Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Ja ne znam - ti znaš, ti ne znaš - ona zna!

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Ja ne znam - ti znaš, ti ne znaš - ona zna! Empty
PostajNaslov: Ja ne znam - ti znaš, ti ne znaš - ona zna!   Ja ne znam - ti znaš, ti ne znaš - ona zna! I_icon_minitime08.01.09 11:04

E ovako...

Ako nešto ne znaš ili te nešto zanima, il si jednostavno rođeni znatiželjko pitaj..., forumaš poslije tebe ti treba pomoći... kako?

savjetovat te :eh,da:
ili
naučit te study
ili
će se samo sprdat s tvojim neznanjem ass (hebiga, ko pita ne skita... il nahebe.. Laughing )

A zatim... taj forumaš koji pomogne... mora isto nešto pitati što ne zna!

Napomena: nema višestukih pomaganja nekom forumašu... jedno pitanje, jedan odgovor... itd.
Ako želite o nekom pitanju raspravljati onda otvorite posebnu temu... ovdje ide sve šturo!

Pa krenimo... Smile

....................................................................................................................................................................

Kako da ispečem one američke palačinke...

Ja ne znam - ti znaš, ti ne znaš - ona zna! V8o7ra

Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ja ne znam - ti znaš, ti ne znaš - ona zna! Empty
PostajNaslov: Re: Ja ne znam - ti znaš, ti ne znaš - ona zna!   Ja ne znam - ti znaš, ti ne znaš - ona zna! I_icon_minitime08.01.09 11:38

jaja, mlijeko, malo vode, soda bikarbona, malo soli i šećera, brašno sve zajedno dobro promiješati i pustiti malo da odstoji.
ispeći u tavi malo nauljenu onoliko koliko zahvatimo kutljačom dok se smjesa ne potroši.
Poslužiti s javorovim sirupom ili pekmezom po želji



Kako se prave tortille (tortilje)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ja ne znam - ti znaš, ti ne znaš - ona zna! Empty
PostajNaslov: Re: Ja ne znam - ti znaš, ti ne znaš - ona zna!   Ja ne znam - ti znaš, ti ne znaš - ona zna! I_icon_minitime08.01.09 12:09

Teofil je napisao/la:

Kako se prave tortille (tortilje)

POTREBNO:

1 šalica brašna
3 žlice maslaca ili margarina
sol
pola šalice vode

NAČIN PRIPREME:

Brašnu dodajte sol, pa prstima izmiješajte margarin i brašno u sitne mrvice. Postupno dodavajte vodu tako da se sve poveže. Podijelite tijesto u 10-12 dijelova, svaki dio razvaljajte u krug i pecite na zamašćenoj tavi s obije strane.


Koji je najbolji kaladont za zube ako osoba ima fiksni aparatić, tako da gumice ne bi požutile?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ja ne znam - ti znaš, ti ne znaš - ona zna! Empty
PostajNaslov: Re: Ja ne znam - ti znaš, ti ne znaš - ona zna!   Ja ne znam - ti znaš, ti ne znaš - ona zna! I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ja ne znam - ti znaš, ti ne znaš - ona zna!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Znam/Ne znam
» ne znam kak da ovo nazovem....al pročitajte...hhh...
» Tri stvari koje znas o meni
» Kad ne znaš kojim putem krenuti, samo sjedi i napravi ovo!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: