Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Na Majčin dan sve mame moraju uživati u pažnji

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Na Majčin dan sve mame moraju uživati u pažnji Empty
PostajNaslov: Na Majčin dan sve mame moraju uživati u pažnji   Na Majčin dan sve mame moraju uživati u pažnji I_icon_minitime09.05.09 20:03

Druga nedjelja u svibnju rezervirana je za mame, a tate i djeca će ih iznenaditi i usrećiti malim darom, finim doručkom ili simpatičnom čestitkom

S obzirom na sve poljupce, zagrljaje i pažnju koje nam daju, pa čak i ako ih ne tražimo, mame su zaslužile da ih barem jedan dan u godini tretiramo kao kraljice, što i jesu. Sitni darovi - buket livadnog cvijeća, čestitka ili doručak u krevet, koje su izradila djeca (uz malu tatinu pomoć), siguran su “pogodak”, osobito ako mama ni ne sluti što joj se sprema. Oni s više slobodnog vremena na raspolaganju mogli bi prionuti obavljanju kućanskih poslova poput glačanja, brisanja prašine ili kuhanja ručka, što bi mame najviše razveselilo. U osmišljavanju menua, ali i “ozbiljnijim” kulinarskim zahvatima koji zahtijevaju više pažnje i stručnosti, tate bi trebale voditi glavnu riječ. No jednostavna jela poput salata, palačinki ili žitarica bez problema mogu “skuhati” i najmanji.
Darove također mogu izraditi mališani: veseli crteži koji prikazuju koliko vole mamu i što im ona znači dirnut će je i razveseliti, a može ih sačuvati i kao uspomenu na Majčin dan. Oslikane šalice, ukrasi od prirodnih materijala poput češera i drva, čestitke ukrašene prešanim cvijećem... Sve što djeca osmisle i izrade mamu će sigurno oduševiti, a ponajviše pažnja, strpljivost i vrijeme koje su uložili kako bi je iznenadili.


Ipak, nisu djeca jedina koja bi trebala pokazati mamama koliko su zahvalna na njihovoj neumornoj brizi i ljubavi. I tate trebaju “zasukati rukave” i sudjelovati u proslavi Majčina dana. Osim što će svojim primjerom utjecati na mališane i njihovo poimanje majčinstva, očevi mogu biti odlični organizatori izleta na “tajnome” mjestu ili obiteljskog odlaska u kino, ali i inicijatori te nadzorni “organi” kod izrade darova ili obavljanja kućanskih poslova. U proslavu se može uključiti i šira obitelj, djedovi i bake, sve kako bi Majčin dan bio što veseliji i nezaboravniji.

24 sata
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Na Majčin dan sve mame moraju uživati u pažnji Empty
PostajNaslov: Re: Na Majčin dan sve mame moraju uživati u pažnji   Na Majčin dan sve mame moraju uživati u pažnji I_icon_minitime10.05.09 11:21

BAš sam uživala sama, sada ujutro. Skuhala si kavu i zbrisala im van u moj mali parkić. Cijela uzbuna u kući je nastala, da gdje sam ja kako im nisam rekla gdje sam, a ja baš uživam, vani sve miriši, nema buke, milina. To mi je najbolji poklon, da im zbrišem i da ih ne čujem na par minuta Smile
[Vrh] Go down
 
Na Majčin dan sve mame moraju uživati u pažnji
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Savjeti za zaposlene mame
» Majčin glas- moćan lijek
» Bacila majčin madrac sa milijun dolara!
» Mame kao nadrilekari
» Majčin ju je prijatelj pipkao, a sa 17 ju je silovao mladićev znanac

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Obitelj, dom, kultura življenja :: Obitelj i prijatelji :: Roditelji i djeca-
Forum(o)Bir: