINA

Napokon sve stoji crno na bijelo; dani, kojima su muškarci govorili da nas ne razumiju, su odbrojani. Ovime dobivate jedno moćno oružje koje ćete dati vašim muškarcima u ruke i koje će pomoći da vas vaši muškarci konačno počinju razumijevati!

MANIFEST ŽENA (jednom zauvijek!)

Gospodi, supruzima, dečkima, zaručnicima i svim drugim muškarcima:

1. Ako misliš da ne možeš zadovoljiti ženine potrebe, tada vjerojatno niti ne možeš!
2. Bilo kakva suptilna i indirektna pitanja su isključivo ona retorička. Niti jedna pametna žena ne očekuje da će dobiti odgovor. Zapamtite, to je jednostavno razmišljanje na glas. Niste pozvani da komentirate! Uostalom, ako vas se nešto direktno pita redovito ostanete zabezeknuti.
3. Kada te zamolim da mi dodaš kruh, molim te učini bar to bez pogovora Ne predbacujem što ništa ne pomažeš u kući, što je žarulja na lusteru crkla prije 2 tjedna i što sudoper curi, jer sam znala da si niš-koristi od prvog dana kad sam te vidjela!
4. Nema nikakvog smisla da me pitaš na što upravo mislim. Sigurno se pitam kako sam završila tu s tobom i očajnički pokušavam naći barem jedan razlog zašto te još uvijek volim.
5. Mi smo komplicirane! Ponekad ne mislim samo na tebe i da imam za oprati 3 vešmašine tvojih prljavih gaća i skuhati ti večeru. Tako da ako ti to smeta napravi si sam. Imam i ja pravo na život!
6. Petak/subota/nedjelja = večera vani = izlazak = prijateljice = alkohol plus nešto što vi muški nikada nećete saznati!
7. Kupovina u društvu muškarca nam ne predstavlja nikakvo zadovoljstvo, niti baš nikad neće. Vodimo vas isključivo kao rezervni izvor keša!
8. Kad idemo negdje van, što god da imaš na sebi, a da to nisam kupila ja, izgleda katastrofalno! Kad će doći taj dan da se ne moram s tobom sramotit u javnosti!?
9. Imam dovoljno odjeće i obuće! Ako ih dragi ti nisi kupio, poludit ćeš od zavisti, jer to znači da ti je žena pametnija i sposobnija od tebe! Svi znamo da ti je to nemoguće za podnijeti!
10. Većina žena ima pristojan broj pari cipela u ormaru, isto kao što muškarci imaju pristojnu količinu piva u frižideru. Ne, nisam ti kupila još pive isto k'o što mi ti nisi kupio još cipela. Zato prestani to više pitat!
11. Bilo kakvi odgovori na pitanja nisu potrebni, jer ćemo, bez obzira na vaše mišljenje napravit po svojem!
12. Kada imaš problem, možeš očekivati zagrljaj i sažaljenje, ali si ga rješavaj sam! Ne zanimaju me detalji i uopće ne želim imati nikakvog posla s tim!
13. Imaš pravo! Glavobolja koja traje 8 tjedana, nije glavobolja! To je pouzdan znak da te više jednostavno ne želim!
14. Kada ti kažem nešto što se može dvojako tumačiti i jedno od tumačenja te uznemiruje, budi siguran da mislim upravo na to!
15. Mi volimo ručne torbice, kao što vi volite pivo. Vi nas ne razumijete, dok mi vas razumijemo u potpunosti, jer ste vi JEDNOSTAVNI!
16. Kada te pitam što ti je, ima da se praviš da ti nešto zaista je ili inače nema hopa-cupa večeras!
17. Nemoj me pitati da li mi se sviđaš, jer ti se odgovor možda neće svidjeti. A i objašnjenje bi moglo biti predugačko!
18. Nemojte si misliti da si toliko bitni i nezamjenjivi. Ima vas na tisuće. Svih veličina i oblika.
19. Kada vam žena kaže da ona i još dvije prijateljice idu nekuda na vikend, to nikako ne znači da idu zajedno i na isto mjesto!
20. I na kraju. U slučaju dileme ili najmanje nedoumice ili sumnje, o čemu se god radilo, uzmi uvijek ono što ti se najmanje sviđa. Oboje znamo da je to prava stvar!
[Vrh] Go down
mala mazica
Zagrijao tipkovnicu
mala mazica


Female
Virgo Goat
Broj postova : 544
Godine : 33
Lokacija : Karlovac
Datum registracije : 02.11.2008

ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh... Empty
PostajNaslov: Re: ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh...   ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh... I_icon_minitime31.05.09 9:13

"Mama, mama, 'ajde mi kupi bicikl." - "Nema šanse!" - "Ali mama, dobro sam učio." - "Nema šanse, rekoh!" - "Ali mama, pa svi imaju bicikl!" - "Nema šanse! I ne moraš me zvati MAMA samo zato što živim sa tvojim ocem!" - "Pa kako da te zovem onda?" - "Možeš čika Zorane!"
[Vrh] Go down
Sponsored content





ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh... Empty
PostajNaslov: Re: ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh...   ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh... I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Znam/Ne znam
» Pročitajte govor lica
» Pročitajte njegov govor tela
» Ja ne znam - ti znaš, ti ne znaš - ona zna!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Humor-
Forum(o)Bir: